Zobrazených 1–32 z 40 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ajeto čistič kobercov a pvc 500ml

1.59  s DPH
Je prostriedok na ručné a mechanické čistenie kobercov a čalúnení. Povrch po vyčistení ostáva čistý a oživí farby.

Alex Na všetky povrchy Proti prachu 400ml

3.69  s DPH
Alex čistič proti prachu antistatický s vôňou záhrady po daždi. Najpohodlnejšie a najrýchlejšie riešenie pre udržanie čistoty všetkých druhov nábytku po dlhý čas.

Alex na všetky povrchy proti prachu-sprej 375ml

3.58  s DPH
Alex antistatický čistič proti prachu ktorý umožňuje dhlšiu údržbu všetkých typov povrchov, zabraňuje opätovnému usadzovaniu prachu,  spomaluje vytváranie prachu a obnovuje prirodzený lesk.   Obsahuje antistatické zložky, zanecháva príjemnú osviežujúcu arómu.

Alex Renovátor krém 250ml

3.17  s DPH
Renovátor nábytku Alex s prírodným výťažkom z dreva zaisťuje maximálnu starostlivosť pre renováciu a ochranu nábytku, ktorý po ošetrení vyzerá ako nový. Alex Extra starostlivosť je najlepším riešením pre obnovu nábytku, dokonca aj toho nejchoulostivějšího.

Alex renovátor nábytku antistatický – aerosol 400ml

3.69  s DPH
Alex renovátor nábytku proti prachu antistatický s vôňou limetky. Predstavuje najrýchlejšie a najpohodlnejšie riešenie pre udržanie nábytku čistého po dlhú dobu.

Alex renovátor nábytku antistatický pomaranč – sprej 375ml

3.98  s DPH
ALEX čistič na laminátový a drevený nábytok s pomarančovou vôňou rýchlo a pohodlne oživuje prirodzený lesk moreného alebo voskovaného nábytku a dreva. Vďaka svojmu exkluzívnemu zloženiu s voskami hĺbkovo vyživuje drevo a dodáva mu dlhodobý lesklý efekt.

Alex renovátor nábytku antistický aloe vera – sprej 375ml

3.58  s DPH
Alex Mydlový čistič na nábytok 375ml je určený na drevený a laminátový nábytok. Odstraňuje špinu, nečistoty a prach, nezanecháva šmuhy.

Alex renovátor nábytku extra starostlivosť – aerosol 400ml

3.69  s DPH
Najpohodlnejšie a najrýchlejšie riešenie pre udržanie čistoty všetkých druhov nábytku po dlhý čas. Obsahuje antistatické zložky, ktore zabraňujú rýchlemu usadzovaniu prachu.

Brait Almond Classic Leštiaci sprej na nábytok s vôňou mandlí 350ml

2.29  s DPH
Brait leštenka na nábytok Classic 350 ml. Je ideálny prípravok pre čistenie všetkých povrchov, dreva.

Briston čistiaci gél na kožu 400ml

10.44  s DPH
Čistiaci gél na kožu Briston odstráni z kožených a koženkových sedačiek, kabeliek, kabátov a topánok všetky nečistoty a kožené veci budú znovu ako nové. Používa sa na každú farbu.

Čistič na koberce marseilské mydlo 500ml

2.90  s DPH
Čistič na koberce marseilské mydlo Mr. Teppich je antialergický prostriedok na pranie kobercov, podlahových krytín, nábytkového čalúnenia a autopoťahov.

D.Brait politura 350ml multiclean

1.99  s DPH
BRAIT Multi Multiclean čistiaci sprej na rôzne povrchy - 350 ml Brait Multiclean - sprej na čistenie rôznych povrchov, unikátna technológia „Protect System +“ odstráni všetky nečistoty, chráni povrchy pred škrabancami, vodnými škvrnami, zanecháva prirodzený lesk a sviežu vôňu. Použitie: prístrojové dosky, kovové povrchy, drevo, sklo a plast.

DIAVA LESTENKA SVETLA 200ML

2.69  s DPH
Leštenka Diava svetlá je účinný leštiaci prostriedok na nábytok, chráni a preventívne pôsobí proti znečisťovaniu nábytku. Má vysoký leštiaci účinok.

Diava leštiaci prípravok na nábytok v spreji 300ml

3.31  s DPH
Leštiaci prípravok na nábytok určený na čistenie a leštenie všetkých druhov nábytku, obsahuje zmesolejov, pomocné a čistiace látky. Diava spray zanecháva vysoký dlhotrvajúci lesk, je odolná voči vode.

Diava multifunkčný sprej proti prachu 330ml

3.79  s DPH
Diava multifunkčná čistí a odstraňuje prach z rôznorodých povrchov (kov, sklo, drevo, elektronika). Nepoužívať na čistenie prírodného nábytku a LCD obrazoviek.

Diava Pasta na parkety 7kg

56.99  s DPH
Diava pasta na parkety 7 kg Tuhá vosková pasta pro ošetření parket, dřev, linolea apod. Tuhá vosková pasta pro ošetření parket, dřev, linolea apod.

DIAVA POLITURA 200ML

2.49  s DPH
Diava politúra 200ml tekutý prostriedok na čistenie a leštenie nábytku. Obsahuje zmes olejov a čistiace a pomocné látky.

Diava Politúra 500 ml

4.79  s DPH
Tekutá leštenka na drevo a drevený nábytok, prípravok čistí a leští nábytok zanecháva vysoký dlhotrvajúci lesk je odolný vode. .

Diava s vcel.voskom 330ml

4.19  s DPH
Čistiaci a leštiaci prípravok na všetky druhy nábytku, vytvára ochranný film. Použitie:Naneste Diavu na nábytok a po krátkom zaschnutí preleštite flanelom.

KOBEX PENIVY 500 ML

3.69  s DPH
Prípravok na tepovanie kobercov a čalúnených súprav, penivý s antistatickou prísadou. - prípravok na tepovanie kobercov a čalúnenia- aktívna pena rozpúšťa a viaže na seba čiastočky špiny, ktoré sa po uschnutí ľahko povysávajú- oživí farbu koberca- zanechá sviežu vôňuNávod na použitie: Pred čistením s prípravkom KOBEX dôkladne odstráňte prach pomocou vysávača.

Lestenka na nabytok 300+100ml

2.31  s DPH
STAR sprej proti prachu má špeciálny vzorec aplikovateľný na povrchu, ako je televízia, počítačových monitorov, plastov, skla, dreva alebo kovu. Jeho antistatický atribút odstraňuje prach, odtlačky prstov a iné usadeniny.

Pledge Wood 5v1 Classic 300ml

2.69  s DPH
Pledge Wood 5v1 Classic 300ml sprej dokonale odstraňuje prach, šmuhy a akékoľvek odtlačky. Obsahuje antistatické zložky, ktoré zabraňujú opätovnému usadzovaniu prachu.

Pledge Wood 5v1, čistič na nábytok s vôňou levandule, 250ml

2.69  s DPH
Prostriedok Pledge Wood levander s vôňou levandule čistí a obnovuje lesk vášho dreva vždy, keď utierate prach. Vhodné na použitie na všetky drevené povrchy s povrchovou úpravou.

Presto vlhčené utierky na drevený nábytok 72ks

2.32  s DPH
-Čistiace vlhké utierky na rôzne drevené povrchy. -2v1-utierka a ošetrujúci olej na ochranu predmetov z dreva.

Pronto 300ml multifunkcne

3.85  s DPH
Aerosólový sprej Pronto Multi Surface 300 ml odstraňuje prach, šmuhy a mastné škvrny. Čistí drevené povrchy s povrchovou úpravou, kov, sklo, elektroniku (okrem LCD a plazmových obrazoviek).

PRONTO 5v1 Aloe Vera obrúsky na nábytok 24ks

5.21  s DPH
Čistiace utierky Pronto s Aloe Vera sú vhodné na čistenie a obnovu drevených povrchov. Pri použití na starožitný nábytok alebo drevené povrchy neznámeho pôvodu doporučujeme otestovať účinok utierky na malom, skrytom mieste.

PRONTO 5v1 Multifunkčné ubrúsky 25 ks

4.87  s DPH
Multifunkčné obrúsky na drevené plochy. Pre vyčistenie a naleštenie nábytku a ošetrenie drevených plôchObrúsky PRONTO majú uzatvárateľné vrecko proti vysychaniu25 kusov v balení .

Pronto Extra care aloe vera čistič 5v1 rozprašovač 500ml

5.35  s DPH
Čistiaci prostriedok na drevo Pronto Clean It s Aloe vera zbavuje drevené plochy prachu, otlačkov prstov a alergénnych stôp, a to i zvieracích a dodáva im perfektný lesk. Sprej na nábytok Pronto Clean It s Aloe vera pôsobí tiež hydratačne a zanecháva povrchy dokonale čisté a žiarivé.

Pronto Multi Surface Jasmín, Aerosól proti prachu, 300ml

3.85  s DPH
Pronto® Multi surface aerosól proti prachu Jazmín odstraňuje prach, šmuhy a mastné škvrny. Čistí drevené povrchy s povrchovou úpravou, sklo, elektroniku a ďalšie.

Pronto spray300ml Classic

3.39  s DPH
Pronto sprej na drevo zlepšuje vzhľad väčšiny tvrdých povrchov odstránením prachu a odtlačkov prstov a vytvorením ochrannej a lesklej vrstvy bez zanechávania zvyškov vosku. Vlastnosti: Kremenný laminát odstraňuje prach a škvrny od odtlačkov prstov.

Sidolux M mlieko na nábytok vôňa Mandľa 300ml

3.19  s DPH
chráni a regeneruje drevočistí a zabezpečuje povrchdodáva hlboký leskzanecháva príjemnú mandľovú vôňuobsahuje prírodný mandľový olejľahko sa aplikuje a leští .