Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Softlan Aviváž Svieža jar zelená 1l

2.42  s DPH
Soflan aviváž FruhlingsfrischAviváž s vôňou jarnej sviežosti, koncentrát, vyrobené v Nemecku.  Táto Aviváž je prevažne v Nemecku jedna z najobľúbenejších avivážou súčasnosti.

Softlan aviváž Svieži vánok 1l

2.69  s DPH
Softlan 1L = 28 pracích dávokUžite si nekonečný pocit mäkkosti. Softlan sa postará o vaše oblečenie a prevonia ho na dlhý čas.

Softlan aviváž vanilka orchidea žltá 1l

2.69  s DPH
Avivážny prostriedok Softlan s vôňou vanilky a orchidei 1l. .

Softlan Traumfrisch aviváž 1l

2.69  s DPH
Softlan sen, kombinuje jedinečný pôžitk s osviežujúcou vôňouUdrží vaše prádlo dlho svieže a plné vôneObsahuje látky šetrné k tkaninám, dáva prádlu mäkkosť a dlho trvajúcu sviežosťUľahčuje žehlenieUdrží vaše prádlo dlho svieže a plné vône. Obsahuje látky šetrné k tkaninám, dáva prádlu mäkkosť a dlho trvajúcu sviežosť.

Softlan Tropische Frische aviváž 650ml

2.44  s DPH
novinka od Softlanu, s nádhernou sviežou vôňou viac koncentrovaná nová kolekcia od Soflanu udrží vaše prádlo dlho svieže a plné vôneUdrží vaše prádlo dlho svieže a plné vône. Obsahuje látky šetrné k tkaninám, dáva prádlu mäkkosť a dlho trvajúcu sviežosť.

Softlan Ultra Weich&Mild Sensitiv 1l biela

2.69  s DPH
SOFTLAN - Zachováva hodvábne jemný pocit a dlhotrvajúcu sviežosť po celý deň. Softlan zanecháva oblečenie prijemne mäkké s jemnou vôňou.