Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

SanSwiss ECOP Eco-Line jednokrídlové sprchovacie dvere 90x190cm, aluchróm / číre sklo

50.00  s DPH
SanSwiss ECOP Eco-Line jednokrídlové sprchovacie dvere 90cm, aluchróm / číre sklo - BEZ VANIČKY A SIFÓNUTechnické parametre:      Šírka: 900 mm      Šírka vstupu: 764 mm      Výška: 1900 mm      Farby profilov a pántov: aluchróm      Farba skla: číre sklo Vlastnosti:     -  5 mm bezpečnostné sklo     -  chrómované plastové dieliky a madlá     -  štandardná výška 1900 mm     -  šírka do 1000 mm     -  magnetické tesnenia     -  otváranie von i dovnútra     -  dvere i bočnú stenu možno namontovať ako pravé alebo ľavé     -  chrómované madlo (v modernom dizajne)     -  chrómovaný rohový spoj (tiež u bieleho a eloxového rámu)     -  vyrovnávací profil na stenu (plochý profil v modernom dizajne) TECHNICKÉ PREDNOSTI:    -  vyrovnávací profil na stenu (umožňuje 25 mm prestaviteľnosť, nie je nutné žiadne vŕtanie, jediný fixačná skrutka pre   prestavenie šírky)    -  pojazdové kolieska (uľahčujú otváranie dverí)    -  naklapávací systém spojenia dverí a bočné steny (zaisťuje tesnosť a dobrý vzhľad, vhodný aj pre montáž na dlažbu)    -  vzpera pre ukotvenie do stropu    -  stabilizačný vzpera pre ukotvenie do steny (obe vzpery sú obsiahnuté v sade BTB)  

SanSwiss VALEA rohový sprchovací kút 90x90x190cm s dvojdielnymi posúvnymi dvermi, aluchróm / číre sklo

399.00  s DPH
Sanswiss VALEA sprchový kút s dvojdielnymi posuvnými dvermi 90x90 cm, číre sklo, aluchróm - BEZ VANIČKY A SIFÓNURohový vstup s dvojdielnymi posuvnými dverami 6 mm bezpečnostné sklo, magnetické tesnenieAntiplaková úpava Aquaperle - sklo: číre - farba: aluchróm - výška: 1900 mm - rozmer: 900x900 mm - šírka vstupu: 493 mm 

Stena bočná Cadura 90° zlatá lesklá/číre sklo

1033.99  s DPH
Pevná sprchová bočná stena tvoriaca jednu stranu štvorcového / obdĺžnikového sprchového kúta s čelným vstupom v kombinácii s dverami CA31C alebo CA2C. Pevná stena sa napája k dverám na strane pántov pod uhlom 90°. Zlatá farba sa aktuálne dostáva do popredia a stáva sa vyhľadávanou a veľmi žiadúcou farebnou kombináciou nielen do kúpeľní. Vďaka kovaniu, pántom a elegantnému držadlu v atraktívnej zlatej farbe sa sprchovací kút stáva ústredným bodom každej kúpeľne. Sprchové zásteny s presnými líniami, jasnými tvarmi a eleganciou vyzerajú moderne a zároveň luxusne, či už samostatne alebo v kombinácii s ďalšími doplnkami kúpeľne.

Stena pevná Cadura samostatná s vyrovnávacím profilom zlatá lesklá/číre sklo

1033.99  s DPH
Walk-in zástena CADURA GOLD LINE - pevná stena s vyrovnávacím profilom je aktuálny trend pre moderné kúpeľne. 6mm číre sklo je pokryté antiplakovou úpravou AQUAPERLE pre elimináciu vodného kameňa Walk-in zásteny. Celková výška vrátane vodorovných vzpier je 2024 mm. Walk-in zástenu CAT4 možno použiť samostatne alebo v kombinácii s bočnou stenou CAT3. Všetky pohľadové diely sú v zlatom lesku. Čiré sklo.

Stena pevná Pur samostatná s L-kovaním,chróm + sklo číre

1298.40  s DPH
Walk-in zástena SanSwiss s 8mm bezpečnostným sklom. Chrómované L-kovanie s tesniacim profilom. Súčasťou je stabilizačná vzpera 1250 mm. Antiplaková úprava skla AQUAPERLE na jednoduché čistenie.