Zobrazených 1–32 z 91 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

HG čiernidlo na kachle 0.25l

18.19  s DPH
Používaním a pôsobením slnečného svetla kov na vašom krbe po case zmatnie a stratí svoju pôvodnú farbu. HG čiernidlo na kachle ponúka toto riešenie! S týmto jedinečným produktom môžete jednoducho a rýchlo obnoviť pôvodnú čiernu farbu vašich kachlí a krbu.

HG čistič hydromasážnych boxov 0,5l

5.39  s DPH
HG hygienický čistič hydromasážnych boxov je výrobok pripravený na okamžité použitie a určený špeciálne na rýchle, hygienické a bezpečné čistenie vášho parného kúpeľa. Tento výrobok neodstraňuje len vápenec, ale tiež iné usadeniny, ako napríklad zvyšky mydla a (kožného) tuku.

HG čistič hydromasážnych vaní 1l

13.59  s DPH
Pri používaní vírivých vaní vzniká nežiaduci rast baktérií, mimo iné Legionela, a znečistení z vodného kameňa, mydla, mastnoty a olejov. Po vypustení vane vo vnútornom systéme whirlpoolu naďalej rastú baktérie a zhluky nečistôt.

HG čistič keramických a varných dosiek 0,5l

4.69  s DPH
HG čistič keramických a varných dosiek 0,5l odstraňuje nečistoty a zanecháva príjemnú vôňu. Je vhodný na každodenné pouťívanie na všetky druhy keramických a indukčných dosiek.

HG čistic kobercov a látkových poťahov 1l

11.09  s DPH
Chodením sa poškodzujú vlákna syntetických kobercov a podlahových kobercov, čím rýchlejšie zachytávajú nečistotu. Pomocou HG čistič kobercov a látkových pot`ahov sa odstráni nečistota a drsný povrch vlákien sa renovuje vrstvou odolnou voci špine.

HG čistič kúpelní z prírodného kameňa 500ml

7.89  s DPH
HG čistič kúpelní z prírodného kameňa je silne koncentrovaný čistiaci prostriedok na bezpečné a pravidelné čistenie povrchov z mramoru a všetkých ostatných druhov vápencového prírodného kameňa. Tento produkt efektívne odstraňuje odolnú nečistotu, ako sú zostatky mydla, mastnota z pokožky a ľahký vodný kamen.

HG čistič lustrov v spreji 500ml

8.29  s DPH
HG čistič lustrov v spreji je rýchlo pôsobiaci sprejový čistič, ktorý dokonale čistí bez toho,aby ste museli luster namáhavo utierat ručne. Čistič rozpúšta úplne špinu a sadze.

HG čistič na dlažbu (prostriedok na čistenie podláh) 1l

8.69  s DPH
HG čistič na dlažbu (prostriedok na čistenie podláh) je veľmi koncentrovaný čistiaci prostriedok so sviežou vôňou, špeciálne vyvinutý na pravidelné čistenie všetkých druhov dláždených podláh a podláh z nevápencového prírodného kameňa. Tento výrobok je navyše mimoriadne vhodný aj na ozdobné štrkové podlahy.

HG čistič na dlažbu s leskom 1l

9.09  s DPH
HG čistič na dlažbu s leskom (lesklá ochrana na podlahy) (HG výrobok 17) je koncentrovaný prostriedok na umývanie a pravidelné čistenie s príjemne sviežou vôňou a obnovou lesku, špeciálne vyvinutý na porézne, ako aj neporézne podlahové dlaždice, obkladačky a vápencový prírodný kameň. Zároveň zvýrazňuje farbu a štruktúru dlaždíc.

HG čistič na dosky kuchynskej linky z prírodného kameňa 0,5l

5.89  s DPH
Určený na rýchle každodenné a bezpečné čistenie linkových dosiek zo žuly, mramoru, ďalších druhov prírodného (tvrdého) kameňa. Odstraňuje tuk a ostatné nečistoty a zaisťuje výsledok bez šmúh bez toho, aby bolo potrebné následne dosku drhnúť.

HG čistič náhrobných kameňov 0,5l

8.79  s DPH
HG čistič náhrobných kameňov dôkladne a bez námahy odstraňuje nánosy, špinu a škrvny, ktoré vznikli v dôsledku atmosferického znečistenia a pôsobením vtáčieho trusu, z náhrobných kameňov z mramoru, petit granitu a iných prírodných kameňov, z omietok a zo stien. Postup: HG čistič náhrobných kameňov nastriekajte zo vzdialenosti zhruba 5 cm na znečistený povrch.

HG čistič ochrana a lesk na mramor 1l

9.89  s DPH
HG intenzívny čistič je špeciálne vyvinutý na jednoduché a rýchle odstraňovanie mastnoty a zatvrdnutej nečistoty na mramore a iných druhov vápencového prírodného kameňa, ako je tavertín, žula, terrazzo a podobne. Je vhodný aj  na odstraňovanie leštidiel a iných ochranných filmov.

HG čistic odpadov BIO tekutý 1l

8.39  s DPH
HG tekutý bio čistič kuchynských odpadov pôsobí na základe prírodných mikroorganizmov, ktoré požierajú mastnotu. Tým celkom prírodnou cestou uvoľní upchatý odpad.

HG čistič okien 0,5l

5.29  s DPH
Prostriedok HG čistič okien je výnimočne silno koncentrovaný výrobok, ktorý čistí úplne bez šmúh a intenzívne a súčasne odmasťuje, avšak neobsahuje čpavok ani lieh. Výrobok profesionálni umývači skiel nepoužívajú len tak, pre nič za nič.

HG čistič podláh ošetrených olejom 1l

8.79  s DPH
HG čistič podláh ošetrených olejom (čistič olejových podláh) (HG výrobok 62) je koncentrovaný prostriedok na umývanie s príjemnou vôňou, špeciálne vyvinutý pre pravidelné a predsa bezpečné čistenie drevených podláh ošetrených olejom aj neošetrených podláh. Tento jedinečný čistiaci prostriedok nepoškodí olejovú vrstvu a hodí sa dokonca aj na čistenie korkových podláh.

HG čistič s leskom na laminátové plávajúce podlahy 1l

9.19  s DPH
Prípravok HG čistič s leskom na laminát zanecháva za sebou na podlahe miniatúrne akrylátové častice. Týmto je povrch vašej laminátovej podlahy chránený pred škrabancami a opotrebovaním.

HG čistič s leskom na parketové podlahy 1l

10.29  s DPH
HG čistič s leskom na parketové podlahy (čistič s leskom) je koncentrovaný čistiaci prostriedok s príjemne sviežou vônou na obnovu lesku, špeciálne vyvinutý na pravidelné čistenie lakovaných parkiet, ako aj parkiet ošetrených produktom HG ochranné filmy na parkety. Postup: Rozpustite 50 ml (pol šálky) v polovici vedra (5 l) vlažnej vody.

HG čistič skiel a zrkadiel 0,5l

3.69  s DPH
Prípravok HG čistič skla & zrkadiel je ideálny čistič na všetky druhy skiel a zrkadiel. Prípravok veľmi jednoducho odstraňuje špinu a mastnotu, zasychá veľmi rýchlo a bez šmúh.

HG čistič sklenených dvierok krbov a pecí 0,5l

10.29  s DPH
Prípravok HG čistič sklenených dvierok krbov a pecí odstraňuje rýchlo a účinne všetky odolné znečistenia ako sú napríklad sadze, mastnota a decht zo sklenených dvierok pecí a krbov. Okrem toho je prípravok vhodný i na odstránenie sadzí usadených na tehlových stenách.

HG Čistič škvŕn v spreji 0.5l

6.59  s DPH
HG čistič skvŕn v spreji je špeciálne vyvinutý k odstraňovaniu škvŕn a čisteniu zašpinených látkových povrchov. Naviac prípravok zanecháva na materiále ochrannú vrstvu, ktorá odpudzuje špinu.

HG čistič špár na priame použitie 0.5L

5.69  s DPH
HG koncentrovaný čistič škár odstraňuje silnú nečistotu na škárach. Žltý alebo hnedý povlak, ktorý zostane na škárach po vyčistení týmto prípravkom je vodný kameň.

HG čistič terasových dlaždíc 1l

7.69  s DPH
HG odstraňovač škvŕn (HG výrobok 21) na odstránenie tukových a mastných škvŕn z dlažby, kamenných dlaždíc, prírodneho kameňa, betónu a cementu. Prípravok je taktiež vhodný na odstránenie (starých) vrstiev prípravkov HG impregnácia na mramor.

HG čistič vyživujúci s leskom 1l

9.19  s DPH
HG vyživujúcí čistič s leskom je koncentrovaný a výživný prostriedok na umývanie s príjemnou sviežou vônou pre obnovenie lesku, špeciálne vyvinutý na pravidelné čistenie všetkých druhov plastových podláh, ako je vinyl, linoleum, marmoleum, PVC a nivelizačné podlahy. Postup: Rozpustite 50 ml (pol šálky) v polovici vedra (5 l) vlažnej vody.

HG extra silný čistič na toalety 500ml

6.19  s DPH
HG extra silný čistič na toalety maximálne priľne na povrch a odstraňuje všetky problémové nečistoty. Vodný kameň, močová usadenina a pod.

HG extra silný čistič škvŕn v spreji HG 0,5l

8.69  s DPH
HG čistič škvŕn v sprejiOdstráni škvrny a odpudzuje špinu z látkových povrchov.  HG čistič škvŕn v spreji je špeciálne vyvinutý na odstraňovanie škvŕn a čistenie zašpinených látkových povrchov.

HG Gélový čistič odpadov 1l

6.99  s DPH
Čistiaci prostriedok na odpady, gélový, bezpečný a vysoko účinný čistič, pripravený na okamžité použitie. .

HG hygienický čistič chladničiek 500ml

4.69  s DPH
HG hygienický čistič chladničiek je rýchloschnúci, sviežo voňajúci čistič v spreji, ktorý rýchlo, hygienicky a bez šmúh vyčistí vašu chladničku. Pred použitím chladničku vyprázdnite a nastriekajte sprejom plochu, ktorú chcete očistiť.

HG hygienický čistič mikrovlnnej rúry 500ml

4.99  s DPH
HG čistič na mikrovlnnú rúru je vhodný a silný každodenný čistič v spreji, určený na odstránenie Tuku a zapečených zvyškov jedla v mikrovlnných rúrach a v kombinovaných mikrovlnných rúrach. HG čistič na mikrovlnnú rúru je bezpečný na všetky materiály a vybavenia mikrovlnných rúr.

HG impregnácia na kožu ochrana pred vodou, olejom, tukom a špinou 300ml

11.09  s DPH
Prípravok HG impregnácia na kožu je špeciálne vyvinutý na ochranu a údržbu všetkých druhov kože, ale predovšetkým na starostlivosť o otvorené druhy kože ako sú semiš, nubuck a anilín. Prípravok celkom neviditeľne a necítiteľne chráni kožu pred znečistením olejom, kávou, čajom a vínom a prirodzene tiež pred zničením vodou.

HG impregnácia na textil – ochrana pred vodou, olejom, tukom a špinou 300ml

9.29  s DPH
Prípravok HG impregnácia na textil chráni hodnotný textil pred väčšinou škvŕn a zároveň prepožičiava ošetrenému materiálu voduvzdorný efekt. Neošetrený textil prepúšťa akékoľvek tekutiny až do hľbky vlákna a potom je veľmi obtiažne odstrániť takto spôsobené škvrny.

HG intenzívny čistič na kožu 250ml

11.09  s DPH
Prípravok HG intenzívny čistič na kožu je jemný, hlbkový čistič na vodnej báze. Prípravok Intenzívny čistič na kožu je veľmi vhodný na čistenie všetkých anilínových a farbených druhov koží.

HG intenzívny čistič na laminátové plávajúce podlahy 1l

8.89  s DPH
HG intenzívny čistič laminátovej plávajúcej podlahy Čistiaci prostiedkok HG intenzívny čistič laminátu odstráni vytrvalú špinu a tuky. Účinný je aj na odstránenie starých vrstiev leštidla ako napr.