Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Elmex Anti Caries Profesional zubná pasta 75ml

5.22  s DPH
zubná pasta na vysoko účinnú ochranu pred zubným kazom Elmex Anti-Caries Professionals technológiou neutralizácie cukrových kyselíns fluoridom a vápnikom pre silné zubyzlepšuje remineralizáciu vašich zubovútočí priamo na cukrové kyseliny usadené v zubnom povlakuÚčinná ochrana pred zubným kazom pre silné a zdravé zuby. Zubná pasta Elmex Anti-Caries Professional chráni a mineralizuje zuby vysoko účinnou látkou - aminfluoridom.

Elmex Detská zubná kefka 3-6 rokov

3.92  s DPH
Aby ste podporili prvé pokusy o samostatné čistení, dajte dieťaťu zubná kefka, ktorý bude zodpovedať jeho motorickým schopnostiam. Tou najlepšou voľbou je špeciálna zubná kefka pre deti sa ľahko uchopiteľnú a protišmykovú rukoväťou, malú čistiace hlavou a mäkkými vláknami.

Elmex Detská zubná pasta 50ml

3.32  s DPH
Mliečne zuby si zaslúžia tú najlepšiu ochranu a starostlivosť. Detská zubná pasta Elmex zaručuje špeciálnu ochranu pred zubným kazom pre mliečne zuby.

Elmex Junior zubná pasta 75 ml

4.00  s DPH
elmex Junior zubná pasta bola špeciálne vyvinutá na základe špecifických požiadaviek dentálnej hygieny počas procesu výmeny chrupu. Nové trvalé zuby sa začínajú prerezávať približne v 6.

Elmex Sensitive Professional zubná pasta 75 ml

5.07  s DPH
Popis produktuelmex® Sensitive Professional™ s výnimočnou a patentovo chránenou technológiou Pro-Argin®, ktorú odborníci používajú, aby svojim pacientom uľavili od bolesti. Ako účinkuje zubná pasta elmex® Sensitive Professional™? - elmex® Sensitive Professional™ uzatvára tubuly, ktoré vedú k citlivým nervovým zakončeniam zuba a tak blokuje bolesť - Pri pravidelnom používaní vytvára dlhodobú ochrannú bariéru, ktorá funguje ako ochranný uzáver a pôsobí proti citlivosti.

Elmex Zubná kefka Junior 6-12rokov

3.92  s DPH
Elmex zubná kefka je určená pre deti od 6 do 12 rokov. Vo fáze výmeny zubov uľahčuje umývanie táto zubná kefka vďaka špeciálnym X-vláknam, ktoré sú určené na odstraňovanie bakteriálneho povlaku v medzizubných priestoroch.

Elmex zubná pasta 75ml Erosion

5.99  s DPH
Zubná pasta elmex EROSION PROTECTION chráni pred stratou zubnej skloviny trojnásobne:Posilňuje zubnú sklovinuZvyšuje odolnosť zubov pred opakovaným pôsobením kyselínChráni pred stratou zmäkčenej zubnej skloviny pri čistení zubov .

ELMEX Zubná pasta Bezmentolová 75ml

4.69  s DPH
Neobsahuje éterické oleje, ako sú pepermint či mentol namiesto toho má jemnú ovocnú príchuť. Je ideálna aj pre ľudí alergických na mentol.

Elmex zubná pasta sensitive 75ml

3.95  s DPH
Elmex sensitive zubná pasta obsahuje vysoko účinný aminfluorid, ktorý vytvára vrstvu chrániacu obnažené zubné krčky. Pri pravidelnom používaní zubnej pasty aktívne zložky chránia proti precitlivelosti zubov.