Zobrazuje sa všetkych 30 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Syoss Blond Cool Blonds farba na vlasy, Chladný Platinový Blond 12-59

4.89  s DPH
Hľadáte produkt, ktorý Vám dodá platinový blond výsledok ako zo salóna, pričom sa stará o vlasy, ktoré vyzerajú zdravo? Syoss Blond Cool Blonds - ultra chladný platinový blond s kryštalickým leskom - zosvetlí až o 4 odtiene - až o 70% menšia lámavosť vlasov a zdravo vyzerajúce vlasy Blond SalonPlex Technológia: Ultra chladné blond výsledky so zosvetlením až o 4 odtiene vďaka receptúre profesionálnej kvality s mixom chladných blond pigmentov. Receptúra s blond SalonPlex technológiou Vám dodá úžasné kryštalické blond výsledky s až o 70% menšou lámavosťou vlasov v porovnaní s neošetrenými vlasmi.

Syoss Blond Lighteners Platinový zosvetlovač 13-5

4.89  s DPH
Hľadáte kvalitné platinové zosvetlenie ako od kaderníka so žiarivými krištáľovými výsledkami, zatiaľ čo sú vaše vlasy ošetrené a zdravo vyzerajúce? Syoss Lighteners na plavé vlasy - Žiarivá blond s krištáľovým leskom ako od kaderníka - Zosvetlí až o 9 odtieňov - až o 70 % nižšia lámavosť vlasov a zdravý vzhľad Salonplex technológia na plavé vlasy Krištáľovo jasné blond výsledky so zosvetlením až do 9 odtieňov a zdravý vzhľad vlasov vďaka receptúre profesionálnej kvality s technológiou Salonplex na plavé vlasy pre dosiahnutie až do 70% lámavosti vlasov v porovnaní s neošetrenými vlasmi. .

Syoss Color Blond 9-52 Farba na vlasy svetlo ružovozlatý blond

4.89  s DPH
Metalické ružové nádychy v hnedých a blond odtieňoch sú jedným z najväčších hitov v salónoch. Zákazníci milujú tento trend kvôli jemnému a veľmi zaujímavému twistu, ktorý to Vašim vlasom dodá!” Syoss Classic s technológiou Salonplex Starostlivosť proti poškodeniu vlasov funguje v dvoch krokoch: 1.

Syoss lak 300ml color protect

4.99  s DPH
Lak na vlasy Color Protect dodáva vlasom extra silnú fixáciu, ktorá vydrží až po dobu 48 hodín. Lak je určený na zafixovanie zložitejších účesov alebo neposlušných vlasov, ktoré klasický lak neudrží pod kontrolou.

Syoss lak 300ml SHINE&HOLD

4.99  s DPH
Lak na vlasy Shine & Hold je určený pre extra silnú fixáciu veľmi náročných účesov a účesov, ktoré potrebujete zafixovať na dlhú dobu. Prípravok má šetrné zloženie, ktoré vlasy nezaťažuje a dodáva im hydratáciu aj potrebnú výživu.

Syoss lak na vlasy max hold 300ml

5.22  s DPH
Syoss Max Hold lak na vlasy pre mega silnú fixáciu. Lak je vhodný aj pre náročné účesy.

Syoss Men Control šampón na vlasy 2v1 500ml

5.06  s DPH
Šampón a kondicionér pre mužov pre normálne a suché vlasy Men Control účinne vlasy umýva a zároveň o ne počas ich umývania stará. Uľahčuje ich rozčesávanie a pripravuje vlasy na následný styling.

Syoss Micelárny šampón pre normálne vlasy Pure Fresh 500ml

4.89  s DPH
vlastnosti:hĺbkovo umýva a čistí vlasy,osviežuje vlasy i vlasovú pokožku,bez silikónov, parabénov, minerálnych olejov a umelých farbív. Ako používať:Aplikujte na mokré vlasy a potom dôkladne opláchnite.

SYOSS Oleo Intense 4-18, Hnedá mokka, 50ml

5.99  s DPH
Syoss Oleo Intense dlhotrvajúca olejová farba Technológia dvoch posilňujúcich olejov pre vyššiu intenzitu farby a starostlivosť. Permanentná olejová farba bez amoniaku s technológiou Double Oil Booster pracuje dvoma spôsobmi:1.

Syoss Oleo Intense 4-86 Farba na vlasy čokoládovo hnedá 50ml

5.99  s DPH
Syoss Oleo Intense 4-86 Čokoládovo hnedý, trvácna intenzívna olejová farba na vlasy 1ks . Mimoriadne intenzívne farby.

Syoss Oleo intense 9-11 Chladná blond

5.99  s DPH
Intenzívna starostlivosť bez amoniakuDlhotrvajúce a šetrné olejové farbenie bez amoniaku a profesionálne krytie šedín. Ošetrujúce oleje vo farbe podporujú prenikanie farebných pigmentov hlboko do vlasov pre vysokú intenzitu farby a jej trvanlivosť.

Syoss Oleo Intense farba na vlasy Zlatohnedý 4-60

6.99  s DPH
Syoss Oleo Intense dlhotrvajúca olejová farba Technológia dvoch posilňujúcich olejov pre vyššiu intenzitu farby a starostlivosť. Permanentná olejová farba bez amoniaku s technológiou Double Oil Booster pracuje dvoma spôsobmi: 1.

Syoss Permanent Coloration farba na vlasy uhľovo strieborný 3_51

4.89  s DPH
Farebné pigmenty prenikajú hlboko do vlákna vlasu pre intenzívnu farbu až na 10 týždňov a profesionálne krytie šedí. Profesionálna starostlivosť proti poškodeniu.

Syoss Pure Hold lak na vlasy 200ml

4.89  s DPH
Salónom inšpirovaný Syoss, vyvinutý a testovaný kaderníkmi, poskytuje Pure Styling pre dlhotrvajúcu fixáciu so šetrnou receptúrou pre krásny účes ako zo salónu každý deň. Lak na vlasy Syoss Pure Hold až so 48h kontrolou účesu, extra silnou fixáciou a hladkým zakončením.

Syoss šampón 440ml Men cleancool

4.89  s DPH
Syoss Men Clean & Cool šampón pre mužov s Japonskom inšpirovaným zložením pre normálne až mastné vlasy. Vlastnosti šampónu Men Clean & Cool: - chladiaca receptúra s pridaným mentolom osviežuje pokožku hlavy a myseľ pre svieži pocit vlasov - pre dokonalo čisté vlasy bez mastnoty a zbytkov po stylingu - 90 % prírodných ingrediencií - Pre krásne vlasy ako zo salónu.

Syoss šampón 440ml Moisture

4.89  s DPH
pre suché a oslabené vlasys obsahom Kaede miazgy91% ingrediencií prírodného pôvoduvlasy vyživuje bez zaťaženiapre silné a zdravo vyzerajúce vlasySyoss šampón na vlasy Moisture pre suché a oslabené vlasy obsahuje Japonskom inšpirované prírodné ingrediencie. Tie sú kombinované s aminokomplexom obsahujúcich aminokyseliny, ktoré pomáhajú udržiavať vlasy silné a zdravo vyzerajúce.

Syoss šampón Pure Volume 440ml

4.89  s DPH
Syoss micelárny šampón Pure Volumejemne čistí, umýva a odstraňuje zvyšky stylingových prípravkov a mastnotuvýsledok: objem a pružnosťfľaša je z 98 % recyklovaného plastubez silikónov a minerálnych olejov Pre krásne vlasy ako zo salónu prichádza syoss s produktami pre každý typ vlasov! Micelárny šampón na vlasy Pure Volume značky syoss je to pravé pre jemné vlasy! Micelárna technológia jemne čistí vlasy a pokožku hlavy. Vlasom poskytuje nadýchaný objem a zachováva prirodzenú vzdušnosť vlasov.

Syoss Thicker Hair lak na vlasy 300ml

4.86  s DPH
dlhotrvajúci efektnezaťažujúca textúra & objemSyoss lak na vlasy Thicker Hair vyvinutý a testovaný kaderníkomi, poskytuje kompletný rad produktov pre hustejšie vlasy, ktoré dodajú vášmu účesu objem a pocit plnosti. Lak na vlasy Thicker Hair pre väčší objem so zahušťovacími vláknami s účinnosťou až 48 hodín.

Syoss Volume lift lak 300ml

4.99  s DPH
Lak na vlasy Volume Lift dodáva vlasom maximálny a dlhotrvajúci objem od korienkov až ku končekom. Ľahká textúra vlasy nezaťažuje ani ich nezlepuje.