Zobrazených 1–32 z 111 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Adhesive Grease spray 400ml

15.08  s DPH
Adhesive Grease spray 400 ml je mazací priľnavý olej, resp. tekutá vazelína.

Aditivum do nafty VIF Super diesel aditiv letný 500ml

11.99  s DPH
Super diesel aditív letný VIF 500 ml je prísada zvyšujúca cetanové číslo, a tým zlepšuje spaľovanie. Prísada znižuje hlučnosť motora a skracuje studený štart, má antikorózne účinky a udržuje čistotu vstrekovacích trysiek vrátane otvorov a bráni zanášaniu citlivých súčastí motora karbónovými nečistotami.

Air Clim 150ml rôzne druhy

3.59  s DPH
AIR CLIM Vaniglia 150 ml je čistič na klimatizácie. Špeciálny produkt a čistenie klimatizácie, kokpitu, vetracích otvorov do každého auta.

Armor All multi-purpose cleaner 500ml

9.58  s DPH
Multi Purpose Cleaner - univerzálny čističPrvotriedny multifunkční čistič, ktorý nahradí množstvo špeciálnych čistiacich prostriedkov pre vaše vozidlo. Čistí odolnú špinu, motorový olej, mastnotu, zvyšky asfaltu, brzdový prach, čistí textílie, disky kolies, časti motora ale aj plasty.

Arva oplachová 500ml – čistič motorov a motorového priestoru

4.29  s DPH
ARVA® oplachová je určená na čistenie a odmasťovanie rôznych kovových predmetov v servisoch, v údržbe vozového parku a dielenských a servisných priestorov. Odstraňuje mastné nečistoty z povrchu motora, motorového priestoru a spodku všetkých druhov vozidel, stavebných, nákladných a poľnohospodárskych strojov.

Arva oplachová 600ml – čistič motorov a motorového priestoru

7.49  s DPH
ARVA® oplachová je určená na čistenie a odmasťovanie rôznych kovových predmetov v servisoch, v údržbe vozového parku a dielenských a servisných priestorov. Odstraňuje mastné nečistoty z povrchu motora, motorového priestoru a spodku všetkých druhov vozidel, stavebných, nákladných a poľnohospodárskych strojov.

Arva oplachová Čistič motorov a motorového priestoru 1l

7.99  s DPH
Čistiaci oplachový prípravok určený na odstránenie mastných nečistôt z povrchu motora, motorového priestoru a spodku vozidla. Čistí aj plastové časti motora.

Atas Dimer prostriedok na vonkajšie umývanie automobilov 5kg

34.80  s DPH
Super koncetrované vonkajšie umývanie, bikomponentný prípravok najvyššej kvalitynepostrádateľný pri vonkajšom umývaní automobilov. Okrem super odmasťovacej schopnosti odstraňuje aj tzv.

Bars Tyres Leaks 75ml – prípravok na rýchlu opravu defektov na bicykli

7.81  s DPH
Prípravok na rýchlu opravu defektov pre bicykle. Utesní malé defekty a zabráni unikaniu vzduchu z pneumatík.

Čistenie olejového systému DXM4 300ml

7.46  s DPH
V-DXM4 čistenie olejového systému 300 ml je prípravok slúžiaci na odstraňovanie usadenín a nečistôt v olejovom systéme. Obnovuje kompresiu piestnych krúžkov, čistí ventily, znižuje hlučnosť a zvyšuje účinnosť spaľovania.

Clim Čistic klimatizácie v spreji 400ml

8.59  s DPH
Špeciálna pena v spreji s dezinfekčnými účinkami pripravená pre jednoduché a rýchle čistenie klimatizácií. Atas Clima ničí choroplodné zárodky a baktérie zapríčiňujúce zápach, slzenie očí aj dráždenie dýchacích ciest.

Coyote Brzdová kvapalina DOT4 500ml

4.89  s DPH
Brzdová kapalina COYOTE DOT 4 je určená pre brzdové a spojkové systémy automobilov s požadovaným výkonnostým stupňom a funkčnou charakteristikou podľa príslušných mezinárodných i národných noriem a záväzných predpisov výrobcov automobilov. .

Coyote čistič motorov 500ml

4.09  s DPH
Coyote Čistič motorov 500 ml je vysoko účinný prípravok na čistenie motorov automobilov a ďalších strojových súčastí. Nanáša sa pomocou mechanického rozprašovača.

Coyote čistič okien MR 650ml

3.57  s DPH
Čistí a odmasťuje okná, zrkadlá, svetlomety aj smerové svetlá. Ľahko odstraňuje odolné nečistoty ako sú tie organické, blato, tuky a hmyz.

Coyote Konkor 101 200ml

2.59  s DPH
Konkor 101 200ml je multifunkčný mazací a konzervačný olej chrániaci železné kovy pred koróziou. Uvoľňuje zaseknuté a zhrdzavené mechanizmy aj elektrické kontakty.

Coyote Konkor 101 300ml

3.36  s DPH
Konkor 101 300 ml je multifunkčný mazací a konzervačný olej chrániaci železné kovy pred koróziou. Uvoľňuje zaseknuté a zhrdzavené mechanizmy aj elektrické kontakty.

Coyote Konkor 101 400ml

3.89  s DPH
Konkor 101 400 ml je multifunkčný mazací a konzervačný olej chrániaci železné kovy pred koróziou. Uvoľňuje zaseknuté a zhrdzavené mechanizmy aj elektrické kontakty.

Coyote Kontakt plus sprej na ochranu kontaktov pred koróziou 150ml

3.25  s DPH
Coyote Kontakt plus 150 ml je prípravok na očistenie a ochranu kontaktov pred koróziou. Odstraňuje nežiaduce vysoké prechodové odpory.

Coyote sprej na opravu pneumatík 300ml

6.02  s DPH
Slúži ako provizórne oprava pri drobnom defekte pneumatiky. Umožní okamžitú opravu bez nutnosti výmeny a núdzový dojazd.

CRC 5-56 Clever Straw 500ml

8.39  s DPH
•Odstraňuje olej, nečistotu a mazivá•Preniká hrdzou a koróziou•Vytláča vlhkosť•Čistí a ochraňuje•Maže závesy, páky, kolesá a zastavuje vŕzganieVýhody:•Veľmi vysoká penetračná schopnosť•Zanecháva tenký film, ktorý chráni kovový povrch pred koróziou•Vysoko vodu odpudzujúci•Redukuje trenie•Uvoľňuje skrutkové spoje•Rozprašovací systém 2v1 Clever-Straw-> Široký sprej pre väčšie povrchy-> Dlhá predlžovacia rúrka pre presné použitie .

CW 1:200 Super Zmes do ostrekovačov 250ml

7.95  s DPH
čistiaca zmes do ostrekovačov odstraňuje mastnotu, zvyšky hmyzu, vosk a inú cestnú špinu šetrný ku gume a vinylu super silný koncentrát do ostrekovačov výdatnosť 25 až 50 l čistiacej zmesi riedenie. .

CYKLON čistič nerezu 400ml

8.09  s DPH
Čistič nerezu na čistenie a ošetrovanie výrobkov z ušľachtilej ocele - nerezu. odstraňuje olejové a mastné znečistenia na dieloch z ušľachtilej ocelenepoškodzuje laky a umelé hmotyzanecháva pevne držiaci, vodu a špinu odpudzujúci ochranný filmchráni pred oxidáciou a poveternostnými vplyvmiznižuje statické nabíjaniePoužitie:Nádobu krátko pred použitím pretrepte a nastriekajte vo vzdialenosti cca.

Cyklon Ochrana podvozku kaučuk čierna 500ml

5.09  s DPH
Sprej na ochranu podvozku - kaučuk čierny 500 ml chráni podvozok, rýchlo schne. Má vysokú odolnosť pred opotrebovaním a trením.

CYKLON Spray-chrómový 400ml

7.99  s DPH
Chrómový sprej je špeciálny lak, využitie nájde na výstavách, v umeleckých remeslách - všade tam, kde sa požaduje efekté lakovanie s imitáciou chrómového povrchu.  Prímes kovových pigmentov mimoriadne zvyšuje antikoróznu ochranu a zabezpečí chrómový povrch, podobný pochrómovaniu.

CYKLON Spray-čistič bŕzd 500ml

3.39  s DPH
Sprej čistič bŕzd 500 ml je určený na všetky časti znečistené olejom, mastnotou, brzdovým prachom a pod. Neobsahuje chlór, fluór, olovo ani kadmium.

CYKLON Spray-čistič klimatizácie 400ml

10.59  s DPH
Čistič klimatizácie KIM-TEC - optimálny penový čistič na čistenie klimatizácie - výparníky a kanály klimatizácie, ale aj kúrenia. Jednoduchá aplikácia v aute, aj v domácej klimatizácii, zvládnuteľná aj svojpomocne.

Cyklon Spray-čistič kontaktov 400ml

6.89  s DPH
Kontakt sprej zlepšuje vlastnosti kontaktov v elektrotechnike a elektronike. Obsahuje účinnú látku, ktorá výborne čistí a zlepšuje intenzitu kontaktu.

Cyklon Spray-kontakt 400ml

3.89  s DPH
Kontakt sprej 400 ml je určený na zlepšenie schopnosti kontaktu v elektronike a elektrotechnike. Sprej zamedzuje plazivým prúdom a oxidácii, redukuje úbytok napätia, rozpúšťa zasmolenie, vytláča vlhkosť a tiež odstraňuje prechodový odpor.

CYKLON Spray-na výfuky čierny 400ml

11.59  s DPH
Teplu odolná farba na výfuk, výfukové potrubie a miesta s vysokými teplotami, s dobrou priľnavosťou na kov a mnoho ďalších materiálov. Použitie je možné všade tam, kde sa vyžaduje použitie farby, odolnej voči vysokej teplote.

Cyklon Spray-striebrenka na disky 400ml

4.29  s DPH
Sprej striebrenka na disky 400 ml je viacúčelový lak určený na hliníkové a oceľové rámy kolies. Dobre kryje, má dobrú farebnú stálosť a je odolný proti oteru.

Cyklon zinkový opravný sprej 400ml

6.29  s DPH
Sprej zinkový opravný 400 ml je určený na vylepšenie pozinkovaného povrchu po rezaní a zváraní. Sprej rýchlo schne, dobre priľne na bežné kovy a je prelakovateľný bez použitia základnej farby.

Cyklon Zinkový sprej 400ml

8.39  s DPH
Sprej zinkový 400 ml predstavuje základnú ochranu pred koróziou na všetky bežné kovové časti. Sprej schne rýchlo, dobre priľne a má dobrú elektrickú vodivosť vďaka čomu je vhodný aj na bodové zváranie.