Nit trhací AL M 4.8x10 100 ks
3.49 € s DPH
Podložka pružná 021740 ZN M 6 100 ks
0.99 € s DPH
Konfirmát ZB M 7×50 100 ks
6.69 € s DPH
Na sklade
Katalógové číslo:
126584
Kategória: Skrutky
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0.8 kg |
|---|
Súvisiace produkty
Matica narážacia ZN M5 100ks
4.69 € s DPH
Narážacie matice sú určené na spájanie drevených prvkov a štruktúr v procese výroby nábytku, pomocou spojovacích prvkov s vonkajším metrickým závitom. Konštrukcia matíc obsahuje základňu (prírubu), obsahujúcu štyri ostré výstupky a puzdro s vnútorným metrickým závitom.Vlastnosti: Pred inštaláciou matice je do materiálu vyvŕtaný otvor zodpovedajúceho priemeru. Matica je bezpečne zaistená pri zatlačení na drevený povrch a potom pevne drží pripevnené prvky. Takéto spojovacie prvky je možné použiť spolu s rôznymi skrutkami, alebo klincami pri spájaní dielov v nábytkárskom priemysle. Matica zaisťuje spoľahlivé upevnenie výrobku a zabraňuje jeho otáčaniu v materiáli. Neumožňuje samovoľné uvoľnenie, aj keď je hotový predmet vystavený častému dynamickému zaťaženiu. Pozinkovaný kov získava estetický lesk, povlak zvyšuje ochranné vlastnosti a zlepšuje dekoratívne vlastnosti výrobku. Narážacie matice majú špeciálny dizajn, ktorý umožňuje ich použitie na montáž aj v obmedzených priestoroch. Môžu byť použité v montážnych a dokončovacích prácach v spojení s mäkkými materiálmi.
Skrutka metrická 021131 ZN M8x45 100 ks
6.79 € s DPH
Skrutka okenná Turbo M 7.5x 52 100 ks
8.19 € s DPH
Pre ukotvenie plastových, drevených alebo kovových rámov okien a dverí bez pnutia a prídavnej hmoždinky do muriva, betónu, plných tehál, pórobetónu, tvárnic, dierovaných tehál a prírodného kameňa. Skrutka rám nedeformuje, nevznikajú ďalšie pnutia. Jednoduchá aplikácia a zaskrutkovanie vďaka hladkému povlaku skrutky, optimálna tvrdosť a stúpanie závitu. Vlastnosti: Jednoduchá a rýchla aplikácia Použiteľný pre všetky typy stavebných materiálov Nespôsobuje žiadne vnútorné pnutia a deformácie vnútri rámuTechnické údaje: Základ / Materiál Uhlíková oceľ Povrch Galvanický zinok s pasiváciou žltým chromátom Tvrdosť povrchu 550 – 800 HV Tvrdosť jadra 250 – 425 HV Obsah balenia: 100ks
Skrutka s háčikom M4x50mm
0.19 € s DPH
Oceľová skrutka s okom je vyrobená z pozinkovanej ocele vhodná na upevnenie do betónu a plnej tehly. Použitie rámovej hmoždinky sa odporúča pre murivo z dierovaných stavebných materiálov a pórobetónu. Skrutkovacie značenie poskytuje vizuálnu kontrolu počas montáže a zabraňujú neúmyselnému odlomeniu oka. Oceľová skrutka s okom je ideálna na upevnenie fasádnych lešení, káblov alebo reťazí.Hlavné funkcie: Oko sa neotvorí kvôli vysoko kvalitnému zvaru. Optimálna interakcia medzi univerzálnou kotvou s okom a expanznou hmoždinkou.Výhody: Optimálna súčinnosť lešenárskeho oka a hmoždinky umožňuje vysokú istotu kotvenia a vďaka tomu ponúka vyššiu bezpečnosť. Vysoko akostné zváraný spoj zabraňuje ohnutiu oka. Veľký priemer krytiek, ktoré sa dodávajú samostatne, úplne a decentne prekrýva aj zľahka vylámané otvory.
Skrutka samovrtná 4.8×35 RAL8004 100 ks
10.09 € s DPH
Skrutka WPF fosfat M 4.2×16 100 ks
4.79 € s DPH
Tieto skrutky majú vyšší ostrý profil závitu. Rezný kužeľ je krátky, ale stačí na prerezanie plechu. Sú schopné pri použití elektrického skrutkovača alebo vŕtačky prevŕtať a rozhrnúť tenký plech. ostrý hrot zaisťuje rýchlejšiu montáž stúpanie závitu je špeciálne navrhnuté tak, aby zabezpečovalo ideálne prepojenie spojovaných komponentov zväčšená hlava zaisťuje správny prítlak
