Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

OLD SPICE Captain 50ml

4.69  s DPH
Spoznajte, ako sa cíti kapitán s dezodorantom Old Spice Captain. Ten má typicky sviežu mužskú vôňu, takže vám dodá sebavedomie a vôňu a nezanechá po sebe škvrny na čiernom ani bielom oblečení.

Old Spice Captain Sprchový gél a šampón pre mužov, 400ml

4.89  s DPH
Pánsky sprchový gél Old Spice čistí pokožku a prenechá zápach jeho úbohému osudu. Naneste malé množstvo do dlane, väčšinou, keď ste v sprche, vytvorte penu a použite na očistenie svojho tela.

Old Spice Captain Telový sprejový dezodorant pre mužov, 150ml

4.72  s DPH
Nasprejujte do podpazušia a na celé telo pre dlhotrvajúcu ochranu. Na splnenie vašich ambícií bez väčšej námahy vám Old Spice Captain prináša nôž na vylúpnutie celého sveta ako ustrice spolu s kultivovanou a spoločenskou vôňou, ktorá nepozná, čo je to „faux pas“.

Old Spice Deep Sea sprchový gél 400ml

4.89  s DPH
Tie najlepšie vône na Zemi sú tie, ktoré ste ešte nezažili. Či to je pravda alebo nie, je nemožné presvedčiť nás o opaku.

Old Spice Deo 150ml Restart

4.69  s DPH
DEZODORANT Lahodná vôňa Old Spice vás urobí nezabudnuteľným, budete v podstate stredobodom vesmíru. Old Spice Deodorant je ako anti-biele stopy a žlté škvrny silové pole.

Old Spice Deo Stick 50ml Bearglove

4.69  s DPH
Účinný tuhý dezodorant OLD SPICE Bearglove prináša podmanivú vôňu jablka, citrusu a korenia pre skutočných mužov! Nesklame vás v boji s telesným zápachom a vlhkosťou v podpazuší vďaka technológii postupného uvoľňovania. Praktickú veľkosť a jednoduché použitie dezodorantu OLD SPICE Bearglove oceníte aj pri cestovaní.

Old Spice deo stick 50ml whitewater

4.69  s DPH
  Deostick Old Spice White Water vám zabezpečí príjemnú zmyselnú vôňu, či už pracujete doma, cvičíte vo fitness centre alebo neodoláte dobrodružstvu a zapojíte sa do nich.  Osobitá vôňa povzbudzuje a osviežuje.

Old Spice Deo stick 50ml WolfThorn

4.69  s DPH
Tuhý pánsky dezodorant z „divokej kolekcie" veľmi úspešných vôní Old Spice. Ako názov rady napovedá, tento dezodorant vás nielen spoľahlivo ochráni, ale nepochybne vám pridá na príťažlivosti.

Old Spice Deo stick antiperspirant 50ml Booster

3.89  s DPH
Osvedčená značka OLD SPICE. Osobitá mužská vôňa, ktorá povzbudzuje a osviežujeOLD SPICE Booster sa ľahko nanáša, rýchlo zasycháDo extrémnych teplôt či pri vysokej fyzickej záťažiNezanecháva stopy na bielizniNevysušuje pokožku .

Old Spice Pánsky gélový antiperspirant a dezodorant Captain 70ml

4.75  s DPH
s technológiou zabraňujúcou vyprchaniu vônedlhotrvajúca spoľahlivá ochranapríjemná vôňa Old Spice48 hodín účinný antiperspirant a dezodorantpriezračná gélová textúraPánsky gélový antiperspirant a dezodorant Old Spice Captain je symbolom nezabudnuteľného muža, ktorý si silou svojej osobnosti v kombinácii s vôňou dokáže podmaniť davy. Chráni pokožku pred potom a nepríjemným zápachom až po dobu 48 hodín.

Old Spice Rock sprchový gél a šampón 2v1 400ml

4.89  s DPH
Pre túto kolekciu sme sa inšpirovali tými najsviežejšími miestami na Zemi. Navštívili sme miesta, kde sa rodia najmladšie skaly: sopky.

Old Spice Timber With Mint Sprchový gél pre mužov, 400ml

4.89  s DPH
Mužná sila a neodolateľnosť sa skrývajú v pánskom sprchovom géle Old Spice Timber with Mint, ktorý na vašom tele zanechá vôňu mäty a dreva po niekoľko hodín od umytia. Sprchový gél sa jemne stará o vašu pokožku, dodáva jej potrebnú hydratáciu a osvieženie.

Old Spice WolfThorn Deodorant 125ml

4.99  s DPH
Dezodorant v spreji pre sebavedomých mužov, ktorý dokonale ochráni pred potením. -osviežuje,-zabraňuje poteniu,-eliminuje nežiaduce pach,-príjemne vonia,-nezanecháva biele škvrny.