Zobrazených 1–32 z 44 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Alex Na všetky povrchy Proti prachu 400ml

3.69  s DPH
Alex čistič proti prachu antistatický s vôňou záhrady po daždi. Najpohodlnejšie a najrýchlejšie riešenie pre udržanie čistoty všetkých druhov nábytku po dlhý čas.

Alex na všetky povrchy proti prachu-sprej 375ml

3.58  s DPH
Alex antistatický čistič proti prachu ktorý umožňuje dhlšiu údržbu všetkých typov povrchov, zabraňuje opätovnému usadzovaniu prachu,  spomaluje vytváranie prachu a obnovuje prirodzený lesk.   Obsahuje antistatické zložky, zanecháva príjemnú osviežujúcu arómu.

Alex Renovátor krém 250ml

3.17  s DPH
Renovátor nábytku Alex s prírodným výťažkom z dreva zaisťuje maximálnu starostlivosť pre renováciu a ochranu nábytku, ktorý po ošetrení vyzerá ako nový. Alex Extra starostlivosť je najlepším riešením pre obnovu nábytku, dokonca aj toho nejchoulostivějšího.

Alex renovátor nábytku antistatický – aerosol 400ml

3.69  s DPH
Alex renovátor nábytku proti prachu antistatický s vôňou limetky. Predstavuje najrýchlejšie a najpohodlnejšie riešenie pre udržanie nábytku čistého po dlhú dobu.

Alex renovátor nábytku antistatický pomaranč – sprej 375ml

3.98  s DPH
ALEX čistič na laminátový a drevený nábytok s pomarančovou vôňou rýchlo a pohodlne oživuje prirodzený lesk moreného alebo voskovaného nábytku a dreva. Vďaka svojmu exkluzívnemu zloženiu s voskami hĺbkovo vyživuje drevo a dodáva mu dlhodobý lesklý efekt.

Alex renovátor nábytku antistický aloe vera – sprej 375ml

3.58  s DPH
Alex Mydlový čistič na nábytok 375ml je určený na drevený a laminátový nábytok. Odstraňuje špinu, nečistoty a prach, nezanecháva šmuhy.

Alex renovátor nábytku extra starostlivosť – aerosol 400ml

3.69  s DPH
Najpohodlnejšie a najrýchlejšie riešenie pre udržanie čistoty všetkých druhov nábytku po dlhý čas. Obsahuje antistatické zložky, ktore zabraňujú rýchlemu usadzovaniu prachu.

Briston čistiaci gél na kožu 400ml

10.44  s DPH
Čistiaci gél na kožu Briston odstráni z kožených a koženkových sedačiek, kabeliek, kabátov a topánok všetky nečistoty a kožené veci budú znovu ako nové. Používa sa na každú farbu.

Čistič na koberce marseilské mydlo 500ml

2.90  s DPH
Čistič na koberce marseilské mydlo Mr. Teppich je antialergický prostriedok na pranie kobercov, podlahových krytín, nábytkového čalúnenia a autopoťahov.

COLORMAT čistič nábytku s vôňou levandule 500ml

2.52  s DPH
Je určený na čistenie nábytku s umelými povrchmi, dverí rámov parapetov a podobne. Účinne odstraňuje prach, nečistotu aj mastné škvrny.

Diava cleaner čistiaci sprej na nábytok 330 ml

3.60  s DPH
Proti prachu vhodné pre všetky druhy  nábytku okrem prírodného dreva. .

Diava leštiaci prípravok na nábytok v spreji 300ml

3.31  s DPH
Leštiaci prípravok na nábytok určený na čistenie a leštenie všetkých druhov nábytku, obsahuje zmesolejov, pomocné a čistiace látky. Diava spray zanecháva vysoký dlhotrvajúci lesk, je odolná voči vode.

Diava Magic leštenka na nábytok 250ml

2.38  s DPH
Popis produktuDiava Magic je jemná čistiaca a leštiaca emulzia na nábytok. Zvlášť vhodná na biely a svetlý nábytok, zanecháva ochranný film, príjemne vonia.

Diava multifunkčný sprej proti prachu 330ml

3.79  s DPH
Diava multifunkčná čistí a odstraňuje prach z rôznorodých povrchov (kov, sklo, drevo, elektronika). Nepoužívať na čistenie prírodného nábytku a LCD obrazoviek.

Diava Pasta na parkety 7kg

52.52  s DPH
Diava pasta na parkety 7 kg Tuhá vosková pasta pro ošetření parket, dřev, linolea apod. Tuhá vosková pasta pro ošetření parket, dřev, linolea apod.

KOBEX PENIVY 500 ML

3.01  s DPH
Prípravok na tepovanie kobercov a čalúnených súprav, penivý s antistatickou prísadou. - prípravok na tepovanie kobercov a čalúnenia- aktívna pena rozpúšťa a viaže na seba čiastočky špiny, ktoré sa po uschnutí ľahko povysávajú- oživí farbu koberca- zanechá sviežu vôňuNávod na použitie: Pred čistením s prípravkom KOBEX dôkladne odstráňte prach pomocou vysávača.

Pledge Wood 5v1 Classic 300ml

2.69  s DPH
Pledge Wood 5v1 Classic 300ml sprej dokonale odstraňuje prach, šmuhy a akékoľvek odtlačky. Obsahuje antistatické zložky, ktoré zabraňujú opätovnému usadzovaniu prachu.

Pledge Wood 5v1, čistič na nábytok s vôňou levandule, 250ml

2.69  s DPH
Prostriedok Pledge Wood levander s vôňou levandule čistí a obnovuje lesk vášho dreva vždy, keď utierate prach. Vhodné na použitie na všetky drevené povrchy s povrchovou úpravou.

PRONTO 5v1 Aloe Vera obrúsky na nábytok 24ks

5.21  s DPH
Čistiace utierky Pronto s Aloe Vera sú vhodné na čistenie a obnovu drevených povrchov. Pri použití na starožitný nábytok alebo drevené povrchy neznámeho pôvodu doporučujeme otestovať účinok utierky na malom, skrytom mieste.

Pronto aerosól Levanduľa, 300ml

3.89  s DPH
Čistiaci prostriedok PRONTO Aerosol Levanduľa dokonale odstraňuje prach, šmuhy, odtlačky a ďalšie nečistoty z dreveného nábytku. PRONTO vo forme aerosólu dokáže vytvoriť a zabezpečiť vysoký a dlhotrvajúci lesk dreva bez šmúh.