Zobrazených 1–32 z 97 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Calgonit Finish Gel Double Action, 1500ml

10.53  s DPH
Gél do umývačky – pre perfektnú čistotu a žiarivý lesk, odstránenie aj zaschnutej špiny. .

CALGONIT SOL 4KG

6.49  s DPH
Finish hrubozrnná soľ do umývačky riadu zmäkčuje tvrdú vodu v umývačke, čím pomáha zvýšiť čistiaci efekt čistiacich prostriedkov. Zároveň predchádza nebezpečnému usadzovaniu vodného kameňa na riade a v umývačke riadu.

Calgonit soľ do umývačky riadu 1,5kg

3.46  s DPH
regeneračná soľ do umývačky riadu od značky Finishzmäkčuje vodu, zabraňuje nebezpečnému usadzovaniu vodného kameňazvyšuje výkon umývačky, napomáha predĺžiť životnosť umývačkyminimalizuje vznik nežiaducich škvŕn od vodymá tvar veľkých granúl a veľmi jednoducho sa rozpúšťa Finish hrubozrnná soľ do umývačky riadu zmäkčuje tvrdú vodu v umývačke, čím pomáha zvýšiť čistiaci efekt čistiacich prostriedkov. Zároveň predchádza nebezpečnému usadzovaniu vodného kameňa na riade a v umývačke riadu.

Cif All in 1 Lemon tablety do umývačky riadu 46ks

8.99  s DPH
Vlastnosti:S účinkami soli a leštidla, Vhodný pre eko/krátke cykly, Nie je potrebné oplachovať pred umývanímNové Cif All in 1 tablety do umývačky riadu poskytujú vynikajúci čistiaci účinok a sú vyrobené zo 70 % prírodne odvodených zložiek. Kompletné riešenie v 1 tablete: Nové tablety Cif odstraňujú odolné škvrny a zabezpečujú žiarivo čistý riad pri každom umytí.

Cif All in 1 Lemon tablety do umývačky riadu 70ks

11.49  s DPH
Vlastnosti:S účinkami soli a leštidla, Vhodný pre eko/krátke cykly, Nie je potrebné oplachovať pred umývanímNové Cif All in 1 tablety do umývačky riadu poskytujú vynikajúci čistiaci účinok a sú vyrobené zo 70 % prírodne odvodených zložiek. Kompletné riešenie v 1 tablete: Nové tablety Cif odstraňujú odolné škvrny a zabezpečujú žiarivo čistý riad pri každom umytí.

Cif cream 750ml

2.89  s DPH
Cif krémový abrazívny čistiaci prípravok so 100 % prírodnými čistiacimi časticami odstraňuje najodolnejšie nečistoty, ako je pripálený tuk, pripálené zvyšky jedla, alebo škvrny od vodného kameňa. Testované na modelových kuchynských a kúpeľňových nečistotách.

Cif cream 750ml lemon

2.89  s DPH
CIF Cream Lemon Čistiaci prípravok, s účinnými mikročasticami, s vôňou citrónu. Cif Cream Lemon je účinný tekutý abrazívny čistiaci prostriedok.

CIF Prostriedok na umývanie riadu Nature Gentle 450ml

2.49  s DPH
prostriedok na umývanie riadu Cif Nature Gentlevysoko účinný a šetrný prostriedok na riad, odstráni nečistoty a mastnotu, riad zanechá lesklý a čistýso šípkovým a grapefruitovým olejomnedráždi ruky, zanecháva ich jemné100 % recyklovaná fľašaProstriedok na umývanie riadu Cif Nature Gentle účinne odstraňuje mastnotu z riadu a zanecháva ho žiarivo čistý. Vďaka koncentrovanému a jemnému zloženiu s olejom z grapefruitu a šipok účinne čistí riady, odstraňuje mastnotu a zároveň je šetrný k pokožke rúk.

CIF Prostriedok na umývanie riadu Nature Pure 450ml

2.49  s DPH
čistiaci prostriedok na riad Cif Nature Purevysoko účinný a šetrný prostriedok na riad, odstráni nečistoty a mastnotu, riad zanechá lesklý a čistýs minerálnou soľou a výťažkom z Aloe veranedráždi ruky, zanecháva ich jemné100 % recyklovaná fľašaProstriedok na umývanie riadu Cif Nature Pure účinne odstraňuje mastnotu z riadu a zanecháva ho žiarivo čistý. Vďaka koncentrovanému a jemnému zloženiu s minerálnou soľou a výťažkom z Aloe vera účinne čistí riady, odstraňuje mastnotu a zároveň je šetrný k pokožke rúk.

Čistič do umývačky riadu 250ml

2.49  s DPH
Prostriedok na čistenie umývačky riadu. Odstraňuje vodný kameň aj mastnotu.

Citra saponát 500ml Natur

1.59  s DPH
Saponát na umývanie riadu, skla, porcelánu, čistič na kuchynské linky, pracovné dosky, domáce spotrebiče, sklokeramické dosky, dlaždice, atď. .

Finish čistič umývačky riadu 2×250 ml

5.99  s DPH
Dokonale čistá umývačka riadu je zárukou čistého a lesklého riadu.   Finish je velmi účinný gél, který perfektne odstraňuje mastnotu a vodný kameň a zanechává vašu umývačku ako novú.

Finish Dual action Lemon 2x250ml

5.99  s DPH
čistič umývačky riadu Finish Lemon Sparklevýhodné balenie 2 x 250 mlúčinne odstraňuje skryté nečistoty a vodný kameň2x viac sily na odstránenie vodného kameňapre hygienicky čistú umývačku riadu Čistič umývačky riadu Finish Lemon Sparkle uľahčí pravidelné čistenie vašej umývačky. Efektívne odstraňuje nános vodného kameňa aj na ťažko dostupných vnútorných častiach umývačky riadu.

Finish leštidlo do umývačky 400ml

4.59  s DPH
Finish leštidlo do umývačky zaistí až o 100 % lepšie schnutie v porovnaní s umývaním za použitia iba finish All in 1 Max tabliet na umývanie riadu pri nastavení programu 50 ° C ECO a tvrdosti vody 21 ° dH. .

Finish Leštidlo do umývačky riadu Citrón 400ml

4.99  s DPH
Finish Rinse Aid Power & Pure obsahuje menej chemikálií a počas cyklu leštenia aktívne zabraňuje tvorbe škvŕn, povlaku alebo zvyškov čistiaceho prostriedku. Ak použijete spolu čistiace prostriedky Finish Power & Pure a leštidlo Finish Rinse Aid Power & Pure, dosiahnete dokonalú ochranu pred zvyškami jedál a čistiaceho prostriedku oproti tomu, ak použijete len samotný čistiaci prostriedok.

Finish Powerball All in 1 Max Lemon tablety do umývačky riadu 80ks

14.99  s DPH
Finish All-in-1 Max Lemon, tablety do umývačky riadu, s citrónovou vôňouVyskúšajte tieto tablety do umývačky riadu, ktoré prinášajú oslnivú čistotu a lesk. Poháre si dlhšie udržia žiarivý lesk a sú opakovane chránené proti korózii skla.

Finish Powerball Quantum Max Lemon Sparkle tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu 36ks

10.15  s DPH
Finish Quantum Max Lemon 36 ksTablety do umývačky Quantum Max od značky Finish chránia riad a poháre a prinášajú oslnivú čistotu a lesk. Opakovane chránia sklo pred koróziou Spĺňajú funkciu soli, leštidla, chránia filter umývačkyVlastnosti:Svieža vôňa citrónuPoháre zostanú žiarivo lesklé a sú chránené proti korózii skla10 účinkov sily – napríklad funkcia soli, funkcia leštidla, ochrana filtra myšky a iné .

Finish Powerball Quantum Max Lemon tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu 60ks

14.99  s DPH
Najúčinnejšia umývacie tablety Finish z radu Quantum Max Lemon v sebe kombinujú 12 funkcií naraz! Okrem extra čistého a lesklého riadu tiež chráni filter, starajú o sklo a striebro a zabraňujú usadzovaniu vodného kameňa. Tablety Finish z radu Quantum Max sú najúčinnejším riešením pre čisté riady po každom cykle umývania aj pri nízkych teplotách.

Finish Powerball Quantum Max tablety do umývačky riadu 60ks

14.99  s DPH
Najúčinnejšia umývacie tablety Finish z radu Quantum Max v sebe kombinujú 12 funkcií naraz! Okrem extra čistého a lesklého riadu tiež chráni filter, starajú o sklo a striebro a zabraňujú usadzovaniu vodného kameňa. Tablety Finish z radu Quantum Max sú najúčinnejším riešením pre čisté riady po každom cykle umývania aj pri nízkych teplotách.

Finish Powerball Quantum Max, tablety do umývačky riadu 36ks

10.15  s DPH
s úžasnou silou gélupre dokonalý lesk a čistotu riaduúčinne odstraňuje škvrny a zachnuté zvyškyDokonalé čistý riad s vysokým leskom nebude s Finish Powerball Quantum Max žiadny problém. 3-komovorá tableta sa kompletne postará o váš riad.

Finish Powerball Quantum Ultimate kapsuly do umývačky riadu 32ks

9.99  s DPH
Tablety do umývačky Quantum Max od značky Finish chránia riad a poháre a prinášajú oslnivú čistotu a lesk. Vďaka novému zloženiu a vylepšenej technológii Powerball vyberiete riad z umývačky čisté a lesklé.

Finish PowerPowder prášok do umývačky riadu citrón 2,5 kg

13.45  s DPH
Výhodné riešenie pre tých, ktorí preferujú variabilné dávkovanie umývacieho prostriedku. Obsahuje iba prostriedok na umývanie a odmáčania nečistôt.

Finish tablety do umývačky riadu All in 1 Max 94ks

15.99  s DPH
Tablety do umývačky Allin1 Max od značky Finish si hravo poradia so zaschnutými zvyškami jedál i mastnotou. Škvrny od nápojov ako čaj a káva už nemajú šancu! Už len žiarivý lesk a ochrana riadu a to aj v tvrdej vode.

Finish Tablety do umývačky riadu Classic 110ks

14.99  s DPH
Odstránenie najsilnejších nečistôt. Funkcia predmáčaniaOdstránenie čajových škvŕnVhodné pre každodenné používanie Použitie:Tabletu rozbaľte a umiestnite do dávkovača na vnútornej strane dvierok vašej umývačky.

Finish tablety do umývačky riadu Quantum Max 72ks

15.99  s DPH
Finish tablety do umývačky riadu Powerball Quantum Max zaistia vďaka účinnému zloženiu tú najlepšiu čistotu a lesk. Navyše bojujú proti usadzovaniu vodného kameňa v umývačke riadu.

FROSCH BALZAM NA RIAD 750ML

2.77  s DPH
Forsh Balsam citrus prostriedok na umývanie riadu 750ml. Predstavuje ideálnu kombináciu dôkladného čistiaceho účinku v celej domácnosti a zároveň je šetrný k ľuďom a životnému prostrediu vďaka obsahu prírodných látok.

Frosch Bio Balzam malina na umývanie riadu 500ml

2.80  s DPH
Dokonalá čistota a lesk pre všetok Váš riad. Fľaša zo 100% odpadového materiálu.

Frosch Eko Balzam na riad mandľové mlieko 750ml

2.77  s DPH
Dokonalá čistota a lesk pre všetko riadu. Tiež chráni pokožku a zanecháva na rukách pocit hebkosti vďaka mandľovému oleji.

FROSCH NA RIAD ALOE VERA 750ML

2.77  s DPH
Čistú domácnosť sa snaží udržiavať každá žena. Prostriedok na riad obsahuje prírodné tenzidy, ktoré umožnia ľahké odstránenie nečistôt i mastnoty.

Gél do umývačky Cif Nature All in one 640ml

8.99  s DPH
Gél do umývačky riadu Cif Powered by Nature All in 1 obsahuje 80 % ingrediencií prírodného pôvodu* a zanecháva čisté nielen vaše riady, ale aj svedomie. Gél poskytuje výnimočné čistenie s prírodnými zložkami a je efektívny aj pri použití s kratšími, energeticky menej náročnými programami s nižšou spotrebou vody.

GENERAL FRESH Gélový osviežovač citrón, 150g

1.01  s DPH
Veľmi rýchlo a účinne osvieži vzduch v miestnostiach a autách.  Jeho jemná, príjemná vôňa je odolná a efektívna v každom priestore.