Zobrazuje sa všetkych 22 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dettol antibakteriálny čistič na povrchy v spreji – limetka a mäta 500ml

3.99  s DPH
Dettol 500 ml antibakteriálne čistič na povrchy - ničí 99,9% baktérií a vírusov (Escherichia coli, Enterococcus Hiram, Staphylococcus aureus, Pseudemona aeruginosa, vírus chrípky). Odstraňuje 90% alergénov (prach, mačaciu srsť, peľ) prítomných na tvrdom neporéznym povrchu.

Dezin na povrchy – dezinfekčný prípravok na báze alkoholu 1L

9.49  s DPH
Kvapalina na čistenie, hygienu a dezinfekciu rôznych typov povrchov v domácnosti a na pracovisku, ktoré môžu byť kontaminované vírusmi a baktériami, napríklad dvere, kľučky, predajné pulty, vitríny, stoly, stoličky, podlahy, toalety a rôzne iné povrchy, s ktorými prichádzajú ľudia do kontaktu. Za 1,5 minúty je povrch dezinfikovaný.

Krezosan Fresh čistiaci prostriedok s rozprašovačom 500ml

5.99  s DPH
tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedoklikviduje baktérie a kvasinkyna čistenie a dezinfekciu verejných hygienických a zdravotníckych priestorov, na dezinfekciu a čistenie všetkých druhov podláh, chodieb, kúpeľní, sociálnych zariadení, a pod. Používajte biocídy bezpečným spôsobom.

Lysol Dezinfekcia na prádlo vôňa sviežosti 1200ml

6.49  s DPH
dezinfekcia na bielizeň s vôňou sviežostitekutý dezinfekčný prípravok od značky Lysolzabíja 99,9 % baktérií a špecifických vírusovšetrný k bielym aj farebným tkaninámideálny pre uteráky, detské oblečenie, spodnú bielizeň, ponožky, posteľnú bielizeň Hygienicky čistá bielizeň s tekutým dezinfekčným prípravkom od značky Lysol! Dezinfekcia na bielizeň s vôňou sviežosti zabíja 99,9 % baktérií a špecifických vírusov. Je maximálne šetrný k bielym aj farebným tkaninám a účinný aj pri nízkych teplotách prania ako 15 °C.

Lysol Dezinfekčný sprej kvetová vôňa 400ml

6.49  s DPH
dezinfekčný sprej s kvetinovou vôňou od značky Lysolzabíja vírusy chrípky a nachladenia, vírus ochorenia Covid-19jednoduché a pohodlné použitie - žiadne stieranie alebo oplachovanieuniverzálne použitie - na vnútorné aj vonkajšie povrchyúčinne odstraňuje zápachy a osviežuje vzduch Osvieženie a dezinfekcia domácnosti v jednom! Dezinfekčný sprej od značky Lysol s kvetinovou vôňou zabíja 99,9 % baktérií vrátane baktérií odolných proti antibiotikám, plesne a špecifické vírusy. Zároveň pomáha predchádzať šíreniu chorôb spôsobených baktériami, vírusmi alebo plesňami.

Lysol Dezinfekčný sprej svieži vodopád 400ml

6.49  s DPH
dezinfekčný sprej s vôňou svieži vodopád od značky Lysolzabíja 99,9 % baktérií vrátane baktérií odolných proti antibiotikám, plesne a špecifické vírusyuniverzálny sprej - možno ho použiť na rôznych povrchochjednoduché a pohodlné použitie - žiadne stieranie alebo oplachovaniebojuje so zápachmi a isviežuje vzduch Osvieženie a dezinfekcia domácnosti v jednom! Dezinfekčný sprej od značky Lysol s vôňou svieži vodopád zabíja 99,9 % baktérií vrátane baktérií odolných proti antibiotikám, plesne a špecifické vírusy. Zároveň pomáha predchádzať šíreniu chorôb spôsobených baktériami, vírusmi alebo plesňami.

Lysol Dezinfekčný sprej vôňa sviežosti 400ml

6.49  s DPH
dezinfekčný sprej s vôňou sviežosti od značky Lysolzabíja 99,9 % baktérií vrátane baktérií odolných proti antibiotikám, plesne a špecifické vírusyúčinne odstraňuje zápach a dodáva vôňou sviežostijednoduché použitie - bez stierania alebo oplachovaniauniverzálny dezinfekčný sprej pre celú domácnosť Osvieženie a dezinfekcia domácnosti v jednom! Dezinfekčný sprej od značky Lysol s vôňou sviežosti zabíja 99,9 % baktérií vrátane baktérií odolných proti antibiotikám, plesne a špecifické vírusy. Zároveň pomáha predchádzať šíreniu chorôb spôsobených baktériami, vírusmi alebo plesňami.

Sanytol Dezinfekcia – univerzálny čistič povrchov s vôňou eukalyptu 500ml

3.99  s DPH
Sanytol univerzálny čistič v spreji vďaka trojitému účinku odsraňje až 99,99% mikroorganizmov. Predstavuje antibakteriálny, fungicídny a virucidný účinok.

Sanytol dezinfekcia na podlahy a plochy s vôňou eukalyptu 1000ml

3.99  s DPH
Sanytol univerzálny čistič na podlahy odstraňuje až 99,99 % baktérií, plesní a vírov. - Bez chlóru- Na podlahy a tvrdé plochy- Biologicky odbúrateľný .

Sanytol dezinfekcia osviežovač vzduchu mentol, 300ml

3.59  s DPH
Sanytol, expert na dezinfekciu bez chlóru, vyvinul dezinfekčný osviežovač pre perfektnú hygienu domova a príjemný pocit sviežosti. Jeho jedinečné zloženie neutralizuje pachy a zabíja 99,9% mikroorganizmov vo vzduchu, na povrchu aj textíliách.

Sanytol dezinfekcia osviežovač vzduchu-horský 300ml

3.59  s DPH
Dezinfekčný osviežovač pre perfektnú hygienu domova a príjemný pocit sviežosti. Neutralizuje pachy a zabíja 99,9 % mikroorganizmov vo vzduchu, na povrchu i textíliách.

Sanytol Dezinfekcia univerzálny čistič povrchov Grapefruit 500ml

3.99  s DPH
Univerzálny dezinfekčný čistič s vôňou grepu a citrónovej trávy. Sanytol Univerzálny sprej Grapefruit 500ml odstraňuje 99,99% baktérií, plesní a vírusov bez chlóru silne odmasťujúci zanecháva príjemnú vôňu grepu biologicky odbúrateľný Tento viacúčelový dezinfekčný prostriedok vyčistí a vydezinfikuje celý dom.

Sanytol Dezinfekčný univerzálny čistič do kúpeľne proti vodnému kameňu 500ml

3.99  s DPH
Premeňte svoju kúpeľňu v miesto bez mikroorganizmov, plesní a vodného kameňa. S dezinfekčným čističom na kúpeľne od Santytolu to bude hračka.

Sanytol Kuchyňa Dezinfekčný odmasťovač 500ml

3.99  s DPH
Sanytol odmasťovač má trojitý účinok vďaka ktrému odstraňuje až 99,9% mikroorganizmov. Odstraňuje mastnotu a usadeniny.

Sanytol Univerzálny čistič na podlahy a plochy citrus 1000ml

3.99  s DPH
Sanytol prostriedok na podlahy citrus dezinfikuje všetky materiály a plochy. Vďaka trojitému zloženiu ničí mikróby, čistí, dezinfikuje a odmastňuje rôzne povrchy, a taktiež zanecháva príjemnú vôňu citrónu.

Savo Original XL na dezinfekciu 1,2l

2.39  s DPH
Osvedčený a vysoko účinný dezinfekčný prípravok, ktorý zlikviduje 99,9% nebezpečných baktérií a vírusov rovnako ako choroboplodné zárodky, riasy a nižšie huby. Vlastnosti:Dezinfekcia vody a povrchovUniverzálne použitieLikviduje 99,9% baktériíMá bieliace účinkyOsvedčená kvalitaOsvedčený a vysoko účinný dezinfekčný prípravok, ktorý zlikviduje 99,9% nebezpečných baktérií a vírusov rovnako ako choroboplodné zárodky, riasy a nižšie huby.

Savo proti plesniam 500ml

4.71  s DPH
Savo proti plesniam 500 ml je tekutý dezinfekčný prípravok v spreji účinne odstraňuje všetky druhy plesní a húb. Povrch vydezinfikuje a krásne vybieli.