Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Mitia Honey & Milk krémové tekuté mydlo 1l

2.31  s DPH
- jeho jemné zloženie spoločne s medovými extraktmi, ktoré pokožku upokojujú a mliečnymi výťažkami bavlny s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu. .

MITIA MYDLO JARNE KVETY 5L

6.81  s DPH
Mitia mydlo tekuté silk satin má jemné zloženie obohatené o extrakt z kokosového mlieka. Ten je známy tým, že vyživuje a zvláčňuje pokožku.

Mitia Mydlo na ruky náhradná náplň aloe+apple 1l

2.29  s DPH
Mitia mydlo na ruky náhradná náplň aloe+apple 1l s jemným zložením ktoré obsahuje glycerín a výťažky z aloe vera má regeneračné a ukľudňujúce účinky. Pomáha zachovať pokožku jemnú a vláčnu.

Mitia pánsky sprchový gél 2v1 black jade 400ml

1.99  s DPH
Mitia pánsky sprchový gél 2 v 1 black jade predstavuje sprchový gél a šampón v jednom. Dodáva každodenný pocit maximálnej sviežosti a čistoty.

Mitia pánsky sprchový gél sapphire 400ml

1.99  s DPH
Mitia pánsky sprchový gél sapphire 2 v 1 predstavuje šampón a sprchový gél v jednom. Dodáva pocit sviežosti a čistoty, zanecháva chladivý účinok vďaka výťažkom z mäty a rozmarínu.

Mitia pomegranate mydlo tekuté náhrada 1l

2.29  s DPH
Mitia tekuté mydlo pomegranate má jemné zloženie a osviežujúci ovocný extrakt z granátového jablka. Obahuje taktiež panthenol so skľudňujúcim a regeneračným účinkom.

Mitia Sensual Fresh krémové mydlo s dávkovačom 500ml

2.05  s DPH
Mitia krémové mydlo Sensual fresh, to je tá najlepšia starostlivosť o Vašu pokožku. Jemné krémové zloženie spoločne s extraktom z lotosového mlieka, ktorý pokožku zvláčňuje, a vitamínom E s ukľudňujúcimi účinkami, ju pomáha zachovať hebkú a vláčnu.

Mitia Silk Satin 1l

2.23  s DPH
Mitia mydlo tekuté silk satin má jemné zloženie obohatené o extrakt z kokosového mlieka. Ten je známy tým, že vyživuje a zvláčňuje pokožku.

Mitia takuté mydlo family jablko 5l

6.80  s DPH
Mitia mydlo s vôňou jablka v rodinnom 5l balení. Jemne čistí vaše ruky a zanecháva ich jemné.

Mitia tekuté mydlo family ocean fresh 5l

6.80  s DPH
Mitia mydlo ocean fresh v rodinnom 5l balení má krémové zloženie. Mydlo zvláčňuje, čistí a vyživuje pokožku, má vôňu oceánu.

Mitia tekuté mydlo mango 500ml

2.07  s DPH
Mitia krémové mydlo Mango in palm milk je tá najlepšia starostlivosť o Vašu pokožku. Jemné zloženie spolu s výťažkami z manga, ktoré prispievajú k upokojeniu a hydratácii pokožky a extraktom z palmového mlieka so zjemňujúcimi účinkami, ju pomáha zachovať hebkú a vláčnu.

Mitia Tekuté mydlo spring&milk 500ml

2.11  s DPH
Mitia mydlo spring and milk má jemné zloženie s výťažkami z lotosu. Mydlo má zvláčňujúce výťažky a výživné mandľové mlieko pomáha zachovať pokožku vláčnu a hebkú.