Zobrazených 1–32 z 34 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Cockpit spray vanilka 400ml

3.93  s DPH
Cockpit spray vanilka 400 ml je sprej čistiaci všetky časti z plastu, kože, dreva a koženky vo vozidle. Je určený do interiéru.

Coyote Aktívny čistič plastov interiéru 300ml

4.03  s DPH
COYOTE aktívny čistič plastov interiéru účinne odstráni mastnotu a nečistoty z plastových povrchov interiéru vozidla. Vyčistený povrch zanechá čistý a odmastený.

Coyote Brzdová kvapalina DOT4 500ml

4.89  s DPH
Brzdová kapalina COYOTE DOT 4 je určená pre brzdové a spojkové systémy automobilov s požadovaným výkonnostým stupňom a funkčnou charakteristikou podľa príslušných mezinárodných i národných noriem a záväzných predpisov výrobcov automobilov. .

Coyote čistiace obrúsky lemon 30ks

2.96  s DPH
Použitie na čistenie vnútorných priestorov automobilov - cockpit. Vôňa citrón, pomaranč a vanilka.

Coyote Čistiace obrúsky pomaranč 30ks

3.63  s DPH
Čistiace obrúsky, sú určené do interiéru atomobilu. Jednorázové obrúsky majú pomarančovú vôňu, ktorá urobí z vášho auta svieže miesto pre život.

Coyote čistiace obrúsky vanilka 30ks

3.63  s DPH
Praktické jednorazové obrúsky na čistenie interiéru vozidla. Nestarnúci a stále obľúbená vôňa vanilky.

Coyote čistič čalúnenia pena 300ml

2.90  s DPH
COYOTE čistič čalúnenia penový s vanilkovou vôňou 300ml. COYOTE čistič čalúnenia penový dokonale vyčistí nečistoty textilného čalúnenia sedačiek, kobercov v automobile a textilných doplnkov vo vozidle i v domácnosti.

Coyote čistič okien MR 650ml

3.57  s DPH
Čistí a odmasťuje okná, zrkadlá, svetlomety aj smerové svetlá. Ľahko odstraňuje odolné nečistoty ako sú tie organické, blato, tuky a hmyz.

Coyote čistič skiel penový 300ml

2.92  s DPH
COYOTE Aktívny čistič skiel penový dokonale odstráni mastnotu a nečistoty zo skiel automobilov. Vyčistený povrch zanechá priezračne čistý.

COYOTE Cockpit spray jablko 400ml

3.87  s DPH
Cockpit spray jablko 400 ml je sprej čistiaci všetky časti z plastu, kože, dreva a koženky vo vozidle. Je určený do interiéru.

Coyote Cockpit spray lesné plody 400ml

3.93  s DPH
Prípravok čistí, ošetruje všetky časti z plastických hmôt, kože, dreva a koženky v interiéri vozidla. .

Coyote Cockpit spray pomaranč 400ml

3.87  s DPH
Cockpit spray pomaranč 400 ml je sprej čistiaci všetky časti z plastu, kože, dreva a koženky vo vozidle. Je určený do interiéru.

Coyote Cockpit sprej citrón 400ml

3.87  s DPH
Cockpit spray citrón 400 ml je sprej čistiaci všetky časti z plastu, kože, dreva a koženky vo vozidle. Je určený do interiéru.

Coyote grafit sprej 400ml

5.87  s DPH
Grafit spray je prípravok vytvárajúce ochranný film, ktorý zaisťuje dlhodobý mazací efekt. Výborné využitie na pánty, koľajnice, hriadele, zámky, navijaky, skrutky, matice a mnoho ďalších.

Coyote Konkor 101 200ml

2.59  s DPH
Konkor 101 200ml je multifunkčný mazací a konzervačný olej chrániaci železné kovy pred koróziou. Uvoľňuje zaseknuté a zhrdzavené mechanizmy aj elektrické kontakty.

Coyote Konkor 101 300ml

3.36  s DPH
Konkor 101 300 ml je multifunkčný mazací a konzervačný olej chrániaci železné kovy pred koróziou. Uvoľňuje zaseknuté a zhrdzavené mechanizmy aj elektrické kontakty.

Coyote Konkor 101 400ml

3.89  s DPH
Konkor 101 400 ml je multifunkčný mazací a konzervačný olej chrániaci železné kovy pred koróziou. Uvoľňuje zaseknuté a zhrdzavené mechanizmy aj elektrické kontakty.

COYOTE Leštenka na nové a metalické laky 250ml

3.95  s DPH
COYOTE Leštenka na nové laky je vhodná na rýchle leštenie nových dobre udržiavaných lakov vrátane metalíz. Obshuje špeciálnu zmes leštiacich olejov, ktoré ochránia lak automobilu pred vonkajšími vplyvmi.

Coyote Leštenka na staré laky 250ml

4.39  s DPH
COYOTE Leštenka na staré laky je vhodná na čistenie a leštenie starých autolakov. Obshuje jemné abrazívne častice, ktoré odstraňujú zoxidovanú vrstvu laku a nečistoty.

Coyote obrúsky na ruky 30ks

3.56  s DPH
Praktické balenie obrúskov na špinavé ruky s vôňou harmančeka, vhodné na cesty. Rýchle očistenie bez použitia vody, napr.

Coyote Obrúsky na sklo a zrkadlo 30ks

3.10  s DPH
Použitie na čistenie sklenených a zrkadlových plôch nielen vo vašom automobile. Na znečistené časti použite potrebné množstvo obrúskov.

COYOTE odstraňovač asfaltu 300ml

3.76  s DPH
Coyote odstraňovač asfaltu 300 ml odstraňuje asfalt, olej a decht z karosérie automobilu. Prípravok sa nastrieka na nečistotu, ktorú ihneď rozpustí.

Coyote Odstraňovač hmyzu 500ml

3.00  s DPH
COYOTE Odstraňovač hmyzu je koncentrovaný čistiaci prípravok, ktorý účinne pomáha odstrániť všetky pozostatky hmyzu zo skiel, nárazníkov, masiek chladičov, reflektorov, spätných zrkadiel a karosérie. Okrem toho pomáha odstrániť aj zaschnutý asfalt.

Coyote Oživovač pneu a plastov 400ml

3.79  s DPH
COYOTE Oživovač pneu a plastov je prípravok určený na ošetrenie pneumatík, vonkajších plastov a všetkých gumových častí. Majú perfektný účinok na prinavrátenie pôvodný vzhľad.

Coyote PTFE sprej 400ml

5.99  s DPH
Coyote Ptfe Spray je vysoko kvalitné mazivo na ošetrenie plastových mechanických častí. Použitie: na reťazce, prevodové kolesá, koľajnice, panty, zasúvacie dvere, vákuové pumpy, dopravníky, upínacie mechanizmy, gumové tesnenie a iné.

Coyote Rubber Stick prípravok proti primŕzaniu tesnenia na dverách 38g

3.52  s DPH
Zabraňuje priľnavosti gumových tesnení predovšetkým dverám, zvyšuje flexibilitu a predlžuje životnosť. .

Coyote Silikónový olej silkal 93 K-10 200ml

3.44  s DPH
Silkal 93 silikónový olej K-10 200 ml je ideálne silikónové mazivo na ložiská, čapy, elektrické a štartovacie zariadenia, zámky, jazdné kolá atď. Ošetruje tesnenie dverí, hadice chladiaceho systému, gumové lišty.

Coyote Silkal 93 – Silikónový olej 400ml

6.18  s DPH
Silkal 93 silikónový olej K-10 400 ml je ideálne silikónové mazivo na ložiská, čapy, elektrické a štartovacie zariadenia, zámky, jazdné kolá atď. Ošetruje tesnenie dverí, hadice chladiaceho systému, gumové lišty.

Coyote sprej na opravu pneumatík 300ml

6.02  s DPH
Slúži ako provizórne oprava pri drobnom defekte pneumatiky. Umožní okamžitú opravu bez nutnosti výmeny a núdzový dojazd.

Coyote sprej na opravu pneumatík 500ml

6.97  s DPH
Slúži ako provizórne oprava pri drobnom defekte pneumatiky. Umožní okamžitú opravu bez nutnosti výmeny a núdzový dojazd.

Coyote Tekuté stierače 500ml

5.99  s DPH
- vytvára film umožňujúci rýchlejšie stekanie vody a zabraňujúci priamemu namŕzaniu okien- čiastočná náhrada stieračov- ideálny aj na bočné sklá a strešné okná- zlepšuje vidieteľnosť v daždi- odpudzuje dážď aj sneh .