Zobrazených 1–32 z 100 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Aranžovacia nádobka z lesklého plastu 31x8cm

1.04  s DPH
Aranžovacie nádoby z lesklého plastu v dvoch rozmeroch sú vhodné na vytváranie ikebán i na vysadenie rastlinami. .

Box Sahara Petit, krémová, 27cm

2.12  s DPH
Obal Sahara sa teší svojmu úspechu najmä v modernom interiéri. Teraz predstavujeme jeho menšie prevedenie vhodné aj na kuchynský parapet, k nábytku, do kancelárie na poličku.

Cloe Balcony s podmiskou graphite/sivá, 50cm

7.99  s DPH
Patentovaný vzor je horúcou novinkou v záhrade aj na terase! Disponuje samozavlažovacím roštom, rezervoárom vody, klik-systémovou podmiskou a nalievacím otvorom. Plast je dvojvrstvový, keďže v sebe ukrýva vzor lístkov v kontrastnom odtieni.

Cylinder čiernomedený 46.020.14

3.19  s DPH
Rustiková úprava obalu z neglazovanej keramiky patrí do exkluzívnej kolekcie interiérových doplnkov tejto sezóny. Svojimi vzormi dokáže vdýchnuť Vášmu príbytku chuť rustikálnej nostalgie.

D-010SZ Vaso Sun Garden terakota kvetináč, priemer 10cm

0.82  s DPH
Nádych talianskej terakoty v štandardnom kvetináči s drenážnou dierkou. Vyrobený pri vysokom výpale, čím sa zabezpečí jeho mrazuvzdornosť.

DSP Splofy kvetináč štrikovaného vzoru, farba broskyňa, priemer 21,8cm

4.47  s DPH
Jedinečná dizajnérska novinka! Čas handmade produktov sa dostáva aj do veľkoprodukcie: obaly majú teraz štrikovaný vzor! Pevný pletený plastový obal Splofy je vhodný do interiéru, ako obal pre rastliny. Vďaka svojmu jemnému vlnitému ukončeniu pripomína vzor na štrikovanom svetri.

Elegantný črepník na orchideu číry, priemer 14cm

1.49  s DPH
Elegantný štíhly tvar obalu na orchideu s vyrezávaným vzorom diamantu je doplnený vnútorným výstupkom na odtok prebytočnej vody. .

Elegantný črepník na orchideu limetka, priemer 14cm

1.49  s DPH
Elegantný štíhly tvar obalu na orchideu s vyrezávaným vzorom diamantu je doplnený vnútorným výstupkom na odtok prebytočnej vody .

Glass pear keramický črepník, priemer 13cm

3.28  s DPH
Novinka v našom sortimente: kvalita nemeckej značky Scheurich, ktorá udáva módne trendy pre rastliny po celom svete. Odtiene obalov a vzory vytlačených lístkov zodpovedajú  svetovým trendom.

Glass pear keramický črepník, priemer 15cm

4.46  s DPH
Novinka v našom sortimente: kvalita nemeckej značky Scheurich, ktorá udáva módne trendy pre rastliny po celom svete. Odtiene obalov a vzory vytlačených lístkov zodpovedajú  svetovým trendom.

Granada keramický črepník, priemer 14cm

4.13  s DPH
Kolekcia Andalúzia prináša farebné mozaikové vzory z juhu Španielska. Staré dlažby nádvorí, kombinácie patiny a jasných farieb tyrkysovej a ružovej prinášajú spomienky na letnú dovolenku.

Keramický črepník kónickeho tvaru, priemer 13cm

1.80  s DPH
Keramický obal kónického jendoduchého tvaru na orchidey. Zelený pastel.

Keramický črepník perleťovo pastelovej farby, priemer 15cm

4.43  s DPH
Glazovaný keramický obal mentol perleťovej pastelovej farby je vhodný do interiéru a svojim tvarom sa výborne hodí aj na orchidee. Zaujme nevšedným 3D prevedením vzoru po celom obvode nádoby.

Keramický kvetináč so psíkom, priemer 17cm

5.29  s DPH
Milé zvieratká ako keramické obaly do interiéru, vhodné do detskej izby, pracovne, do škôlky či školy, na vysadenie kvetmi alebo aj  aranžovanie pri príležitosti detských osláv. Priemer 17 cm.

Keramický obal kónického tvaru na orchidey, zelený pastel

1.80  s DPH
Keramický obal kónického jendoduchého tvaru na orchidey. Zelený pastel.

Keramický obal tyrkysová, 14cm

3.14  s DPH
Keramický obal do interiéru vhodný aj na pestovanie orchideí. Krásna vintage pastelová tyrkysová farba.

Kvadrát keramický črepník sivý, priemer 14cm

3.34  s DPH
Kolekcia je vhodná do interiéru: misa, kvadrát, nižší a vyšší obal sa môžu použiť ako aranžovacia nádoba na dekoráciu zo živých a umelých kvetov, alebo ako obal na interiérové rastliny. Priemer 14 cm.