Zobrazených 1–32 z 57 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Palette deluxe E-1 Tmavý meteorit

4.89  s DPH
Odtieň: E-1 tmavý meteorit. zabezpečí dlhotrvajúcu, permanentnú a maximálne hlbokú farbu vďaka vysoko koncentrovaným     pigmentoms ošetrujúcim maruľovým olejomtrvácna, žiarivosť až na 10 týždňov! perfektné krytie šedínzanechá vlasy žiarivo lesklé, hodvábne jemné a ľahké Novinka z edície Deluxe! Pre farebný sýty efekt je tu farba na vlasy Schwarzkopf Palette DELUXE Oil-Care Color.

Palette Deluxe Platinová Blond XL9

4.89  s DPH
Zosvetľovač pre chladný blond s efektom proti nežiadúcim žltým tónom. Objavte nový, úžasne chladný look.

Palette Deluxe U71 ladovo strieborný

4.89  s DPH
odtieň: ľadový striebornýzabezpečí dlhotrvajúcu a maximálne hlbokú farbutrvácna, žiarivosť až na 10 týždňov! perfektné krytie šedíns ošetrujúcim maruľovým olejomzanechá vlasy žiarivo lesklé, hodvábne jemné a ľahkéNovinka z edície Glam Selection! Pre farebný trblietavý efekt je tu farba na vlasy Schwarzkopf Palette DELUXE Oil-Care Color. Farba na vlasy Palette Oil-Care Color Glam Selection s obsahom mikroolejov pôsobí do hĺbky vlasových vlákien a uzamyká v nich farebné pigmenty.

Palette Farba na vlasy color creme W2 tmavá čokoláda

3.59  s DPH
Palette Farba na vlasy color creme W2 tmavá čokoláda je extra dlhotrvajúca permanentná farba. Perfektne kryje šediny.

Palette icc 10-0 Veľmi svetlý blond

3.59  s DPH
Dlhotrvajúca a intenzívna farba. Extra starostlivosť počas farbenia a po farbení Receptúra s vysoko intenzívnymi farebnými pigmentami prenikne hlboko do vlasov a ochráni ich farbu pred vyblednutím.

Palette ICC 12-21 Striebr.popolavoplavý

3.59  s DPH
Odtieň: 12-21 striebristý popolavoplavý. dlhotrvajúca intenzita farby a zosvetlenia až do 4 týždňovjedinečná ošetrujúca starostlivosť s trojitým systémom - obsahuje keratín, Plex sérum a nutričný     olejzosvetľovač s efektom proti žltým tónom až na 8 týždňovchráni, zosvetľuje a zjemňuje vlasy pre dlhotrvajúce blond odtiene Vychutnajte si farbu, ktorá vydrží tak dlho, ako si želáte! Zosvetľovač na vlasy Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme obsahuje chladné pigmenty, ktoré prenikajú do vlasového vlákna a vytvárajú efekt proti žltým tónom až na 8 týždňov.