Zobrazených 1–32 z 102 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Always Classic hygienické vložky Maxi, 9ks

1.59  s DPH
Hygienické vložky Always Classic Maxi vás starostlivo ochránia pred neželaným pretečením. Vďaka 3 funkčným zónam zahŕňajúcim aj absorpčné jadro, ktoré spoľahlivo uzamyká tekutinu vo vnútri dámskej vložky, sa budete cítiť bezpečne.

Always Classic hygienické vložky Normal, 20ks

2.79  s DPH
Hygienické vložky Always Classic Normal vás starostlivo ochránia pred neželaným pretečením. Vďaka 3 funkčným zónam zahŕňajúcim aj absorpčné jadro, ktoré spoľahlivo uzamyká tekutinu vo vnútri dámskej vložky, sa budete cítiť bezpečne.

Always Classic Long Hygienické Vložky S Krídelkami 18ks

2.79  s DPH
Hygienické vložky Always Classic Long s krídelkami a 3 funkčnými zónami ponúkajú ochranu s pocitom čistoty, vďaka ktorej sa cítite bezpečne po celý deň. .

Always Classic Standard Hygienické Vložky 10 Kusov

1.49  s DPH
Hygienické vložky Always Classic Standard ponúkajú ochranu s pocitom čistoty s 3 funkčnými zónami, vďaka ktorým sa cítite bezpečne po celý deň. .

Always Discreet Long Inkontinenčné vložky vhodné aj pre oslabený močový mechúr x40

3.89  s DPH
Pre prípady, keď treba o niečo lepšiu ochranu, je tu inkontinenčná vložka Always Discreet, vhodná aj pre citlivý močový mechúr. Tieto vložky majú technológiu neutralizácie zápachu, vďaka ktorej poskytujú pocit istoty, spoľahlivosti a sviežosti.

Always Discreet Normal Inkontinenčné vložky vhodné aj pre oslabený močový mechúr x44

3.94  s DPH
Pre prípady, keď treba o niečo lepšiu ochranu, je tu inkontinenčná vložka Always Discreet, vhodná aj pre citlivý močový mechúr. Tieto vložky majú technológiu neutralizácie zápachu, vďaka ktorej poskytujú pocit istoty, spoľahlivosti a sviežosti.

Always Duo Ultra Standard Economy 24ks

4.49  s DPH
 Ultra tenké hygienické vložky Always Ultra Standard poskytujú efektívnu ochranu pred pretečením, a to aj bez krídeliek vďaka ochranným zónam SecureGuard. Tekutina je uzatváraná v gélovom jadre vložky, a tým chráni pred pretečením.

Always Extra Protect Large intimky 52 ks

3.80  s DPH
ALWAYS Extra Protect Large intimky  Tenké hygienické intímky pre pocit sviežosti po celý deň. Popis: Zaručia Vám čistotu a pohodlie po celých 10 hodín.

Always Hygienické vložky classic nigt 8ks

1.49  s DPH
Always hygienické vložky classic night 8 ks pre veľmi intenzívne krvácanie s krídelkami. .

Always Hygienické vložky classic normal 10ks

1.49  s DPH
Always classic normal sú hygienické vložky s krídelakmi. Balenie obsahuje 10ks.

Always Hygienické vložky normal plus 10ks

2.39  s DPH
Always ultra normal plus hygienické vložky s krídelkami. Balenie obsahuje 10 ks.

Always hygienické vložky ultra night duo 14ks

4.49  s DPH
Always nočné hygienické vložky 14ks majú ultra absorbčné jadro kde špeciálny materiál rýchlo absorbuje a uzamkne tekutinu vo vnútri vložky v množstve niekoľkonásobne vyššom než váži. Krídelká pomáhajú chrániť postranné časti prádla.

Always Hygienické vložky ultra super plus 8ks

2.39  s DPH
Always ultra super plus hygienické vložky s krídelkami. Balenie obsahuje 8 ks.

Always Infinity Long 11ks

5.76  s DPH
Inovačná technológia SmartFoam sa perfektne prispôsobí tvaru tela a absorbuje až 10-násobok svojej hmotnosti! Vložky s krídelkami majú mäkký povrch a sú mimoriadne jemné k pokožke. Absorpčné jadro s mikro-kanálikmi odvádzajú tekutinu hlboko do jeho vnútra a zaistia ochranu pred presakovaním.

Always Infinity Night 10ks

5.76  s DPH
Inovačná technológia SmartFoam sa perfektne prispôsobí tvaru tela a absorbuje až 10-násobok svojej hmotnosti! Vložky s krídelkami majú mäkký povrch a sú mimoriadne jemné k pokožke. Absorpčné jadro s mikro-kanálikmi odvádzajú tekutinu hlboko do jeho vnútra a zaistia ochranu pred presakovaním.

Always Infinity Normal 12ks

5.76  s DPH
veľkosť 1 - normalvložky s krídelkamiabsorbujú 10 - násobok svojej hmotnostis technológiou SmartFoamflexibilita a spoľahlivá ochranaDámske hygienické vložky Always Infinity zaistia spoľahlivú ochranu a pocit pohodlia po celý deň. Inovačná technológia SmartFoam sa perfektne prispôsobí tvaru tela a absorbuje až 10-násobok svojej hmotnosti! Vložky s krídelkami majú mäkký povrch a sú mimoriadne jemné k pokožke.

Always Intim 30ks Normal

2.39  s DPH
Slipové vložky Always Fresh & Protect Normal prinášajú pocit pohodlia a sviežosti po celý deň. Poskytujú spoľahlivú ochranu pred pretečením pri slabej alebo nepravidelnej menštruácii.

ALWAYS Intímky Extra Long Single 44ks

3.99  s DPH
Popis: Slipové vložky Always sú vhodné na stredne silné krvácanie, nie sú tenké, ale mierne hrubšie ako klasické intimky. Zaručia Vám čistotu a pohodlie po celý deň.

Always Quattro Ultra Night 28ks

8.99  s DPH
Ultra tenké hygienické vložky Always Ultra Night poskytujú efektívnu ochranu pred pretečením počas noci. Povrchová úprava hebká ako bavlna je jemná k pokožke intímnych partií.

Always Quattro Ultra Normal 40ks

8.49  s DPH
Vysoká ochrana pred pretečením Nová rýchlejšie absorbujúce a príjemnejšie povrchová vrstva. Jadro s gélovým materiálom, ktorý má lepšiu absorpčnú schopnosť.

Always Quattro Ultra Super 32ks

8.49  s DPH
Vložky, ktoré poskytujú úžasnú ochranu a vyznačujú sa jemnou a hebkou povrchovou vrstvou, ktorá pomáha starať o vašu pokožku. .

ALWAYS slip Normal s vôňou 20ks

1.99  s DPH
Nech už vás život zavanie kamkoľvek, slipové vložky Always Singles Normal Fresh vás udržia sviežu každý deň. Vďaka kompaktnému baleniu ich môžete so sebou nosiť celý deň a môžete sa tak kdekoľvek a kedykoľvek cítiť sviežejšia.

Always Ultra hygienické vložky Normal, 20ks

4.20  s DPH
Ultra tenké hygienické vložky Always Ultra Normal poskytujú efektívnu ochranu pred pretečením vďaka ochranným zónam SecureGuard. Gélové jadro vložky vstrebáva a uzatvára tekutinu, a tak chráni pred pretečením.

Always Ultra Night Menštruačné Vložky S Krídelkami 7ks

2.16  s DPH
Hygienické vložky Always Ultra Night  so systémom InstantDry absorbujú tekutinu za pár sekúnd a uzamknú ju vo vnútri, vďaka čomu vám budú poskytovať 100 % ochranu. Odporúčané na používanie cez deň aj v noci Menštruačné vložky Always Ultra majú technológiu na neutralizáciu zápachu, ktorá zápach nielen prekrýva, ale aj uzatvára.

Always Ultra Secure Night hygienické vložky, 12ks

4.49  s DPH
Ultra tenké hygienické vložky Always Ultra Secure Night poskytujú efektívnu ochranu pred pretečením počas noci. Povrchová úprava hebká ako bavlna je jemná k pokožke intímnych partií.

Always Ultra Super plus hygienické vložky 16ks

4.49  s DPH
Ultra tenké hygienické vložky Always Ultra Super Plus poskytujú efektívnu ochranu pred pretečením vďaka ochranným zónam. Gélové jadro vložky vstrebáva a uzatvára tekutinu, a tak chráni pred pretečením.

BC BIO Cannabis gel na intim.hygienu

4.29  s DPH
BIO BIONE Cannabis intímny gél 260ml INTIMA je tekuté mydlo, veľmi výdatné krémové mydlo pre každodennú hygiénu modernej ženy. Intima je jedinečná svojim veľmi nízkym pH v dôsledku vysokého obsahu kyseliny mliečnej.

BC BIO Kozia srvátka gél na intímnu hygienu 260ml

5.29  s DPH
Veľmi výdatné krémové mydlo pre každodennú intímnu hygienu modernej ženy s obľúbenou kozou srvátkou a extraktom Cannabis, je ojedinelý svojím veľmi nízkym pH v dôsledku vysokého obsahu kyseliny mliečnej a iných účinných zložiek .

Biointimo Anion dámske hygienické vložky intímky 20ks

3.11  s DPH
BioIntimo intimky - tenké, extra jemné, bavlnené intímne vložky v hygienickom jednokusovom balení. Neobsahujú vysoko absorpčnú vrstvu, sú určené na dni mimo menštruačného cyklu.

Bione Cosmetics Bio Gél na intímnu hygienu med + propolis 260ml

4.29  s DPH
Intima je tekuté, veľmi výdatné krémové mydlo pre každodennúhygienu modernej ženy. Je ojedinela svojim nízkym pH v dôsledku vysokého obsahukyseliny mliečnej.

Bione Cosmetics Bio Intima Telová mycia emulzia s extraktom z granátového jablko 260ml

4.49  s DPH
Intima je tekuté , veľmi výdatné krémové mydlo pre každodennú hygienu modernej ženy . Intima je ojedinelá svojím veľmi nízkym pH v dôsledku vysokého obsahu kyseliny mliečnej .

Biontimo Anion denne hyg.vlozky 10ks

3.11  s DPH
Tenké, extra jemné, bavlnené denné menštruačné vložky v hygienickom jednokusovom balení. Vďaka aniónovej vrstve, ktorá neutralizuje škodlivé kladné ióny ich používanie pomáha predchádzať zvýšenému množeniu baktérií a odstraňovať nepríjemný zápach.