Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Fixinela Antikalk Comfort likvidátor vodného kameňa s rozprašovačom 500ml

3.99  s DPH
Fixinela ANTIKALK comfort kyslý čistiaci prostriedok na umývadlá, vane, sprchové kúty, výlevky, vodovodné batérie, WC misy, obkladačky, keramické dlaždice, nerezové drezy. Odstraňuje vodný kameň, mydlové usadeniny, hrdzu.

Fixinela čistiaca pasta na nerez a plast 200ml

1.80  s DPH
Vlastnosti:Vysokoúčinná čistiaca pasta je vyrobená na báze povrchovoaktívnych látok a  abrazívnej zložky. Slúži na čistenie nerezového riadu, dôkladne vyčistí plastové rámy okien, plastové vane a plast všeobecne.

Fixinela na hrdzu a vodný kameň 500ml

1.96  s DPH
Fixinela na hrdzu a vodný kameň je určená na čistenie na čistenie umývadiel, vaní, obkladačiek, toaliet a batérií od hrdze a vodného kameňa. Obsahuje antibakteriálnu zložku.

Fixinela Perfekt na plasty 500ml

3.34  s DPH
Vlastnosti:Vysokoúčinný čistiaci prípravok na  čistenie plastového nábytku, rámov plastových okien, plastových vaní a pod.  Zloženie:5-15% aniónový tenzid, < 5 % /2-metoxymetyletoxy/ propanol, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYL ISOTHIAZOLINONE, parfum: BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, BENZYL SALICYLATE,HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL.

Fixinela Perfekt vlhčené utierky 30ks

2.49  s DPH
Utierky sú určené na čistenie plastových, keramických a sklenených povrchov, povrchov z nehrdzavejúcej ocele, plastového a čalúneného nábytku. .

Fixinela Plus čistiaci prostriedok 500ml

2.35  s DPH
Vysoko účinný tekutý čistiaci prostriedok obsahujúci organickú kyselinu a účinné tenzidy. Slúži na čistenie umývadiel, vaní, obkladačiek, hygienických zariadení, rozpúšťa usadeniny z vodného a močového kameňa, odstraňuje zastaralú špinu a iné usadeniny.

Fixinela prášok 400g

2.34  s DPH
Fixinela prášok ničí baktérie dokonale čistí a bieli, je vohodná do kuchyne i kúpeľne. Slôži  na čistenie a dezinfekciu umývadiel, vaní, kuchynských drezov, sporákov, kúpeľní, WC mís a všetkých tvrdých povrchov ako sú dlaždice, keramické obkladačky, atď.

Fixinela tablety do pisoára 40 ks

10.27  s DPH
Fixinela tablety do pisoárov – borovica uvoľňujú príjemnú vôňu. Čistia a dezodorujú.

Fixinela Tablety do pisoárov Ocean 1kg

10.27  s DPH
FIXINELA tablety do pisoárov je tuhý dezodoračný a čistiaci prostriedok obsahujúci účinné zložky, ktoré odstraňujú nečistoty, vodný , močový kameň a zabraňujú tvorbe usadenín aj na ťažko prístupných miestach. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ETIKETU A INFORMÁCIE O VÝROBKU.

Fixinela WC gél s vôňou Citrusu 750ml

2.80  s DPH
Účinný tekutý čistiaci prostriedok obsahujúci anorganickú kyselinu a účinné tenzidy. Tekutý čistiaci prostriedok čistí WC misy, vane, umývadlá, sprchy, bidety, výlevky, vodovodné  baktérie, rozpúšťa vodný kameň, odstraňuje hrdzu a iné usadeniny, zanecháva príjemnú vôňu.