Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Glade automatic spray náplň Tropical 269ml

4.79  s DPH
Osviežuje vzduch odstraňuje pachy v miestnosti. Glade náhradná náplň do automatického osviežovača vzduchu Exotic Tropical Blossoms odstráni nežiaduci zápach a okamžite naplní miestnosť príjemnou vôňou s tónmi monoi kvetov a kokosového mlieka až po dobu 60 dní.

Glade Automatic Spray Ocean Adventure NN 269ml

5.45  s DPH
Popis produktuGlade® automatic spray Ocean Adventure™ zobuďte svoje zmysly živými tónmi morskej a citrusovej vône, ktorá naráža do vĺn omladzujúcich aromatických kvetín, aby ste sa cítili neobmedzene. .

Glade Automatic Spray Pure Clean Linen náplň 269ml

5.49  s DPH
Popis produktuGlade® automatic spray Pure Clean Linen Obľúbená vôňa čerstvo vysušeného prádla vyveseného na šnúre získa moderný švih s tónmi vodného melónu, sviežeho vzduchu a iskrivou prímesou citrónu. .

Glade automatic sprej relaxing NN 269ml

5.49  s DPH
Nastavenie časovača: Vyberte si 1 z 3 nastavení (9, 18 alebo 36 minút), ktoré určí, ako často chcete dávkovať vôňu. Stlačením tlačidla na zadnej strane aktivujete extra príval sviežosti vždy, keď budete chcieť.

Glade by brise automatic spray levanduľa a jazmín

5.49  s DPH
Automatická osviežovač vzduch Glade Levanduľa a Jazmín náhradná náplň. Vašim domovom alebo kanceláriou sa rozvinie krásna vôňa, ktorá eliminuje všetky nežiadúce pachy po dobu 60 dni pri nastavení 36 minút.

Glade by Brise Bali Sandalwood & Jasmine osviežovač vzduchu 300ml

2.79  s DPH
Unikátna vôňa santalového dreva a jazmínu prináša pokojnú a relaxačnú atmosféru do vášho domova. GLADE BY BRISE osviežovač 5v1 zaručuje:1.

Glade Discreet Sandal wood & Jasmine NN 8g

3.89  s DPH
Glade by Brise Discreet Sandal wood & Jasmine, náhradná náplň do elektrického aj neelektrického osviežovača vzduchu s vôňou Santalového dreva a Jasmínu 8g Náhradná náplň pre elektrický aj neelektrický osviežovač vzduchu. Vaším domovom alebo kanceláriou sa rozvinie krásna vôňa, ktorá zakryje všetky nežiadúce pachy.

Glade elektrický komplet Exotic Tropical Blossoms 1+20ml

3.89  s DPH
Osviežovač vzduchu GLADE Electric Scented Oil vás nadchne svojím jednoduchým používaním a skvelými výsledkami. V súprave s náplňou Exotic Tropical Blossoms prevonia vašu domácnosť omamnou vôňou kvetov monoi a kokosového mlieka, evokujúcou prechádzku po pláži.

Glade Exotic Tropical Blossoms NN 20ml

2.89  s DPH
Vymeniteľná náplň Exotic Tropical Blossoms do osviežovača vzduchu GLADE Electric Scented Oil prevonia vašu domácnosť omamnou vôňou kvetov monoi a kokosového mlieka, ktorá evokuje uvoľňujúce prechádzky po pláži. Pokiaľ na strojčeku nastavíte nízku intenzitu, bude priestor sýtiť vôňou až 100 dní pri využití 12 hodín denne.

Glade osviežovač vzduchu Arctic Apple Pie 300ml

2.59  s DPH
Zháňate spoľahlivý osviežovač vzduchu, ktorý pohltí nepríjemné pachy a zanechá príjemnú vôňu? Vyskúšajte manuálny osviežovač vzduchu GLADE Aerosol. Vyrábajú sa v rôznych vôňach, vďaka čomu ich môžete striedať podľa vašej nálady či ročných období.

Glade Pure Clean, gélový osviežovač 2x150g

2.80  s DPH
Gélový osviežovač vzduchu do kúpeľní a WC. Vôňa čistého prádla.

Glade spray japonská záhrada 300ml

2.79  s DPH
Prevoňajte vašu kúpeľňu či toaletu vďaka jedinečnému osviežovaču vzduchu od legendárnej značky Glade by Brise. Nechajte sa rozptýliť od každodenných starostí vďaka unikátnej kombinácii vôní vodných kvetov a ovocia.

Glade Touch & Fresh Ocean Adventure náplň 10ml

2.53  s DPH
Popis produktuGlade® touch & fresh® Ocean Adventure™ zobuďte svoje zmysly živými tónmi morskej a citrusovej vône, ktorá naráža do vĺn omladzujúcich aromatických kvetín, aby ste sa cítili neobmedzene. Aerosólový osviežovač vzduchu Glade® touch & fresh® ponúka koncentrovanú sviežosť v diskrétnom a štýlovom balení.