Zobrazuje sa všetkych 25 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Clin čistiaci prostriedok na okná a okenné rámy 750ml

2.88  s DPH
Čistič okien a rámov Clin Blue. účinne čistí sklenené výplne, okenné rámy, parapety, zrkadlázloženie 3v1 ponúka perfektný lesk, odolnú ochranu a opravuje mikro škrabances inovatívnou Liquid Glass Technológioučistí a zanecháva okná a sklenené povrchy bez šmúh Čistiaci prostriedok na okná a rámy Clin Blue jednoducho, rýchlo a bez námahy čistí a zanecháva okná a sklenené povrchy bez šmúh.

Clin čistiaci prostriedok na okná a sklo s rozprašovačom s vôňou jablka 500ml

2.39  s DPH
Čistiaci prostriedok na umývanie okien s alkoholom a jablkovou vôňou s rozprašovačom. .

Clin čistič na okná s efektom proti zahmlievaniu 500ml

2.88  s DPH
Clin Anti-Fog proti zahmlievaniu je prostriedok, ktorý zabezpečuje čisté a lesklé okná bez šmúh. Je účinným pomocníkom v boji so zahmlenými oknami, zrkadlami a sklami.

Clin Čistič okien citrus náhrada 500ml

1.59  s DPH
Clin citrus - náhrada je čistič okien s vôňou citrusu. Zanechá vaše zrkadlá a okná dokonale čisté a bez šmúh.

Clin Fruit Vinegar čitstič na okná s vôňou ovocného octu 500ml

2.39  s DPH
Pre čistenie a lesk sklenených a hladkých umývateľných plôch, s vôňou ovocného octu. .

CLIN Jablko 500ml

2.39  s DPH
ProsCLIN Jablko je ptriedok na čistenie okien. Clin s jablkovou vôňou zabezpečuje čisté a lesklé okná bez šmúh.

Clin Multi-shine 500ml MR

2.88  s DPH
Čistiaci prostriedok Clin je určený na očistenie nečistôt – prach, fľaky po potravinách, odtlačky prstov. Povrch zanecháva čistý a lesklý.

CLIN na okná 750ml citrus

2.29  s DPH
Clin Citrus je určený na čistenie a leštenie sklenených a hladkých umývateľných plôch. Vďaka špeciálnemu zloženiu prostriedok zaručuje vynikajúci a dlhotrvajúci čistiaci účinok bez šmúh.

Clin ProNature 500ml

2.39  s DPH
Clin Pronature s 99,9% prírodným zložením vám zaistí čistotu, lesk a je šetrnejší k životnému prostrediu. Dôkazom je obdržaný certifikát EU Ecolabel.

Clin spray 500ml citron

2.39  s DPH
Clin sprej citrón je určený na čistenie a leštenie sklenených a hladkých umývateľných plôch. Vďaka špeciálnemu zloženiu prostriedok zaručuje vynikajúci a dlhotrvajúci čistiaci účinok bez šmúh.

Clin spray 500ml windows&glass

2.39  s DPH
Clin – expert na umývanie okien. Vďaka obsahu alkoholu pôsobí Clin extra rýchlo, čím znemožňuje vznik škvŕn a šmúh a leštenie sa stáva úplne zbytočným.

Clin Universal Squeezer 500ml

1.59  s DPH
Clin sklo Universal sqeezer:- perfektne odstráni nečistoty z okien, rámov a okenných parapetov- jediným ľahkým zotretím vráti oknám oslnivý lesk bez šmúh- vďaka špeciálnej technológii aktívne zabraňuje vzniku stôp po daždi- vystačí na 300 m2Upozornenie : Uchovávajte mimo dosah detí. Nevdychujte aerosól.

Fixinela Perfect Citrus Čistič okien

2.55  s DPH
Prípravok na čistenie okien, sklenených častí nábytku, zrkadiel, TV a PC obrazoviek, skiel automobilov . .

General Fresh čistič na okná 500ml

2.09  s DPH
Výborný prostriedok na umývanie okien, svetiel, lustrov, porcelánu, plastových a chromových povrchov. Odporúčame taktiež na ručné umývanie áut.

Okena skla a rámy univerzálny čistič 500 ml

1.04  s DPH
Okena 500ml čistič na okná je tradičným prostriedkom na umývanie skla a okien.   .

Q Power Čistič okien 500ml

0.89  s DPH
Power čistič okien je prostriedok na umývanie okien s Q power účinkom. Zanechá Vaše okná krásne lesklé.

Q Power Čistič okien 500ml

1.49  s DPH
Q POWER PROSTRIEDOK NA OKNÁ, SKLENENÉ POVRCHY A SKLÁ  s alkoholomÚčinný prostriedok na umývanie okien, zrkadiel, TV, skiel automobilov a ďalších sklenených výplní a plôch nielen v domácnosti. Možno ho tiež použiť na plastové okenné rámy a všetky keramické povrchy.

Q-POWER čistič okien citrón 500ml

1.59  s DPH
Čistič okien s rozprašovačom určený na čistenie sklenených a hladkých umývateľných plôch. .

Sidolux Baltic Amber Window cleaner – 500 ml

1.59  s DPH
Sidolux čistič okien - veľmi účinný čistič sklenených plôch, zrkadiel, okien, obkladov, porcelánu alebo plastu. Prostriedok obsahuje alkohol a tak je s ním čistenie veľmi jednoduché, pretože nezanecháva šmuhy.

Sidolux Window Nano Code čistič okien s vôňou citróna 750ml

2.06  s DPH
Sidolux Window je účinný čistič sklenených plôch, okien, zrkadiel, obkladov, porcelánu i plastu. Tento liek obsahuje malé čiastočky Nano Code, ktoré na čistenom povrchu zostávajú a zanechávajú tak ochrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci efekt.

Sidolux Window Nano Code čistič okien s vôňou kvetín 750ml

2.06  s DPH
Sidolux Window je účinný čistič sklenených plôch, okien, zrkadiel, obkladov, porcelánu i plastu. Tento liek obsahuje malé čiastočky Nano Code, ktoré na čistenom povrchu zostávajú a zanechávajú tak ochrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci efekt.

Silikon protektor 750ml

1.72  s DPH
Vytvára ochrannú vrstvu, ktorá odpudzuje prach, mastnotu a nečistoty Je vhodný na ošetrenie a čistenie okien, zrkadla, nábytku, pneumatík a karosérie auta.   .

Ultra View čistič na okuliare proti roseniu 115ml

8.79  s DPH
ULTRA VIEW – zabraňuje roseniu / zahmlievaniu, je antistatický, odmasťuje: okuliare, autosklá, objektívy, monitory, zrkadlá, šperky, všetky sklenené, plastové plochy. Návod na použitie: Pred použitím prípravok pretrepte! Prípravok aplikujte rozprašovačom rovnomerne na čistený povrch, nechajte chvíľu pôsobiť a suchou, čistou handrou na sklo vyleštite.

Vidol prípravok na čistenie okien sila citróna 450ml

1.29  s DPH
» prípravok na čistenie okien s vôňou citróna» výborne čistí sklo, okná, sklenené časti nábytku, zrkadlá, televízne a počítačové obrazovky» ľahké čistenie, zanecháva vysoký lesk bez šmúh .