Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

AVA Odstraňovač vodného kameňa 250 g

2.53  s DPH
AVA odstraňovač vodného kameňa 250g granulát. Odstraňuje šetrným rozpúšťaním bez narušenia povrchov vodný kameň z varných nádob, čajníkov, kávových kanvíc, prekvapkávačov a práčok.

AVA tekutý odstraňovač vodného kameňa 500ml

2.63  s DPH
Ava tekutý odstraňovač vodného kameňa. Tekutý prípravok pre jednoduché a účinné odstraňovanie vodného kameňa z varných kanvíc, kávovarov, žehličiek, práčok, umývačiek riadu atď.

Calgon Hygiene Plus Gel proti vodnému kameňu 750ml

9.38  s DPH
Calgon Hygiene Plus gél proti vodnému kameňu poskytuje vašej práčke potrebnú starostlivosť. Ochráni ju pred vodným kameňom, a zároveň eliminuje až 99,9 % baktérií.

Cheiron 1L – vysokoúčinný odstraňovač vodného kameňa

2.80  s DPH
Vysokoúčinný osvedčený prostriedok na odstránenie vodného kameňa z kávovarov, vodovodných batérií, umývačiek riadu, kuchynských drezov a pod. Vďaka špeciálnemu zloženiu je možné použiť ho opakovane.

Cistic na vodny kamen a hrdzu 1l

2.89  s DPH
Čistiaci prostriedok proti vodnému kameňu a hrdzi 1 l na odstránenie vodného kameňa z rýchlovarných kanvíc a ohrievačov vody a to bez ohrievania.   .

Lanza tek.čistič pračky 250ml lemon

3.69  s DPH
Tekutý čistič práčky vďaka jedinečnému zloženiu: Čistí a odstraňuje zvyšky špiny a pracieho prostriedku zo všetkých vnútorných častí práčky. Udržiava vnútorné súčasti práčky čisté, a tým zaručuje jej optimálne fungovanie.

Luxon Odstraňovač vodného kameňa 100g

1.29  s DPH
Luxon rýchlorozpúšťač vodného kameňa. Návod na použitie pre : Kávovary: 1 polievkovú lyžicu Luxonu rozpustite v jednom litri vidy, nalejte do kávovaru, nechajte prejsť bodom varu a nakoniec prepláchnite vodou.

Odstranovac vodneho kamena 250g

1.01  s DPH
Prostriedok na odstránenie vodného kameňa. účinný proti usadeninámvhodný na čistenie kanvíc a kávovarov .

Odstraňovač vodného kameňa 25g + 10% ZDARMA

0.28  s DPH
Odstraňovač vodného kameňa. Odstraňuje vodný kameň zo špirál z rýchlovarnej konvice, kávovaru, pračky, a pod.

Odstranovac vodneho kamena pracka 250g

1.01  s DPH
Prostriedok na odstránenie vodného kameňa. účinný proti usadeninámvhodný na čistenie kanvíc a kávovarov .

Odstraňovač vodného kameňa práčka 550g

2.39  s DPH
Odstráni už usadený vodný kameň v práčke, viditeľne prečistí aj bubon, ohrievacie teleso spotrebuje oveľa menej energie. Výborný prostriedok na prevenciu proti vzniku plesní.

Savo čistič práčky 250ml

3.27  s DPH
Tekutý prípravok na čistenie práčkySAVO čistič práčky odstraňuje zvyšky pracieho prášku, nečistoty, vodný kameň a ďalšie usadeninyZbavuje práčku zápachuZanecháva práčku čistú a príjemne prevoňanúPravidelné používanie čističe SAVO predlžuje životnosť práčky a prispieva k jej optimálnemu fungovaniuVyrobený v Českej republikepoužitie:Zmiešajte v nádobe 35-40 ml prípravku s 3 litrami teplej vody. Do tejto kúpele ponorte zásobník na pracie prípravky a nechajte pôsobiť minimálne 30 minút.

Sóda jedlá Bika 250g

1.29  s DPH
Najuniverzálnejší ekologický čistiaci prostriedok! Jedlá sóda je skvelý a veľmi všestranný čistič a pohlcovač pachov, pritom je úplne priateľská k životnému prostrediu a úplne zdravotne nezávadná. .

Topekor ochrana ústredného kúrenia 0,5l

4.49  s DPH
Topekor 0,5l do radiátorov je vysoko účinný prostriedok určený na likvidáciu organických a anorganických usadenín. Je vhodný na vodné systémy, zabraňuje korózii uzatvorených systémov ústredného kúrenia.

Tuhalesk grafit 100g

1.42  s DPH
Tuhalesk je grafitový prášok, ktorý slúži na obnovu čiernej farby litinových častí sporákov. Návod k použitiu:Prášok rozmiešajte s vodou a naneste na vyčistenú studenú plotnu sporáku.

Well Clean, odmasťovač s antiseptickými účinkami, 750ml

3.00  s DPH
Odmasťovač s antiseptickými účinkami Well Done WellClean s rozprašovačom. Objem balenia: 750ml .

Well Clean, univerzálny dezinfekčný čistič, 750ml

3.00  s DPH
Univerzálny dezinfekčný čistič Well Done WellClean s rozprašovačom. Objem balenia: 750ml .

Yellow & Blue odstraňovač vodného kameňa – kyselina citronová 250g

2.40  s DPH
Na čistenie od vodného kameňa a údržbu umývačky, práčky, varnej kanvice, kávovaru alebo toalety. .