Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Somat All in 1 Extra Tablety do umývačky riadu 76ks

13.49  s DPH
Somat All in 1 Extra tablety na automatické umývanie riadu zaručia dokonalú čistotu vášho riadu vďaka účinnej sile kyseliny citrónovej. Tablety v rozpustnej fólii sa rýchlo rozpúšťajú a pôsobia už pri teplote 40° C.

Somat čistič umývačky riadu DUO balenie 2x250ml

8.76  s DPH
SOMAT Duo čistič umývačky riadu 2x250 ml . Balenie obsahuje 2 ks, každý po 250 ml čističa.

Somat Deo Duo-Perls Lemon & Orange duo osviežovač do umývačky riadu 34g

6.46  s DPH
Somat Deo Duo-Perls® s vôňou citrónu a pomaranča poskytuje dlhotrvajúcu sviežu vôňu a neutralizáciu zápachu pri každom otvorení umývačky riadu. Dep Duo-Perls do umývačiek riadu.

Somat DUO Pack Leštidlo do umývačky riadu 2x750ml

8.76  s DPH
Vynikajúci a efektívny leštič je špeciálne vyvinutý pre ochranu skleneného riadu, vďaka ktorému umytý riad rýchlejšie schne a zostane bez usadenín, ktoré pri bežnom schnutí môžu vznikať. Riad dodáva oslňujúci lesk, zmäkčuje vodu, aby stekala rovnomerne po riadu, napomáha rýchlejšiemu schnutia a zabraňuje usadzovaniu nečistôt na už umytom riade.

SOMAT Giga All in One, tablety do umývačky riadu, 100ks

16.49  s DPH
Balenie obsahuje 100 ks tablietAktívne pri 40 °C – pre účinné čistenie pri nízkej teplote. Rýchla rozpustnosť – rýchlo sa rozpúšťajú a zaisťujú perfektnú čistotu pri všetkých programoch.

SOMAT Gold Lemon & Lime 36ks

11.66  s DPH
Tablety do umývačky riadu Somat Gold obohatené o silu kyseliny citrónovej účinne pôsobia v boji proti nečistotám a zvyškom jedla. Vďaka ich zloženiu sú rýchlo rozpustné, účinné proti zápachu a aktívne pri 40°C.

Somat Gold Neutra Fresh tekutý prostriedok na automatické umývanie riadu, 2x684ml

13.72  s DPH
Nový Somat Gold Gél - naša najlepšia receptúra Somat gél s technológiou hĺbkového čistenia, ktorá pomáha odstrániť aj odolné nečistoty ako napríklad cereálie. Naviac, jeho unikátna dvojkomorová fľaša zaručí kombináciu dvoch účinných receptúr pre perfektné odstránenie pripálenín a neutralizáciu zápachu.