Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

JOHNSON“S BABY Cottontouch kúpeľ a umývací gél 2v1 500ml

5.28  s DPH
kúpeľ a umývací gél 2v1vhodné aj pre novorodencovobsahuje pravú bavlnuhypoalergénnyvyrovnané pH Chcete dopriať vášmu bábätku 100% starostlivosť o pokožku? Dosiahnete ju s detským kúpeľom a umývacím gélom 2v1 cottontouch, ktorý je špeciálne vyvivnutý pre jemnú a citlivú pokožku už od prvého dňa narodenia vášho dieťatka. Obsahuje pravú blavlnu a citlivo umýva, ľahko sa oplachuje a nezanecháva stopy na pokožke, ktorú chráni pred vysušovaním.

Johnson“s Baby Shiny Drops kondicionér pre deti v spreji 200ml

3.31  s DPH
Kompletná starostlivosť, ktorá posilňuje prirodzený lesk vláskov, pomáha vlásky uhladiť a zanecháva ich hodvábne jemné a zdravé na pohľad. S kvapkou arganového oleja.

Johnson“s Bublinkový kúpeľ & gél na umývanie 2v1 500ml

4.12  s DPH
bublinkový kúpeľ a umývací gél 2v1k očkám rovnako jemný ako čistá vodahypoalergénnytestované dermatológmi a pediatramivyvinutý pre špeciálnu starostlivosť o detskú pokožku Detský bublinkový kúpeľ a gél na umývanie 2v1 prinesie do vašej domácnosti veľa smiechu a zábavy. Vďaka veľkým bublinám sa bude váš najmenší každý deň tešiť na pravidelný kúpeľ.

Johnsons Bedtime Telové mlieko pre dobrý spánok 300ml

4.37  s DPH
Telové mlieko pre dobrý spánok. Náš 3 krokový rituál: Teplý kúpeľ + Masáž + Čas pokoja.

Johnsons Strength Drops, Posilňujúci kondicionér v spreji 200ml

3.31  s DPH
Ako vaše dieťa rastie, potreby jeho vláskov sa menia. Náš rad na starostlivosť o vlasy je špeciálne navrhnutý tak, aby na rozdiel od bežných produktov pre dospelých bol šetrný a zároveň ponúkal pokročilú starostlivosť.

Johnsons Strength Drops, posilňujúci šampón 500ml

3.94  s DPH
Hypoalergénny, testovaný pediatrami S vitamínom E posilňuje prirodzenú pevnosť vlasov. Rovnako jemný k očiam ako čistá voda.