Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Diava cleaner čistiaci sprej na nábytok 330 ml

3.60  s DPH
Proti prachu vhodné pre všetky druhy  nábytku okrem prírodného dreva. .

Diava Flower univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy a nesavé povrchy 750ml

3.03  s DPH
Univerzálny čistiaci prostriedok je vhodný na umývanie podláh, kuchynských a hygienických zariadenía ostatných nesavých povrchov. Je biologicky odbúrateľný.

Diava leštiaci prípravok na nábytok v spreji 300ml

3.31  s DPH
Leštiaci prípravok na nábytok určený na čistenie a leštenie všetkých druhov nábytku, obsahuje zmesolejov, pomocné a čistiace látky. Diava spray zanecháva vysoký dlhotrvajúci lesk, je odolná voči vode.

Diava Magic leštenka na nábytok 250ml

2.38  s DPH
Popis produktuDiava Magic je jemná čistiaca a leštiaca emulzia na nábytok. Zvlášť vhodná na biely a svetlý nábytok, zanecháva ochranný film, príjemne vonia.

Diava multifunkčný sprej proti prachu 330ml

3.79  s DPH
Diava multifunkčná čistí a odstraňuje prach z rôznorodých povrchov (kov, sklo, drevo, elektronika). Nepoužívať na čistenie prírodného nábytku a LCD obrazoviek.

Diava na podlahy konvalinka 750ml

2.51  s DPH
Univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy a povrchy kuchynských a hygienických zariadení a ostatných nesavých povrchov. Doporučujeme použitie v administratívnych priestoroch, v školstve, hotelierstve, v službách, domácnostiach a pod.

Diava na podlahy mak 750ml

2.51  s DPH
Vlastnosti:Univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy a povrchy kuchynských a hygienických zariadení a ostatných nesavých povrchov. Zloženie:menej ako 5 % aniónový tenzid, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYL ISOTHIAZOLINONE, parfum: LIMONENE, LINALOOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRONELLOL, farbivo.

DIAVA POLITURA 200ML

2.49  s DPH
Diava politúra 200ml tekutý prostriedok na čistenie a leštenie nábytku. Obsahuje zmes olejov a čistiace a pomocné látky.

Diava vlhčené utierky na nábytok 30ks

2.28  s DPH
na všetky druhy nábytkuvytvára antistatickú vrstvuchráni pred usádzaním prachu .