Zobrazených 1–32 z 52 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Gillette Blue3 Nitro Pánsky jednorazový holiaci strojček 6+2

9.49  s DPH
Až 10 pohodlných oholení jedným holiacim strojčekom, Jednorazový holiaci strojček s 3 čepieľkami citlivými na dotyk s pokožkou pre pohodlné holenie, Lubrikačný pásik Lubrastrip aktivovaný vodou umožňuje hladký sklz strojčeka po pokožke, Holiaca hlavica výkyvná v uhle 40°, ktorá sa prispôsobuje kontúram tváre, Protišmyková gumená rukoväť pre kontrolu a ovládanie holiaceho strojčeka. .

Gillette Citrus Pena na holenie 200ml

2.59  s DPH
Jemne parfumovaná pena na holenie Gillette Lemon Lime vám ponúka sviežosť citrónovej vône. Vďaka svojej krémovej konzistencii sa ľahko rozotiera po pokožke.

Gillette Dámske jednorazové holiace strojčeky Simply Venus Basic, 5ks

4.05  s DPH
jednorazový holiaci strojček s 2 čepieľkami Simply Venus Basiczvlhčujúci pásik pomáha zmierniť výskyt drobných poranení pokožky2 ostré čepieľky pre jednoduché oholeniepohodlná, nešmykľavá rukoväť na bezpečné a pohodlné použitieideálne na cesty, farba. ružováDámske jednorazové holiace strojčeky Simply Venus Basic disponujú dvoma čepieľkami, ktoré sú doplnené lubrikačným pásikom pre dobrý sklz holiaceho strojčeka po pokožke.

Gillette Dámsky Simply Venus 3 8ks+4

11.49  s DPH
S 3 čepieľkami pre ženy Gillette Simply Venus3 dámska pohotová holítka majú 3 brity, ktoré zaistia hladšie oholenie a znižujú riziko vzniku drobných poranení (v porovnaní s pohotovými holítka Simply Venus2). Obsiahnutý hydratačný pásik MoistureRich umožňuje ľahký sklz strojčeka po pokožke, a ochranné mikrolamely pomáhajú znižovať počet drobných poranení.

Gillette Double Edge Platinum Čepieľky, 5 náhradných holiacich hlavíc

2.31  s DPH
Popis produktuPoužitie náhradných hlavíc Gillette Double Edge Platinum s čepieľkami z nehrdzavejúcej ocele spolu s rukoväťou holiaceho strojčeka s dvojitým ostrím poskytuje dokonalé oholenie. .

Gillette Fusion Náhradné Hlavice 12ks

50.99  s DPH
Popis produktuprecízna zarovnávajúca čepieľka - výborná na tvarovanie línií v ťažko dostupných miestachs 5 čepieľkami proti treniu pre dokonale jemné holenie1 náhradná holiaca hlavica - mesiac holeniakompatibilné so všetkými batériovými holiacimi strojčekmi Fusion5 a Fusion5 Power12 náhradných hlavíc .

Gillette Fusion Power náhradné hlavice 8ks/bal.

43.60  s DPH
Gillette Fusion Power sú ešte jemnejšie hlavice s jednoduchým sklzom bez vytrhávania a ťahania fúzov. Hlavice sú vybavené 5 čepieľkami a jednou špeciálnou zarovnávacou čepeľou Precision Trimmer.

Gillette holiaci strojček blue3

6.14  s DPH
Gillette Blue 3 holiaci strojček. Vďaka čepeli s tromi britvami je holenie jemné a nevynechá žiadny chĺpok.

Gillette Mach3 Irritation 5 Defense pánsky gél na holenie 200ml

4.54  s DPH
Gillette Mach3 Complete Defense gél na holenie 200ml. Upokojujúci gél na holenie GILLETTE Mach3 Complete Defense pomáha chrániť pred podráždením pokožky pri holení - drobné poranenia, pálenie, štípanie, začervenanie, napätosť.

Gillette Mach3 náhrada 4 ks

15.41  s DPH
Gillette Mach 3 náhrada na holiaci strojček . Trojitý holiaci systém s patentovanými DLC britvami pre jednoduchý sklz holiaceho strojčeka .

Gillette Mach3 Start hlavice k holiacemu strojčeku 4ks/bal.

12.99  s DPH
Holiacej hlavice k pánskemu holiacemu strojčeku Gillette Mach3 Štart zaisťujú hladké oholenie bez začervenania pokožky a pocit, ktorý je aj pri 10. oholenie lepší než pri prvom oholenie novým pohotovým holiacim strojčekom.

Gillette Mach3 Turbo 3D 5NH

21.99  s DPH
Gillette Mach3 Turbo pánské holicí hlavice. Náhradní holicí hlavice 5 ksS břity pevnějšími než ocel .

Gillette Mach3 Turbo holiaci strojček + 1 náhradná hlavica

12.02  s DPH
Pocit pri holení je aj po 10-tom oholení lepší ako pri prvom oholenie s pohotovým holiacim strojčekom. Tento holiaci strojček má 3 brity s poťahom znižujúcim trenie.

Gillette Mach3 Turbo3D strojček + 2NH UEFA

16.04  s DPH
Gillette pánsky holiaci strojček Mach3 + 2 náhradné holiace hlavicevylepšený lubrikačný gél pomáha holiacemu strojčeku lepšie kĺzať po pokožke3 čepieľky silnejšie ako oceľ zostávajú dlhšie ostréergonomická rukoväť - pre ľahšie a pohodlné narábanie so strojčekomrukoväte Mach3 sú kompatibilné s holiacimi hlavicami Mach3Gillette Mach3 Pánsky holiaci strojček umožňuje dokonalé oholenie bez začervenania pokožky. Gélový pásik, ktorý jemne kĺže po pokožke, chráni pred podráždením.

Gillette Mentol Pena na holenie 200ml

2.59  s DPH
Osviežujúca pena Gillette Mentol s obsahom lubrikantov a hydratačných látok je ideálna na dosiahnutie hladkého a bezproblémového oholenia. Po zmytí za sebou holiaca pena Gillette Mentol zanecháva regenerovanú pokožku a príjemnú vôňu.