Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Sidolux Expert prostriedok na umývanie drevených a plávajúcich podláh s arganovým olejom 750ml

3.00  s DPH
SIDOLUX PREMIUM FLOOR CARE je špeciálny prostriedok na umývanie laminátových a drevených podláh, vrátane iných povrchov z týchto materiálov vyrobených. Možno poznáte arganový olej z kozmetických prípravkov.

Sidolux M mlieko na nábytok vôňa Mandľa 300ml

3.19  s DPH
chráni a regeneruje drevočistí a zabezpečuje povrchdodáva hlboký leskzanecháva príjemnú mandľovú vôňuobsahuje prírodný mandľový olejľahko sa aplikuje a leští .

Sidolux rýchločistič na kožené výrobky 200ml

3.17  s DPH
Prostriedok je určený na údržbu a konzerváciu rôznych typov kože. Vďaka obsahu prírodných voskov dodáva koži hodvábny lesk, oživuje ich farbu a udržuje ich elastičnosť.

Sidolux universal Blue Flower univerzálny čistiaci prostriedok 1l

1.89  s DPH
Prostriedok je charakteristický svojou originálnou exotickou vôňou a dokonalými čistiacimi vlastnosťami. Vďaka unikátnemu systému Soda Power, ktorého pôsobenie zmäkčuje vodu, odstraňuje Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok veľmi rýchlo nečistoty z povrchu.

Sidolux universal Lavender Paradise univerzálny čistiaci prostriedok 1l

1.89  s DPH
Sidolux parfemovaný univerzálny čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy a podlahy s vôňou Levanduľový raj. Sidolux je všestranným vonným čistiacim prostriedkom na všetky umývateľné povrchy.

Sidolux universal pink cream univerzálny čistiaci prostriedok 1l

1.89  s DPH
SIDOLUX UNIVERSAL SODA POWER v sebe spája efektivitu a neobyčajnú vôňu marseillského mydla s prídavkom pomaranča. Vďaka unikátnemu systému Soda Power, ktorého pôsobenie zmäkčuje vodu, odstraňuje Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok veľmi rýchlo nečistoty z povrchu.

Sidolux Window Nano Code čistič okien s vôňou kvetín 750ml

2.06  s DPH
Sidolux Window je účinný čistič sklenených plôch, okien, zrkadiel, obkladov, porcelánu i plastu. Tento liek obsahuje malé čiastočky Nano Code, ktoré na čistenom povrchu zostávajú a zanechávajú tak ochrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci efekt.