Zobrazených 1–32 z 89 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ajax 1l Caribean Gardenia Coconut

1.79  s DPH
Zanechá vôňu aktivujúcu sa vzduchom vo vašej domácnosti až po dobu 24 hodín. Obsahuje éterické oleje a prírodné extrakty.

Ajax 1l Tropical Water Lily Vanila

1.79  s DPH
Ajax univerzálny čistič, ktorý vám pomôže s uprataním celého domu. Ajax je určený na čistenie všetkých povrchov.

Ajax Boost Charcoal + Lime, čistiaci prostriedok 1l

1.99  s DPH
Čistiaci prostriedok na podlahy Boost Charcoal + Lime je určený na všetky povrchy v domácnosti. Dokonale čistí a odstraňuje nečistoty.

Ajax Boost univerzálny čistiaci prostriedok ocot + levanduľa 1l

2.49  s DPH
Čistiaci prostriedok nielen na podlahy poskytuje unikátnu sviežosť, ktorá sa aktivuje vzduchom, vôňu uvoľňuje nepretržite po dobu 24 hodín. Ajax dokonalo čistí povrchy a zanecháva ich žiarivo lesklé bez potrebného oplachovania.

Ajax Čistiaci prostriedok floral fiesta green 5000ml

9.49  s DPH
Ajax Floral Fiesta je univerzálny čistiaci prostriedok, ktorý dôkladne čistí. Má dlhodobo pôsobiacu príjemnú vôňu.

Ajax čistiaci prostriedok red flowers 5l

9.49  s DPH
AJAX Floral Fiesta Red Flowers lesné kvety čistič na podlahy 5L. Ajax Floral Fiesta Red Flowers je univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy.

Ajax čistiaci prostriedok spring flowers 1l

2.49  s DPH
Ajax Floral Fiesta s vôňou jarných kvetov je univerzálny čistiaci prostriedok, ktorý dôkladne čistí. Má dlhodobo pôsobiacu príjemnú sviežu vôňu.

AJAX cleaner 1000ml Pure antibakterial šalvia

2.99  s DPH
Antibakteriálny tekutý čistiaci prostriedok Ajax Pure Home Elderflower. na čistenie a dezinfekciu povrchovs esenciálnymi olejmi zo šalviezabíja až 99,99 % baktériís vôňou bazových kvetov a šalvie Dajte zobom ťažko odstrániteľným škvrnám! Antibakteriálny prostriedok na čistenie a dezinfekciu povrchov Ajax Pure Home Elderflower si hravo poradí s každým povrchom vo vašej domácnosti.

Ajax Floral fiesta Lagoon flowers 1l

2.49  s DPH
Ajax na podlahy lagoon flowers vyčistí podlahy a zanechá vôňu kvetov až na 24 hodín. Prostriedok je určený na všetky plochy vo vašej domácnosti.

Ajax Floral fiesta Lilac Breeze 1l

2.49  s DPH
AJAX Floral Fiesta Lilac Breeze čistič na podlahy 1L. Ajax Floral Fiesta Red Flowers je univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy.

Ajax prostriedok na podlahy red flowers 1l

2.49  s DPH
Ajax na podlahy red flowers vyčistí podlahy a zanechá vôňu až na 24 hodín. Prostriedok je určený na všetky plochy vo vašej domácnosti.

Ajax univerzálny čistiaci prostriedok Floral boost 5l

8.02  s DPH
Ajax univerzálny čistič, ktorý vám pomôže s uprataním celého domu. Ajax je určený na čistenie všetkých povrchov.

Alex čistič extra lesk 2v1 na drevené podlahy 750ml

3.44  s DPH
ALEX 2 v 1 na drevo s kokosovým mydlom účinne čistí všetky typy lakovaných a dýhovaných voskovaných podláh, parkiet a dosiek a zároveň im dodáva lesk, ktorý sa ľahko a pohodlne pri každom použití obnovuje. Má protišmykový účinok, rýchlo schne a nezanecháva stopy.

Alex čistič extra lesk 2v1 na laminátové podlahy 750ml

3.44  s DPH
Alex 2v1 Laminát 750 ml čistí a obnovuje lesk drevených a parketových podláh. Nové zloženie obsahuje prírodné mikrovosky, ktoré zabezpečia, že vaša podlaha bude žiariť a lesknúť sa ako nová.

Alex čistič extra lesk 2v1 na vinylové, linoleové podlahy a dlažbu 750ml

3.44  s DPH
Alex Čistič na linoleum a dlažbu 750ml 2 v 1 nie len čistí ale aj leští povrchy studených plôch. Je vhodný na dlažbu, linoleum, mramor, kameninu, korok, syntetické podlahy a podobne.

Alex čistič extra sila na drevené podlahy 750ml

3.44  s DPH
ALEX mydlový čistič na drevo s kokosovým mydlomMydlový čistič ALEX účinne čistí a ošetruje všetky druhy drevených povrchov (parkety, nábytok, skrine, dvere, rámy). Zachováva prirodzený vzhľad povrchu a zanecháva sviežu vôňu.

Alex čistič extra sila na laminátové podlahy 750ml

3.44  s DPH
S mydlovým čistiacim prostriedkom ALEX bude vaša laminátová či korková podlaha dokonale čistá a chránená. Vďaka jeho zloženiu s vyváženým PH zostáva podlaha krásne lesklá.

Alex čistič extra sila na vinylové, linoleové podlahy a dlažbu 750ml

3.44  s DPH
S mydlovým čistiacim prostriedkom ALEX bude vaše linoleum a dlažba dokonale čistá a chránená. Vďaka jeho zloženiu účinne odstraňuje nečistoty a škvrny a zachováva prirodzený vzhľad podlahy.

Alex čistič extra starostlivosť s 99% prírodnou ochranou na vinylové podlahy 750ml

3.19  s DPH
Nový Alex čistič extra starostlivosť čistí, ošetruje a chráni všetky typy vinylových podláh. Poskytuje ochranu proti vlhkosti.

Alex čistič extra starostlivosť s 99% prírodnou ochranou na drevené podlahy 750ml

3.44  s DPH
Alex protection extra ochranný čistič na drevené podlahy. Je určený pre všetky typy drevených podláh, a taktiež je vhodný na ušľachtilý nábytok a neleštené drevo, dvere, okná, skrine a drevené plochy všeobecne.

Alex čistič extra starostlivosť s 99% prírodnou ochranou na laminátové podlahy 750ml

3.44  s DPH
Alex ochranný čistič Protection Extra pre všetky typy laminátových, vinylových a korkových podláh. Vhodný tiež na všetky typy moderného nábytku.

Alex leštidlo – renovátor na drevené a laminátové podlahy 900ml

5.20  s DPH
Alex leštenka renovátor je určená na drevené a laminátové podlahy ktoré chráni a obnovuje. Obnovuje ich lesk, farbu, cháni pred škvrnami a prekrýva škrabance.

Alex leštidlo pre žiarivý lesk na drevené a laminátové podlahy 750ml

3.44  s DPH
Na všetky typy plávajúcich, laminátových a korkových podláh. Čistí a leští bez zanechania šmúh a obnovuje prirodzený lesk podláh.

Alex leštidlo pre žiarivý lesk na vynilové, linoleové podlahy a dlažbu 750ml

3.44  s DPH
Bezfarebná leštenka Alex vytvára na povrchu dlhotrvajúci lesklý efekt. Má protišmykový účinok, predchádza starnutiu podláh a dodáva podlahám intenzívny lesk.

Bistrol na linoleum 500ml

2.89  s DPH
Bistrol samoleštiaca vosková emulzia na podlahy 500 ml sa používa k leštenie a konzerváciu nesavých podlahových krytín (linolea, rôznych druhov dlaždíc, lamina, prírodného i umelého kameňa, lakovaného dreva, PVC). Bistrol dodáva ošetreným povrchom hodvábny lesk a vytvára na povrchu ochranný film, ktorý obmedzuje ich znečistenie a poškodenie.

Cif Náhrobné kamene čistiaci sprej, 435ml

3.43  s DPH
Cif Náhrobné kamene šetrne čistí a je navrhnutý tak aby nepoškodzoval žiadny z typov kameňov, ktoré sa bežne používajú na vonku umiestnené náhrobky, vrátane bieleho lešteného mramoru. Cif Náhrobné kamene čistiaci sprej je navrhnutý na jednoduché odstraňovanie nečistôt, ktoré sa môžu objavovať na náhrobných kameňoch, ako napr.

Čistič na podlahy fresh lemon 1l

1.89  s DPH
Čistič na podlahy fresh lemon obsahuje unikátny systém odstraňovania špiny. Prostriedok zmäkčuje vodu, a nečistoty a špina sa rýchlejšie a jednoduchšie odstraňujú.

Čistič na podlahy wild flowers 1l

1.89  s DPH
Čistič na podlahy wild flowers obsahuje unikátny systém odstraňovania špiny. Prostriedok zmäkčuje vodu, a nečistoty a špina sa rýchlejšie a jednoduchšie odstraňujú.

Cleanlux odstranovac necistot 750ml

3.29  s DPH
Dokonalý prostriedok na upratovanie domu po rekonštrukciách. Cleanlux je skvelý prostriedok na udržanie čistoty v garáži, dielni a namáhaných priestoroch, pretože zvládne odstrániť mastné škvrny a zvyšky farieb.

Diava Flower univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy a nesavé povrchy 750ml

3.03  s DPH
Univerzálny čistiaci prostriedok je vhodný na umývanie podláh, kuchynských a hygienických zariadenía ostatných nesavých povrchov. Je biologicky odbúrateľný.

Diava Mydlový čistič 750ml

3.03  s DPH
Tekutý čistiaci prostriedok na všetky druhy podláh – linoleum, dlažba, mramor,korok, laminát a pod.  zanecháva príjemnú vôňu.