Zobrazuje sa všetkych 25 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Gless Kur Bio-Tech Restore balzám na vlasy 200 ml

3.49  s DPH
Priali by ste si, aby vaše vlasy vyzerali zdravo a bezchybne? Potom oceníte Kondicionér SCHWARZKOPF s objemom 200 ml, ktorý sa používa na všetky typy vlasov. Vďaka jeho zloženiu prinesie vašim vlasom výživu.

Gliss Colour Protect balzam pre farbené vlasy 200ml

3.49  s DPH
Regeneračný expres balzam Ultimate Color s ošetrujúcim sérum a UV-filtrom poskytuje okamžite ľahké rozčesávanie a dlhotrvajúcu ochranu farby. Receptúra s komplexom tekutého keratínu odstraňuje poškodenia vlasu na povrchu i vo vnútri.

Gliss Kur balzam Serum Deep 200ml

4.89  s DPH
Expres balzám GLISS KUR SERUM DEEP-REPAIR na extrémne namáhané, poškodené vlasy. Receptúra s AMINO-PROTEÍNOVÝM SÉROM efektívne obnovuje vlasy až do hĺbky 10 vrstiev už v priebehu 1 týždňa.

Gliss Kur obohacujúci šampón Bio-Tech Restore 250ml

3.39  s DPH
Máte krehké vlasy náchylné k poškodeniu? Použite obohacujúci šampón Gliss Kur Bio-Tech Restore. Máte krehké vlasy náchylné k poškodeniu? Ochrana krehkých vlasov pred budúcim poškodením vyžaduje špeciálny režim starostlivosti.

Gliss Kur Oil Nutritive expresný regeneračný kondicionér v spreji na poškodené vlasy 200ml

4.89  s DPH
Regeneračný balzam na vlasy Gliss Kur Oil Nutritive poskytne vašim vlasom intenzívnu starostlivosť. Intenzívna kúra posilňuje vlasovú štruktúru od korienkov až ku končekom a vďaka keratínu im dodáva potrebnú pružnosť.

Gliss Kur Purify & Protect dámsky šampón 400ml

4.89  s DPH
Regeneračný šampón predstavuje špeciálnu vlasovú kozmetiku určenú pre normálne, suché a poškodené vlasy bez lesku.  Obsahuje výťažky zo semien moringy, ktorá obnovuje povrch vlasov a chráni ich pred znečisteným vzduchom.

Gliss Kur Supreme Lengh Keratin serum šampón na vlasy s obsahom keratínu 400ml

4.89  s DPH
Nechajte sa rozmaznávať kvalitou a vyskúšajte regeneračný šampón SCHWARZKOPF GLISS KUR Supreme Lenght 400 ml. Vďaka účinnému Keratínovému séru šampón regeneruje poškodené vlasy a zároveň posilňuje bunkovú štruktúru vlasov, čím zabraňuje ďalšiemu poškodzovaniu.

Gliss kur Total repair Regeneračný balzam 200ml

3.49  s DPH
Regeneračný balzam na vlasy Total Repair poskytne vašim vlasom intenzívnu starostlivosť. Posilňuje vlasovú štruktúru od korienkov až ku končekom a dodáva im potrebnú pružnosť.

Gliss Kur Total repair Šampón na lámavé vlasy 250ml

3.39  s DPH
Šampón Gliss Kur Total Repair na suché, namáhané vlasy. Receptúra s 19 aktívnymi zložkami a komplexom tekutého keratínu vlasy hĺbkovo regeneruje, znižuje lámavosť vlasov až do 85% a dodá im hebkosť a zdravý lesk.

Gliss kur Ultimate color šampón na farebné vlasy 250ml

3.39  s DPH
Šampón Gliss Kur Ultimate Color od Schwarzkopf pre farebné a melírované vlasy. Vyvinuté pre dlhotrvajúcu krásu a lesk farbených vlasov.

Gliss Kur Ultimate Repair regeneračný bezoplachový balzam na vlasy 200 ml

4.89  s DPH
Gliss Kur Ultimate Repair Už niekoľko desaťročí poskytuje značka Gliss Kur od Schwarzkopf & Henkel regeneráciu pre poškodené vlasy. Vlasoví experti Gliss Kur teraz prvýkrát do radu starostlivosti o vlasy uvádzajú inovatívny komplex s tekutým keratínom.

Gliss Performance Treat 4-v-1 Rozjasňujúca maska 400ml

6.26  s DPH
Rozjasňujúca maska so sojovým proteínom a babassu orechovým olejom pre poškodené, farbené vlasy. Dodáva lesk, intenzívna žiarivosť farby.

Gliss šampón 400ml Split end Miracle

4.99  s DPH
zázračný šampón na rozštiepené končeky vlasov Gliss Hair Repair Split Ends Miraclezjednocuje rozštiepené končeky, posilňuje a čistí vlasyreceptúra s iontovým komplexom a olejem zo semien hroznového vínavýsledok: zregenerované poškodené vlákna a hebké vlasys dlhotrvajúcou podmanivou vôňouZázračná starostlivosť o rozštiepené končeky vlasov! Schwarzkopf Gliss prichádza s novinkou v podobe rady Split Ends Miracle! Inovatívne zloženie s iónovým komplexom a olejom z jadierok hrozna regeneruje poškodené vlasové vlákno a zaceľuje rozštiepené končeky. Šampón na rozštiepené končeky vlasov Repair Split Ends Miracle vlasy jemne umýva a hĺbkovo hydratuje.

Glisskur balzam na vlasy ultimate repair 200ml

3.70  s DPH
Glisskur Ultimate Repair je regeneračný balzam vhodný na extrémne poškodené vlasy. Obsahuje keratín, vďaka ktorému sa regeneruje vnútorná štruktúra vlasov a tiež ich povrch.

Schwarzkopf Gliss Color farba na vlasy Medený Tmavoplavý 7-7

6.99  s DPH
odtieň: 7-7 medený tmavoplavýperfektné krytie šedín, ochrana a starostlivosťreceptúra so systémom Color Care - fixuje farebné pigmentyhydratuje vlasy vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej - pred aj po farbenívýsledok: hĺbková starostlivosť a bohatá, dlhotrvajúca farba + 100 % krytie šedínNovinka vo farbení vlasov! Vyskúšajte inovatívnu farbu na vlasy značky Schwarzkopf Gliss Color pre hĺbkovú starostlivosť a bohatú, dlhotrvajúcu farbu. Receptúra so systémom Color Care umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasových vlákien.

Schwarzkopf Gliss Color farba na vlasy Orieškový Hnedý 5-65

5.99  s DPH
permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Gliss Color, odtieň: 5-65, orieškový hnedýhydratuje vlasy vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej - pred aj po farbeníreceptúra so systémom Color Care - fixuje farebné pigmentyperfektné krytie šedín, ochrana a starostlivosťvýsledok: hĺbková starostlivosť a bohatá, dlhotrvajúca farba + 100 % krytie šedínNovinka vo farbení vlasov! Vyskúšajte inovatívnu farbu na vlasy značky Schwarzkopf Gliss Color pre hĺbkovú starostlivosť a bohatú, dlhotrvajúcu farbu. Receptúra so systémom Color Care umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasových vlákien.

Schwarzkopf Gliss Color farba na vlasy Prirodzene Svetlohnedý 6-0

6.99  s DPH
permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Gliss Color, odtieň: 6-0, prirodzený svetlohnedýhydratuje vlasy vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej - pred aj po farbeníreceptúra so systémom Color Care - fixuje farebné pigmentyperfektné krytie šedín, ochrana a starostlivosťvýsledok: hĺbková starostlivosť a bohatá, dlhotrvajúca farba + 100 % krytie šedínNovinka vo farbení vlasov! Vyskúšajte inovatívnu farbu na vlasy značky Schwarzkopf Gliss Color pre hĺbkovú starostlivosť a bohatú, dlhotrvajúcu farbu. Receptúra so systémom Color Care umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasových vlákien.

Schwarzkopf Gliss Color farba na vlasy Prirodzený Blond 8-0

5.99  s DPH
permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Gliss Color, odtieň: 8-0, prirodzená blondhydratuje vlasy vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej - pred aj po farbeníreceptúra so systémom Color Care - fixuje farebné pigmentyperfektné krytie šedín, ochrana a starostlivosťvýsledok: hĺbková starostlivosť a bohatá, dlhotrvajúca farba + 100 % krytie šedínNovinka vo farbení vlasov! Vyskúšajte inovatívnu farbu na vlasy značky Schwarzkopf Gliss Color pre hĺbkovú starostlivosť a bohatú, dlhotrvajúcu farbu. Receptúra so systémom Color Care umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasových vlákien.

Schwarzkopf Gliss Color farba na vlasy Ultrasvetlý Perleťový Blond 10-1

6.19  s DPH
permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Gliss Color, odtieň: 10-1, perleťová blondhydratuje vlasy vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej - pred aj po farbeníreceptúra so systémom Color Care - fixuje farebné pigmentyperfektné krytie šedín, ochrana a starostlivosťvýsledok: hĺbková starostlivosť a bohatá, dlhotrvajúca farba + 100 % krytie šedínNovinka vo farbení vlasov! Vyskúšajte inovatívnu farbu na vlasy značky Schwarzkopf Gliss Color pre hĺbkovú starostlivosť a bohatú, dlhotrvajúcu farbu. Receptúra so systémom Color Care umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasových vlákien.

Schwarzkopf Gliss Color farba na vlasy Zlatistý Hnedý 4-36

6.19  s DPH
permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Gliss Color, odtieň: 4-36, zlatistá hnedáhydratuje vlasy vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej - pred aj po farbeníreceptúra so systémom Color Care - fixuje farebné pigmentyperfektné krytie šedín, ochrana a starostlivosťvýsledok: hĺbková starostlivosť a bohatá, dlhotrvajúca farba + 100 % krytie šedínNovinka vo farbení vlasov! Vyskúšajte inovatívnu farbu na vlasy značky Schwarzkopf Gliss Color pre hĺbkovú starostlivosť a bohatú, dlhotrvajúcu farbu. Receptúra so systémom Color Care umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasových vlákien.