Zobrazených 1–32 z 77 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Calgonit Finish Gel Double Action, 1500ml

10.53  s DPH
Gél do umývačky – pre perfektnú čistotu a žiarivý lesk, odstránenie aj zaschnutej špiny. .

Cif All in 1 Lemon tablety do umývačky riadu 102ks, 1785g

14.49  s DPH
nové tablety do umývačky riadu Cif Complete Clean All-in-1 Lemonvýhodné balenie Giga Pack - 102 tablietodstraňujú odolné škvrny a zabezpečujú žiarivo čistý riadobsahujú 70 % prírodne odvodených zložieks účinkami soli a leštidla Ekologicky čistá domácnosť a žiarivý riad so značkou Cif! Tablety do umývačky riadu Cif Complete Clean All-in-1 poskytuje výnimočné čistenie s prírodnými zložkami. S obsahom 70 % prírodne odvodených zložiek a príjemnou citrusovou vôňou.

Cif All in 1 Lemon tablety do umývačky riadu 46ks

8.99  s DPH
Vlastnosti:S účinkami soli a leštidla, Vhodný pre eko/krátke cykly, Nie je potrebné oplachovať pred umývanímNové Cif All in 1 tablety do umývačky riadu poskytujú vynikajúci čistiaci účinok a sú vyrobené zo 70 % prírodne odvodených zložiek. Kompletné riešenie v 1 tablete: Nové tablety Cif odstraňujú odolné škvrny a zabezpečujú žiarivo čistý riad pri každom umytí.

Cif All in 1 Lemon tablety do umývačky riadu 70ks

11.49  s DPH
Vlastnosti:S účinkami soli a leštidla, Vhodný pre eko/krátke cykly, Nie je potrebné oplachovať pred umývanímNové Cif All in 1 tablety do umývačky riadu poskytujú vynikajúci čistiaci účinok a sú vyrobené zo 70 % prírodne odvodených zložiek. Kompletné riešenie v 1 tablete: Nové tablety Cif odstraňujú odolné škvrny a zabezpečujú žiarivo čistý riad pri každom umytí.

Cif cream 750ml

2.89  s DPH
Cif krémový abrazívny čistiaci prípravok so 100 % prírodnými čistiacimi časticami odstraňuje najodolnejšie nečistoty, ako je pripálený tuk, pripálené zvyšky jedla, alebo škvrny od vodného kameňa. Testované na modelových kuchynských a kúpeľňových nečistotách.

CIF Prostriedok na umývanie riadu Nature Gentle 450ml

2.49  s DPH
prostriedok na umývanie riadu Cif Nature Gentlevysoko účinný a šetrný prostriedok na riad, odstráni nečistoty a mastnotu, riad zanechá lesklý a čistýso šípkovým a grapefruitovým olejomnedráždi ruky, zanecháva ich jemné100 % recyklovaná fľašaProstriedok na umývanie riadu Cif Nature Gentle účinne odstraňuje mastnotu z riadu a zanecháva ho žiarivo čistý. Vďaka koncentrovanému a jemnému zloženiu s olejom z grapefruitu a šipok účinne čistí riady, odstraňuje mastnotu a zároveň je šetrný k pokožke rúk.

CIF Prostriedok na umývanie riadu Nature Pure 450ml

2.49  s DPH
čistiaci prostriedok na riad Cif Nature Purevysoko účinný a šetrný prostriedok na riad, odstráni nečistoty a mastnotu, riad zanechá lesklý a čistýs minerálnou soľou a výťažkom z Aloe veranedráždi ruky, zanecháva ich jemné100 % recyklovaná fľašaProstriedok na umývanie riadu Cif Nature Pure účinne odstraňuje mastnotu z riadu a zanecháva ho žiarivo čistý. Vďaka koncentrovanému a jemnému zloženiu s minerálnou soľou a výťažkom z Aloe vera účinne čistí riady, odstraňuje mastnotu a zároveň je šetrný k pokožke rúk.

Čistič do umývačky riadu 250ml

2.49  s DPH
Prostriedok na čistenie umývačky riadu. Odstraňuje vodný kameň aj mastnotu.

Citra saponát 500ml Natur

1.59  s DPH
Saponát na umývanie riadu, skla, porcelánu, čistič na kuchynské linky, pracovné dosky, domáce spotrebiče, sklokeramické dosky, dlaždice, atď. .

Finish All in 1 Max Lemon tablety do umývačky riadov s vôňou citrónu, 48ks

10.15  s DPH
Uľahčite si umývanie riadu na maximum. Zabudnite na zložité dávkovanie prášku alebo gélu, stačí použiť tablety do umývačky Finish All in 1 Max Lemon a máte vyhrané.

Finish Leštidlo do umývačky riadu Citrón 400ml

4.29  s DPH
Finish Rinse Aid Power & Pure obsahuje menej chemikálií a počas cyklu leštenia aktívne zabraňuje tvorbe škvŕn, povlaku alebo zvyškov čistiaceho prostriedku. Ak použijete spolu čistiace prostriedky Finish Power & Pure a leštidlo Finish Rinse Aid Power & Pure, dosiahnete dokonalú ochranu pred zvyškami jedál a čistiaceho prostriedku oproti tomu, ak použijete len samotný čistiaci prostriedok.

Finish Powerball All in 1 Max Lemon tablety do umývačky riadu 80ks

14.99  s DPH
Finish All-in-1 Max Lemon, tablety do umývačky riadu, s citrónovou vôňouVyskúšajte tieto tablety do umývačky riadu, ktoré prinášajú oslnivú čistotu a lesk. Poháre si dlhšie udržia žiarivý lesk a sú opakovane chránené proti korózii skla.

Finish Powerball All-in-1 Max tablety do umývačky riadu 80ks

15.50  s DPH
FINISH Powerball All-in-1 Max, tablety do umývačky riadu 80ks Tablety FINISH Powerball All-in-1 Max obsahujú mikročastice, ktoré aktívne vyhľadajú aj tie najsilnejšie nečistoty. Použitie bez rozbaľovania.

Finish Powerball Quantum Max Lemon Sparkle tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu 36ks

10.15  s DPH
Finish Quantum Max Lemon 36 ksTablety do umývačky Quantum Max od značky Finish chránia riad a poháre a prinášajú oslnivú čistotu a lesk. Opakovane chránia sklo pred koróziou Spĺňajú funkciu soli, leštidla, chránia filter umývačkyVlastnosti:Svieža vôňa citrónuPoháre zostanú žiarivo lesklé a sú chránené proti korózii skla10 účinkov sily – napríklad funkcia soli, funkcia leštidla, ochrana filtra myšky a iné .

Finish Powerball Quantum Max Lemon tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu 60ks

14.99  s DPH
Najúčinnejšia umývacie tablety Finish z radu Quantum Max Lemon v sebe kombinujú 12 funkcií naraz! Okrem extra čistého a lesklého riadu tiež chráni filter, starajú o sklo a striebro a zabraňujú usadzovaniu vodného kameňa. Tablety Finish z radu Quantum Max sú najúčinnejším riešením pre čisté riady po každom cykle umývania aj pri nízkych teplotách.

Finish tablety do umývačky riadu All in 1 Max 94ks

15.99  s DPH
Tablety do umývačky Allin1 Max od značky Finish si hravo poradia so zaschnutými zvyškami jedál i mastnotou. Škvrny od nápojov ako čaj a káva už nemajú šancu! Už len žiarivý lesk a ochrana riadu a to aj v tvrdej vode.

Finish tablety do umývačky riadu Quantum Max 72ks

15.99  s DPH
Finish tablety do umývačky riadu Powerball Quantum Max zaistia vďaka účinnému zloženiu tú najlepšiu čistotu a lesk. Navyše bojujú proti usadzovaniu vodného kameňa v umývačke riadu.

Frosch Bio Balzam malina na umývanie riadu 500ml

2.80  s DPH
Dokonalá čistota a lesk pre všetok Váš riad. Fľaša zo 100% odpadového materiálu.

Gél do umývačky Cif Nature All in one 640ml

8.99  s DPH
Gél do umývačky riadu Cif Powered by Nature All in 1 obsahuje 80 % ingrediencií prírodného pôvodu* a zanecháva čisté nielen vaše riady, ale aj svedomie. Gél poskytuje výnimočné čistenie s prírodnými zložkami a je efektívny aj pri použití s kratšími, energeticky menej náročnými programami s nižšou spotrebou vody.

GENERAL FRESH Gélový osviežovač citrón, 150g

1.01  s DPH
Veľmi rýchlo a účinne osvieži vzduch v miestnostiach a autách.  Jeho jemná, príjemná vôňa je odolná a efektívna v každom priestore.

Jar aloe vera & pink jasmine prostriedok na riad 900ml

2.59  s DPH
Čistič na riad Sensitive Aloe Vera & Pink Jasmin je čistiaci prostriedok určený na ručné umývanie riadu. Vyniká svojím silným umývacím účinkom a skvelými odmasťovacími schopnosťami.

Jar Lemon prostriedok na umývanie riadu 900ml

2.59  s DPH
Účinný a silný čistiaci prostriedok na odstraňovanie mastnoty z riadu s príjemnou vôňou citrónu. Umývací prostriedok na riad s patentovanou technológiou a príjemnou vôňou.

Jar N 900ml KAMILKA a vitamin E

2.59  s DPH
Jar N 900ml Chamomile s vitaminom  E je  účinný a silný čistiaci prostriedok na odstraňovanie mastnoty z riadu s príjemnou vôňou kamilky a vitamínom E. Umývací prostriedok na riad s patentovanou technológiou a príjemnou vôňou.

Jar N tabl. do UR 57 ks Yellow

16.49  s DPH
Umývačka na umývanie riadu má neustále pred sebou skutočnú výzvu. Ak vám v hlave neustále behajú myšlienky, ako jej prácu zjednodušiť, tak je odpoveď veľmi jednoduchá.

JAR pena na riad náhradná náplň, 375ml

3.98  s DPH
náhradná náplň do prostriedku na ručné umývanie riadu s tekutou penou JAR Activeaž dvakrát trvácnejšia odmasťovacia sila (v porovnaní s Jar Sensitive)ideálny na čistenie odolných zvyškov potravín a pripálenej odolnej mastnotyrýchle a jednoduché použitiepre žiarivo čistý a lesklý riadProstriedok na ručné umývanie riadu s tekutou penou JAR Active zaistí neuveriteľnú čistiaca sila proti mastnote! Vďaka revolučnej odmasťovacej sile okamžitej peny bude umývanie riadu rýchle a jednoduché. Už nemusíte namáčať a používať špongiu, aby ste vytvorili penu – okamžitá pena JAR Active je pripravená zabezpečiť žiarivé výsledky a dlhotrvajúci lesk!  .

Jar Platinum Lemon & Lime 700ml

2.59  s DPH
Čistiaci prostriedok na riad Jar Platinum Lemon & Lime. 3-násobná účinnosťúčinné odstránenie odolnej mastnotyrýchla čistiaca sila, stačí jedna kvapkašetrí čas a námahu, poskytuje brilantne čistý riad Umyte aj tie najväčšie a najodolnejšie nečistoty a mastnotu rýchlo a jednoducho s čistiacim prostriedkom Jar Platinum Lemon & Lime! Prostriedok na umývanie riadu Jar Platinum s 3-násobnou účinnosťou rýchlo prenikne do zvyškov na riade a oslabí ich, čím vám šetrí čas a námahu, a poskytuje brilantne čistý riad.

Jar Platinum Plus tablety do umývačky riadu 34ks

16.49  s DPH
Kapsule Jar Platinum Plus zanechávajú riadu čisté ako nové, zaručujú najlepšie čistiace účinky od Jari a dokonca pomáhajú odstraňovať zašedlosť vznikajúce časom a obnovujú pôvodný lesk riadu. .