Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Glade aerosól Oud Desire 300ml

2.55  s DPH
Hľadáte spoľahlivý osviežovač vzduchu, ktorý pohltí nepríjemné pachy a zanechá príjemnú vôňu? Vyskúšajte manuálny osviežovač vzduchu GLADE Aerosol. Vyrába sa v rôznych vôňach, vďaka čomu ich môžete striedať podľa vašej nálady či ročných období.

Glade automatic spray Oud Desire NN 269ml

4.62  s DPH
Vlastnosti:automatický osviežovač - náplň Glade Oud Desireaž 60 dní sviežostis tónmi exotického korenia, čistého jazmínu, teplého jantáru a agarového drevazanecháva jedinečný pôžitok z moderného luxusuúčinne eliminuje nepríjemné pachyNáplň do automatického osviežovača vzduchu Glade Oud Desire eliminuje nepríjemné pachy a osviežuje vzduch. Automatický sprej rozvinie vo vašom domove v priebehu niekoľkých sekúnd príjemnú vôňu exotického korenia, čistého jazmínu, teplého jantáru a agarového dreva.

Glade by Brise Touch Japonská zahrada NN 10ml

2.55  s DPH
Vôňa Japonská záhrada navodzuje duševnú pohodu a ponúka domáce útočisko. Vôňa výrobkov z radu Japonská záhrada sú kvetinové, s vánkom oceánu a ukrývajú v sebe záhradu plnú rozkvitnutých a čerstvo narezaných rastlín.

Glade Electric Scented Oil Relaxing Zen elektrický osviežovač vzduchu strojček + NN 20ml

3.85  s DPH
Osviežovač vzduchu GLADE Electric Scented Oil vás nadchne jednoduchým používaním a skvelými výsledkami. V súprave s náplňou Relaxing Zen prevonia vašu domácnosť príjemnou relaxačnou vôňou exotických kvetín, evokujúcou japonskú rozkvitnutú záhradu.

Glade náhradná náplň do osviežovača vzduchu Pure Clean Linen 20ml

2.89  s DPH
Vymeniteľná náplň Pure Clean Linen do osviežovača vzduchu GLADE Electric Scented Oil prevonia vašu domácnosť príjemnou vôňou čerstvo usušenej bielizne s vonnými tónmi citrusov, vodného melóna a kvetov.  Pokiaľ na strojčeku nastavíte nízku intenzitu, bude priestor sýtiť vôňou až 100 dní pri využití 12 hodín denne.

Glade náhradná náplň do osviežovača vzduchu Vanilla 20ml

2.89  s DPH
náhradná náplň do elektrického osviežovača Glade Electric Scented Oil Romantic Vanilla Blossomdlhotrvajúca vôňa - až 100 dníúčinne odstraňuje nepríjemné pachyosviežuje vzduch a zanecháva príjemnú vôňupre dokonalú atmosféru v každej miestnostiNáhradná náplň do elektrického osviežovača vzduchu Glade Electric Scented Oil Romantic Vanilla Blossom prinesie do vášho domova príjemnú atmosféru s jemnou vôňou vanilkových kvetov. Naviac vôňa vydrží až 100 dní pri nízkom nastavení intenzity a dennom využití 12 hodín denne.

Glade Ocean Adventure Aerosól osviežovač vzduchu 300ml

2.79  s DPH
Glade® Aerosol Ocean Adventure™ prebuďte svoje zmysly sviežimi tónmi mora a citrusu, ktoré sa rozbijú vo vlnách omladzujúcich aromatických kvetín a zanechajú vo vás pocit, že dokážete čokoľvek. .

OFF! Sport rýchloschnúci sprej proti kliešťom a komárom 100ml

6.11  s DPH
repelent v spreji od značky OFF! Sportokamžitá a dlhotrvajúca ochrana pokožky pred komármiúčinná látka: DEET 25 %vhodný pre deti od 2 rokovúčinnosť po dobu 8 hodínRýchloschnúci repelent v spreji OFF! Sport spoľahlivo chráni vašu pokožku pred nepríjemným hmyzom. Poskytuje okamžitú a dlhotrvajúcu ochranu pokožky pred komármi vrátane tropických a tigrích až na 8 hodín.

Pledge Wood 5v1, čistič na nábytok s vôňou levandule, 250ml

2.69  s DPH
Prostriedok Pledge Wood levander s vôňou levandule čistí a obnovuje lesk vášho dreva vždy, keď utierate prach. Vhodné na použitie na všetky drevené povrchy s povrchovou úpravou.

Pronto aerosól Levanduľa, 300ml

3.89  s DPH
Čistiaci prostriedok PRONTO Aerosol Levanduľa dokonale odstraňuje prach, šmuhy, odtlačky a ďalšie nečistoty z dreveného nábytku. PRONTO vo forme aerosólu dokáže vytvoriť a zabezpečiť vysoký a dlhotrvajúci lesk dreva bez šmúh.

Pronto Multi Surface Jasmín, Aerosól proti prachu, 300ml

3.85  s DPH
Pronto® Multi surface aerosól proti prachu Jazmín odstraňuje prach, šmuhy a mastné škvrny. Čistí drevené povrchy s povrchovou úpravou, sklo, elektroniku a ďalšie.