Zobrazených 1–32 z 59 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Actifibre Window

2.82  s DPH
Vileda Actifibre na okná 1ksACTIFIBRE je najnovšia technológia aktívne absorbujúci textílie od Vileda, ktorá vám zaručí jedinečný, senzačný výsledok umývania.      -Handrička z mikrovlákien s použitou technológiou aktívnou absorpcie.

DRATENKA VIL HUB.S GLITZI 2KS

1.46  s DPH
Vysoko absorpčná viskózová špongia pre citlivejšie povrchyPerfektná kombinácia na uvoľnenie nečistôt a utieranie: Čistiaca strana bez škrabancov jemne odstráni menšie inkrusty, a to aj na citlivých povrchoch. Vysoko absorpčná viskózová strana je ideálna na oplachovanie, utieranie a sušenie.

Drôtenka nerez 3 ks Frieb

0.99  s DPH
Nerezová drôtenka na očistenie silne znečisteného riadu. príp.

Drôtenka nerezová 3ks/bal.

0.54  s DPH
Drôtenka nerezová, špirála 3ks/bal, ideána na očistenie silne znečisteného riadu, prípadne aj iných povrchov. .

Drôtenka nerezová Jumbo 3000 1ks

0.89  s DPH
Drôtenka kovová - pozinkovaná je výborným pomocníkom v domácnosti. Slúži na odstraňovanie nečistôt a mastnoty z hrncov a pod.

Drôtenka Vileda Inox 2 ks

1.36  s DPH
Kvalitná nerezová drôtenka • Zloženie: 100% oceľ • Dlhá životnosť • Všestranné použitie na hrubé nečistoty • Balenie: 2 ks • Rozmer drôtenky: 6x4x6 cm • Rozmer balenia: 11x4x20 cm .

Homix nerezová špirála 3ks

0.84  s DPH
Sada nerezovch drôteniek na umývanie riadu. Balenie: 3ks .

Hubka quick clean 2ks

0.66  s DPH
Q-clean Hubka na kuchynský riad, tvarovaná. Balenie: 2ks/bal .

Hubky stop bakteriám 10ks

1.69  s DPH
Hubičky majú špeciálnu antibakteriálnu úpravu, ktorá napomáha redukovať výskyt baktérií vo vnútri produktu, ale aj na upratanom povrchu. Sada obsahuje 10ks .

Profilovaná špongia 3ks

0.56  s DPH
Profilové špongie. 3-farebné Balenie : 3ks/bal .

Profilovaná špongia 3ks

0.99  s DPH
Profilovaná špongia 3ks so zeleným vliesom, v papierovom kartóniku.   .

PUR active špongia stredná Color Edition, 3+1ks

2.39  s DPH
revolučný typ hubiek s ergonomickým tvaromPUR aktívny povrch odstráni zaschnutú špinu bez poškriabaniu povrchuideálny pre drahé riady, jemné povrchy (teflón) a sklokeramickej doskyatraktívne farebné hubkybalenie: 4 ksvyrobené EUparametre:rozmer hubky: 7 x 2,5 x 11 cm .

PUR active špongia vysoká, 2ks

1.49  s DPH
revolučný typ hubiek s ergonomickým tvaromPUR aktívny povrch odstráni zaschnutú špinu bez poškriabaniu povrchus chráničom nechtovideálny pre drahé riady, jemné povrchy (teflón) a sklokeramickej doskybalenie: 2 ksvyrobené v EUParametre:rozmer hubky: 7 x 4,5 x 9 cmrozmer balenia: 14 x 4,5 x 9,5 cm .

Rainbow Špongia na riad 6ks

1.29  s DPH
Kvalitné špongie v príťažlivých farbách v 6ks prevedení.   .

Spongia celulozová ECO,2ks

1.89  s DPH
Huba obsahuje prírodné vlákna, neškriabe povrch Vášho obľúbeného riadu a dobre funguje aj bez prostriedkov na umývanie - huba je vysoko savá, vyrobená z prírodnej celulózy a recyklovaných systetických vlákien - je tvrdá a drsná v suchej stave, po namočení sa stane mäkšie a veľmi účinná - je niekoľkokrát odolnejšie, ako klasická huba a zostáva dlhšie hygienická - po použití ju dôkladne opláchnite a nechajte uschnúť - rozmery 10 x 7 x 2,5 cm. .