Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Castrol GTX motorový olej 15W-40 1l

8.79  s DPH
Produktový rad Castrol GTX poskytuje vyvážený výkon za každých podmienok. Je špeciálne navrhnutý tak, aby chránil motor pred usadzovaním škodlivých motorových kalov, redukoval usadeniny a poskytoval motoru každodennú ochranu.

Dexoll 5W-30 C3 Motorový olej 4l

31.99  s DPH
Dexoll 5W-30 C3 je syntetický, vysoko výkonný ľahko bežný motorový olej určený pre benzínové a dieselové motory osobných vozidiel najnovšej technológie. Zaručuje energeticky úsporné použitie a efektívne mazanie aj v náročných podmienkach.

Dexoll ATF II D Prevodový olej 1l

5.49  s DPH
ATF Dexron IID je prevodový olej pre automatické prevodovky, ktorý môže byť použitý aj ako náplň posilňovačov riadenia kde výrobca odporúča olej klasifikácie Dexron IID alebo Mercon, hydraulické prevodovky a kvapalinové spojky. Je tiež schválený na použitie v mnohých automatických prevodovkách európskych nákladných automobilov a v niektorých prevodovkách Mercedes-Benz.

DEXOLL Syntetic 5W-40 4L

19.91  s DPH
 je celoročný plne syntetický motorový olej najvyššej výkonnosti. Je určený na mazanie benzínových motorov osobných automobilov a ahkých úžitkových vozidiel s mimoriadnou požiadavkou na výkonnosť oleja.

Dynamax ATF SUPER DSG Prevodový olej do automatických prevodoviek 1L

10.79  s DPH
Dynamax ATF Super DSG je plnesyntetická vysoko výkonná kvapalina pre automatické prevodovky, špeciálne vyvinutá pre dvoj-spojové prevodovky skupiny VAG pre veľmi rýchle a športové radenie rýchlostí. Má vysoký a stabilný viskozitný index,mimoriadne nízky bod tuhnutia.

DYNAMAX Automatic ATF IID 1l

5.79  s DPH
Vysokokvalitný minerálny olej určený pre použitie v automatických prevodovkách osobných aj nákladných automobilov, autobusov, u ktorých výrobca doporučuje použitie oleja podľa GM DEXRON IID. Olej sa doporučuje tiež používať v posilňovačoch riadeni a v hydraulických spojkách osobných a nákladných automobilov a tiež v hydraulických systémoch, ktoré vyžadujú použitie oleja typu ATF.

Dynamax Cool Ultra 12 (Readymix) -37˚ 1l

3.59  s DPH
Je určená do chladičov moderných hliníkových a liatinových chladiacich sústav spaľovacích motorov. Celoročne chráni chladiaci systém motorového vozidla pred pôsobením mrazu a pred koróziou.

Dynamax hydraulický olej H-OTHP 32 VG32 1l

3.13  s DPH
DYNAMAX OTHP 32 je ropný olej s prídavkom výkonnostnej prísady a modifikátorom viskozity s depresantným účinkom. Je vhodný na mazanie automatických prevodoviek, posilňovačov bŕzd a riadenia.

DYNAMAX M6AD SAE 30 1L

3.49  s DPH
Automobilový motorový olej DYNAMAX M6AD sa používa predovšetkým pre staršie typy nákl adných automobilov a ľahkých dodávkových automobilov. .

DYNAMAX M7AD 10W-40 1l

4.19  s DPH
Motorový olej DYNAMAX M7AD je určený pre mazanie benzínových a naftových štvortaktných motorov starších konštrukcií. Celoročný motorový olej určený predovšetkým na mazanie benzínových štvortaktných motorov starších konštrukcií.

DYNAMAX M7ADX 15W-40 1l

3.69  s DPH
Celoročný univerzálny motorový olej určený na mazanie všetkých benzínových štvortaktných motorov. Možno ho tiež použiť na mazanie štvortaktných naftových motorov.

Dynamax Motorový olej C-M8AD 15W50 1l

3.57  s DPH
Dynamax motorový olej M8AD je určený na mazanie pre benzínové a dieselové štvortaktné motory automobilov. Je to celoročný motorový olej, ktorý je ropný a vyrobený modernou technológiu.

Dynamax Motorový Olej UNI PLUS 10W-40 4l

20.99  s DPH
Je polosyntetický motorový olej vhodný pre benzínové i dieselové motory. Syntetická zložka oleja zlepšuje mazanie motora v záťažových podmienkach a zároveň zachováva výborné vlastnosti oleja.

DYNAMAX Premium Ultra Longlife 5W-30 1l

10.44  s DPH
Motorový olej DYNAMAX ULTRA LONGLIFE 5W-30 je vhodný pre použitie pre všetky benzínové a naftové motory osobných vozidiel vyžadujúcich motorový olej spĺňajúci špecifikácie VW 504. 00, 507.

DYNAMAX Premium Ultra Longlife 5W-30 5l

36.99  s DPH
Motorový olej DYNAMAX ULTRA LONGLIFE 5W-30 je vhodný pre použitie pre všetky benzínové a naftové motory osobných vozidiel vyžadujúcich motorový olej spĺňajúci špecifikácie VW 504. 00, 507.

DYNAMAX Premium Ultra plus PD 5W-40 1l

8.53  s DPH
Motorový olej DYNAMAX ULTRA PLUS PD je vysoko výkonný nízkoemisný syntetický celoročný motorový olej spĺňajúci požiadavky mid SAPS (Sulphated Ash, Phosphorus - Sulphur). Je vyrobený tak, aby predĺžil životnosť motora a životnosť zariadenia pre ná slednú úpravu výfukových plynov, ktoré používa posledná generácia benzínových a dieselových motorov u osobných automobilov.

DYNAMAX Premium Ultra plus PD 5W-40 4l

28.07  s DPH
Motorový olej DYNAMAX ULTRA PLUS PD je vysoko výkonný nízkoemisný syntetický celoročný motorový olej spĺňajúci požiadavky mid SAPS (Sulphated Ash, Phosphorus - Sulphur). Je vyrobený tak, aby predĺžil životnosť motora a životnosť zariadenia pre následnú úpravu výfukových plynov, ktoré používa posledná generácia benzínových a dieselových motorov u osobných automobilov.

DYNAMAX TURBO PLUS 15W-40 1l

3.93  s DPH
DYNAMAX TURBO PLUS je určený pre použitie v autobusoch, v nákladných automobiloch pracujúcich v najnáročnejších prevádzkových podmienkach. Dynamax TURBO PLUS je určený pre takmer všetky typy motorových benzínových i naftových štvortaktných motorov,a to nepreplňovaných ako aj preplňovaných, vrátane motorov s katalyzátorom.

Dynamax UNI PLUS 10W40 1l

5.71  s DPH
Je polosyntetický motorový olej vhodný pre benzínové i dieselové motory. Syntetická zložka oleja zlepšuje mazanie motora v záťažových podmienkach a zároveň zachováva výborné vlastnosti oleja.