Zobrazených 1–32 z 193 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Aranžovacia nádobka z lesklého plastu 31x8cm

1.04  s DPH
Aranžovacie nádoby z lesklého plastu v dvoch rozmeroch sú vhodné na vytváranie ikebán i na vysadenie rastlinami. .

Blue Allure, 18cm

9.44  s DPH
Nevšedný tvar kolekcie Allure je opticky zvýraznený dvojfarebným farebným melírom módnych odtieňov: krémovosivej a sýtej zafírovej modrej.   Hlboký obal slúži na využitie v interiéri.

Box Sahara Petit, krémová, 27cm

2.12  s DPH
Obal Sahara sa teší svojmu úspechu najmä v modernom interiéri. Teraz predstavujeme jeho menšie prevedenie vhodné aj na kuchynský parapet, k nábytku, do kancelárie na poličku.

Busta muža 46.015.17

9.49  s DPH
Busta ako obal na izbové rastliny a aranžmány! Ak preferujete rustic, vintage či shabby chic štýl, je presne určená pre vás. Svojim dizajnom sa približuje k "ceramic art", v ktorom sa výrobca snaží dodať svojimi rukami a talentom umelecký dojem a vdýchnuť tak keramike dušu.

Busta ženy 46.016.17

9.49  s DPH
Busta ako obal na izbové rastliny a aranžmány! Ak preferujete rustic, vintage či shabby chic štýl, je presne určená pre vás. Svojim dizajnom sa približuje k "ceramic art", v ktorom sa výrobca snaží dodať svojimi rukami a talentom umelecký dojem a vdýchnuť tak keramike dušu.

Canela 16cm

5.69  s DPH
Dizajn tejto "hrnčiarskej edície ( pottery edition) " zahŕňa v sebe odkaz ľudstva zo stredovekých čias, kedy sa kultúra života rozmáhala na trhoch s remeslami. Ručne sa vytvárali rôzne jednoduché vzory na hlinenej keramike.

Cylinder čiernomedený 46.020.14

3.49  s DPH
Rustiková úprava obalu z neglazovanej keramiky patrí do exkluzívnej kolekcie interiérových doplnkov tejto sezóny. Svojimi vzormi dokáže vdýchnuť Vášmu príbytku chuť rustikálnej nostalgie.

D-010SZ Vaso Sun Garden terakota kvetináč, priemer 10cm

0.82  s DPH
Nádych talianskej terakoty v štandardnom kvetináči s drenážnou dierkou. Vyrobený pri vysokom výpale, čím sa zabezpečí jeho mrazuvzdornosť.

DSP Splofy kvetináč štrikovaného vzoru, farba broskyňa, priemer 21,8cm

4.47  s DPH
Jedinečná dizajnérska novinka! Čas handmade produktov sa dostáva aj do veľkoprodukcie: obaly majú teraz štrikovaný vzor! Pevný pletený plastový obal Splofy je vhodný do interiéru, ako obal pre rastliny. Vďaka svojmu jemnému vlnitému ukončeniu pripomína vzor na štrikovanom svetri.

Elegantný črepník na orchideu číry, plastový, priemer 14cm

1.49  s DPH
Elegantný štíhly tvar obalu na orchideu s vyrezávaným vzorom diamantu je doplnený vnútorným výstupkom na odtok prebytočnej vody. .

Elegantný plastový črepník na orchideu limetka, priemer 14cm

1.49  s DPH
Elegantný štíhly tvar obalu na orchideu s vyrezávaným vzorom diamantu je doplnený vnútorným výstupkom na odtok prebytočnej vody .

Etno Keramický črepník z popolavého šamotu 15x13cm

4.59  s DPH
Keramický obal z popolavého šamotu je určený na vysadenie kvietkov a na aranžmány v interiéri. Vyznačuje sa zaujímavým dizajnom: 3D etno vzorom a tiež tvarom, ktorý sa zo štvorcového pôdorysu mení na okrúhly.

Glass pear keramický črepník, priemer 13cm

3.28  s DPH
Novinka v našom sortimente: kvalita nemeckej značky Scheurich, ktorá udáva módne trendy pre rastliny po celom svete. Odtiene obalov a vzory vytlačených lístkov zodpovedajú  svetovým trendom.

Glass pear keramický črepník, priemer 15cm

4.46  s DPH
Novinka v našom sortimente: kvalita nemeckej značky Scheurich, ktorá udáva módne trendy pre rastliny po celom svete. Odtiene obalov a vzory vytlačených lístkov zodpovedajú  svetovým trendom.

Glazovaný keramický črepník bielej perleťovej pastelovej farby, priemer 15cm

4.43  s DPH
Glazovaný keramický obal bielej perleťovej pastelovej farby je vhodný do interiéru a svojim tvarom sa výborne hodí aj na orchidee. Zaujme nevšedným 3D prevedením vzoru po celom obvode nádoby.

Granada keramický črepník, priemer 14cm

4.13  s DPH
Kolekcia Andalúzia prináša farebné mozaikové vzory z juhu Španielska. Staré dlažby nádvorí, kombinácie patiny a jasných farieb tyrkysovej a ružovej prinášajú spomienky na letnú dovolenku.

Grey stone keramický črepník, priemer 18cm

7.45  s DPH
Dizajn obalov Nature sa svojim materiálom a zemitými farbami vracia k prírode. Obal má členitú reliéfnu vzorku pásikov vyrezanú na zrnitej štruktúre keramického povrchu.

Keramický črepník kónickeho tvaru, priemer 13cm

1.80  s DPH
Keramický obal kónického jendoduchého tvaru na orchidey. Zelený pastel.

Keramický črepník perleťovo pastelovej farby, priemer 15cm

4.43  s DPH
Glazovaný keramický obal mentol perleťovej pastelovej farby je vhodný do interiéru a svojim tvarom sa výborne hodí aj na orchidee. Zaujme nevšedným 3D prevedením vzoru po celom obvode nádoby.

Keramický črepník z popolavého šamotu

1.79  s DPH
Keramický obal z popolavého šamotu je určený na vysadenie kvietkov a na aranžmány v interiéri. Vyznačuje sa zaujímavým dizajnom: 3D etno vzorom.

Keramický črepník z popolavého šamotu, priemer 14cm

2.29  s DPH
Keramický obal z popolavého šamotu je určený na vysadenie kvietkov a na aranžmány v interiéri. Vyznačuje sa zaujímavým dizajnom: 3D etno vzorom na sivobielom podklade.

Keramický glazovaný kvetináč s podmiskou, priemer 17cm

7.49  s DPH
Keramický glazovaný kvetináč do interiéru s výrazným vzorom v jemnom smotanovom tóne. Jeho zaujímavosťou je nielen jeho tvar - základom je štvorcový pôdorys, ktorý sa v 1/3 postupne mení k okrúhlemu tvaru celej nádoby.

Keramický kvetináč Round azuro, 50x32cm

42.99  s DPH
Keramický mrazuvzdorný kvetináč do exteriéru, na terasy a do zimných záhrad sa vyznačuje veľmi kvalitným prevedením. Kvetináč je zaliaty azúrovomodrou lesklou glazúrou za výpalu pri vysokej teplote,  1100 C výpal.

Keramický kvetináč Round kobalt, 28x16cm

16.49  s DPH
Keramický mrazuvzdorný kvetináč do exteriéru, na terasy a do zimných záhrad sa vyznačuje veľmi kvalitným prevedením. Kvetináč je zaliatygrafitovou lesklou glazúrou za výpalu pri vysokej teplote,  1100 C výpal.