Zobrazuje sa všetkych 25 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Persil Color prací prášok, 45PD, 2,925kg

11.09  s DPH
Persil prášok s technológiou Deep Clean Technology obsahuje starostlivo vybrané účinné látky, ktoré odstránia najodolnejšie škvrny. Vnikajú hlboko do vlákien a odstraňujú aj tie najmenšie škvrny, aby sa dosiahli vynikajúce výsledky pri umývaní.

Persil Deep Clean, Prací prášok na pranie, 2,925kg, 45PD

11.09  s DPH
Hľadáte prací prášok, ktorý vaše oblečenie zbaví zašlých škvŕn? PERSIL Prací prášok je vhodný ako univerzálny prostriedok. S týmto pracím práškom vyperiete úplne čokoľvek, pretože obsahuje zložky na farebnú, bielu a ďalšiu bielizeň.

Persil discs 11PD levander

5.49  s DPH
Gélové kapsuly na pranie Persil Discs 4v1 Deep Clean Plus Lavender Freshnes. vysoko účinná štvorkomorová technológiaodstraňujú škvrny, dlhodobo prevoňajú bielizeňrozjasňujú farby a starajú sa o textilné vláknatechnológia Deep Clean Plus preniká hlboko do vlákien Pracie kapsuly Persil Discs 4v1 Deep Clean Plus Active Fresh zaistia skvelé výsledky pracieho procesu už pri nízkych teplotách.

PERSIL Discs Color 4v1 Deep Clean pracie kapsuly 11PD

5.49  s DPH
prací prostriedok na farebné tkaniny pre všetky typy práčok Persil Discs Colorskvelé výsledky pracieho procesu už pri nízkych teplotáchpre odstránenie škvŕn a žiarivú farbu bieliznejedinečná kombinácia aktívnych látok poskytuje kompletné riešenie pre vašu bielizeňPracie kapsuly Discs Color 4v1 Deep Clean zaistia skvelé výsledky pracieho procesu už pri nízkych teplotách. Technológia 360° Deep Clean s unikátnym spojením účinných látok sa postará o dokonalý vzhľad vašej bielizne.

Persil Duo-Caps Color 36 praní, 828g

10.99  s DPH
Persil Duo-Caps prací prostriedok s Deep Clean technológiou na farebnú bielizeň obsahuje unikátnu kombináciu aktívnych látok, ktoré bojujú proti tým najodolnejším škvrnám. Prenikajú hlboko do vlákien a odstraňujú aj tie najmenšie molekuly špiny pre bezchybný výsledok a žiarivo čisté oblečenie.

Persil Duo-Caps Color prací gél na farebnú bielizeň 14ks

5.17  s DPH
Persil 360° Complete Solution Color Duo-Caps sú špeciálne vyvinuté kapsuly na farebnú bielizeň pre dosiahnutie skvelých výsledkov pri vašom praní bez najmenšej námahy. Inovatívna receptúra ??s dvojkomorovou technológiou kombinuje Persil Duo-Caps aktívny odstraňovač škvŕn aj proti tým najodolnejším škvrnám s Persil rozjasňovačom pre žiarivú čistotu v jedinej dvojitej kapsule.

Persil Duo-Caps Lavender Color kapsuly na pranie s vôňou levandule 14ks

5.17  s DPH
Persil 360° Complete Solution Duo-Caps Lavender Color sú špeciálne vyvinuté kapsuly s dlhotrvajúcou vôňou levandule pre dosiahnutie skvelých výsledkov pri vašom praní bez najmenšej námahy. Inovatívna receptúra ??s dvojkomorovou technológiou kombinuje Persil Duo-Caps aktívny odstraňovač škvŕn aj proti tým najodolnejším škvrnám s Persil rozjasňovačom pre žiarivú čistotu v jedinej dvojitej kapsule.

PERSIL Duo-Caps Regular 36ks/36 praní- pracie kapsuly

10.99  s DPH
Pracie kapsuly Persil Duo-Caps predstavujú účinnú kombináciu tekutého odstraňovača škvŕn a zložiek pre žiarivo bielu a dokonale čistú bielizeň. Odstraňovač škvŕn pôsobí dokonca aj **na tie najodolnejšie škvrny.

Persil DuoCaps 72PD Regular

17.49  s DPH
* Kapsuly na pranie - univerzálny prostriedok, odstránenie škvŕn pri praní. Kapsuly odstránia aj tie najodolnejšie škvrnyŠetrné k vláknamInovatívne kapsuly Persil 360° Complete Solution Duo-Caps RegularKombinácia aktívneho odstraňovača škvŕn a rozjasňovačaNová dvojkomorová technológiaPre dokonalé výsledky najjednoduchším spôsobomUniverzálny, preddávkovaný tekutý prací prostriedokVšetko v jednom pracom prostriedku  .

Persil DuoCaps Lavender Color gélové kapsuly na farebné prádlo 36PD

10.99  s DPH
Persil 360° Complete Solution Duo-Caps Lavender Color sú špeciálne vyvinuté kapsuly s dlhotrvajúcou vôňou levandule pre dosiahnutie skvelých výsledkov pri vašom praní bez najmenšej námahy. Inovatívna receptúra s dvojkomorovou technológiou kombinuje Persil Duo-Caps aktívny odstraňovač škvŕn aj proti tým najodolnejším škvrnám s Persil rozjasňovačom pre žiarivú čistotu v jedinej dvojitej kapsule.

Persil Expert Color koncentrovaný prací prostriedok 20 praní / 1460ml

5.39  s DPH
Persil Color ColdZyme s nemeckou technológiou je perfektné riešenie pre vaše farebné oblečenie - dokonalá čistota a žiarivosťuž od 20 °C v modernej gélovej forme. Nový Persil ColdZyme s nemeckou technológiou odstráni škvrny ešte účinnejšie a to už od 20 °C.

Persil gél Color Odor Neutralization 18PD

5.21  s DPH
Vyťahujte z práčky vždy len dokonale čistú bielizeň bez škvŕn. Presne to vám splní prací gél Persil Odor Neutralization Color.

Persil gél Regular Odor Neutralization 18PD

5.21  s DPH
Unikátna technológia pre neutralizáciu zápachuÚčinné zloženie enzýmov a tenzidov pre perfektne čistú a sviežu bielizeňTechnológia 4v1: odstránenie škvŕn, zachovanie žiarivých farieb, dlhotrvajúca sviežosť a hĺbková ochrana vlákienDeep Clean zloženie preniká do hĺbky vlákien a tam odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrnyPre všetky druhy oblečenia: biele, bavlnu, syntetiku, športové oblečenie .

Persil Power-Gel prací gél na bielu bielizeň 5,11 l / 70 praní

15.90  s DPH
Vhodný pre všetky druhy práčok i na ručné pranie. Najnovšie receptúra ​​Persil ColdZyme s nemeckou technológiou s novou kombináciou enzýmov teraz prináša výsledky pri odstraňovaní škvŕn už od 20 ° C.

PERSIL prací gel 2.5l color

11.04  s DPH
PERSIL Color prací gél 50 praní 2. 5L O 40% koncentrovanejší v porovnaní s predchádzajúcim farebným gélom.

Persil prací prášok Deep Clean Color 18PD, 1,17kg

5.21  s DPH
Prací prášok s výbornými pracími a čistiacimi vlastnosťami, ktorý bol vytvorený pre maximálnu čistotu vašej bielizne. Výborne sa rozpúšťa a na tkaninách preto nezanecháva nežiaduce stopy.

Persil prací prášok Deep Clean Color Box 90PD, 5,85kg

17.49  s DPH
Persil prací prostriedok s Deep Clean technológiou na farebnú bielizeň obsahuje unikátnu kombináciu aktívnych látok, ktoré bojujú proti tým najodolnejším škvrnám. Prenikajú hlboko do vlákien a odstraňujú aj tie najmenšie molekuly špiny pre bezchybný výsledok a žiarivo čisté oblečenie.

Persil prášok Freshness by Silan Box 63PD

14.36  s DPH
Deep Clean technológia preniká do hĺbky vlákien a poradí si aj zo zažratou špinou a škvrnami. Prášok účinný už od 20 °C obsahuje sviežosť Silanu.

Persil prášok Lavender 18PD

5.21  s DPH
Prací prášok – dlhotrvajúcu sviežosť, s technológiou Deep Clean. Deep Clean technológia preniká hlboko do vlákienBojuje proti tým najodolnejším škvrnámZanecháva dlhotrvajúcu sviežosť .

Persil prášok Lavender, 45PD, 2,925kg

11.07  s DPH
Príprava a použitiePerte farebnú a bielu bielizeň oddelene. Nepoužívajte na hodvábne a vlnené textílie.

Persil prášok Sensitive, 45PD 2,925kg

11.09  s DPH
Príprava a použitiePerte farebnú a bielu bielizeň oddelene. Nepoužívajte na hodvábne a vlnené textílie.

Persil Regular, univerzálny prací gél na bielu a stálofarebnú bielizeň, 2,5l

11.00  s DPH
Koncentrovaný prací gél PERSIL Regular gél s tekutým odstraňovačom škvŕn predstavuje univerzálny prací prostriedok na bielu a stálofarebnú bielizeň, ktorý je vhodný na ručné pranie a pre všetky druhy práčok. Jeho veľkou prednosťou je nemecká technológia ColdZyme s unikátnou kombináciou enzýmov, ktorá účinne odstraňuje nečistoty pri nízkej teplote už od 20 °C.

Persil Sensitive prací gél pre citlivú pokožku 50 praní

11.04  s DPH
Gél Expert Sensitive Gél je určený najmä pre ľudí s citlivou pokožkou a deti. Neobsahuje žiadne farbivá a je dermatologicky testovaný.