Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Coccolino aviváž Creation Waterlily a Pink Grapefruit

3.79  s DPH
Medvedík COCCOLINO vám tentoraz prináša aviváž s vyváženou, bohatú a intenzívnou vôňou, ktorá skvele kombinuje ovocné a kvetinové tóny. Vaša bielizeň bude nielen mäkké, hebké a nadýchané, ale vďaka špeciálnym parfémovaným mikrokapslím vás bude tiež dlho tešiť vôňou lekna a ružového grapefruitu.

Coccolino aviváž sensitive 1,05l

3.59  s DPH
Dermatologicky testovaná hypoalergénne aviváž. Získate bielizeň s hodvábnym pocitom ľanového kvetu.

Coccolino Blue Splash aviváž 1800ml, 72 praní

3.79  s DPH
Koncentrovaný avivážny prípravok Coccolino Blue Splash pripravila spoločnosť Unilever pre všetkých milovníkov sviežich vôní. Medvedík Coccolino vám prináša aviváž s vyváženou, bohatou a intenzívnou vôňou, a to v znamení sviežosti.

Coccolino Care gél Sport & Active 60PD

10.49  s DPH
Tekutý prací prípravok Coccolino Care Sport & Active. Refresh Formula pomáha neutralizovať odor a nepríjemné pachypomáha udržiavať funkčnosť bielizne a krásne ju prevoniavhodný pre športové a outdoorové oblečenieprémiová starostlivosť Tekutý prací gél na športové a funkčné oblečenie Coccolino Care Sport & Active zaručí prémiovú starostlivosť o vašu bielizeň! S unikátnou Refresh formulou pomáha neutralizovať nepríjemné pachy, pomáha udržiavať funkčnosť textílií a k tomu zanecháva ešte aj dlhotrvajúcu príjemnú vôňu.

Coccolino Creation Tiare Flower a Red Fruits aviváž 1450ml

3.79  s DPH
Koncentrovaný avivážny prípravok Coccolino Creations Tiare Flower & Red Fruits patrí do kolekcie Coccolino Creations, ktorá bola vytvorená v spolupráci s expertmi na parfumy. Medvedík Coccolino vám tentoraz prináša aviváž s vyváženou, bohatou a intenzívnou vôňou, ktorá skvele kombinuje kvetinové a ovocné tóny.

Coccolino Creations honeysuckle aviváž 1450 ml

3.79  s DPH
Coccolino aviváže dodajú Vášmu oblečeniu dlhotrvajúcu sviežosť, ktorá sa uvoľňuje niekoľko dní a to vďaka špeciálnym parfumovaným kapsuliam, každá fľaša základného portfólia Coccolino aviváže obsahuje približne 9 000 000 000 parfumovaných kapsúl obsahujúcich parfém, ktorý sa prichytí na oblečenie, pohybom oblečenia kapsule postupne praskajú a uvoľňujú parfém, oblečenie tak zostáva svieže a voňavé niekoľko dní. Aviváž prádlo tiež zmäkčuje a uľahčuje jeho žehlenie.

Coccolino Creations Passion Flower & Bergamot aviváž 1,45l

3.79  s DPH
Nové zloženie aviváže Coccolino obsahuje parfumované mikrokapsule, ktoré postupne uvoľňujú intenzívnu a sviežu vôňu pri každom pohybe počas nosenia. Coccolino Creations Passion Flower & Bergamont so sviežou postupne uvoľňujúcou sa vôňou, zaručuje dlhotrvajúcu sviežosť oblečenia.

Coccolino Creations Snapdragon & Patchouli aviváž 1450ml

3.79  s DPH
Extra koncentrovaný avivážny prípravok COCCOLINO Creations Snapdragon & Patchouli patrí do kolekcie COCCOLINO Creations, ktorá bola vytvorená v spolupráci s expertmi na parfumy. Medvedík COCCOLINO vám tentoraz prináša aviváž s vyváženou, bohatou a intenzívnou vôňou, ktorá skvele kombinuje zelené a kvetinové tóny.

Coccolino Creations Tuberose & Vanilla Flower aviváž 1450ml

3.79  s DPH
Extra koncentrovaný avivážny prípravok COCCOLINO Creations Tuberose & Vanilla Flower patrí do kolekcie COCCOLINO Creations, ktorá bola vytvorená v spolupráci s expertmi na parfumy. Medvedík COCCOLINO vám tentoraz prináša aviváž s vyváženou, bohatou a intenzívnou vôňou, ktorá skvele kombinuje kvetinové tóny.

Coccolino Frutti Rossi parfum bag – parfúmované vrecúška na bielizeň 3ks/bal.

4.09  s DPH
Vankúšiky zachovajú príjemne voňavú vypranú bielizeň uloženú v šatníku môžu sa vložiť medzi oblečenie v šuflíku, zavesiť v skrini, alebo aj vo vašom aute.                                        1 balenie obsahuje 3 vankúšiky .

Coccolino Happy Yellow 1800ml

3.79  s DPH
Žltý variant aviváže COCCOLINO Happy Yellow má príjemnú citrusovú vôňu, ktorú ocenia spotrebitelia preferujúci ovocné vône. Aviváže COCCOLINO dodajú vášmu prádlu jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť.

Coccolino Jasmine koncentrovaný avivážny prípravok 1450ml

3.79  s DPH
Koncentrovaný avivážny prípravok Coccolino Simplicity Jasmine pripravila spoločnosť Unilever pre všetkých milovníkov kvetinových vôní. Medvedík Coccolino vám prináša aviváž s vyváženou, bohatou a intenzívnou vôňou, a to v znamení kvetinových tónov.

Coccolino Orange Rush aviváž 1800ml

3.79  s DPH
Oranžové COCCOLINO Orange Rush prináša jemnú vôňu zrejúceho pomaranča, čím navodzuje atmosféru piesočnej pláže, modrej oblohy a osviežujúceho vzduchu. Aviváže COCCOLINO dodajú vášmu prádlu jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť.

Coccolino Sensitive aviváž 1800ml, 72 praní

3.79  s DPH
Kľúčové vlastnosti aviváže Coccolino Sensitive (1,8 l):Koncentrovaná aviváž od Coccolino s luxusnou a dlhotrvajúcou vôňouDodá bielizni jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť, nadýchanosť a voňavú sviežosťOsviežujúca vôňa aviváže Coccolino Sensitive v znamení pomarančovVďaka technológii špeciálnych parfumovaných kapslí sa vôňa uvoľňuje postupne po dobu niekoľkých dníPoužívanie aviváže Coccolino pomáha dlhšie udržať kvalitu látkyBielizeň schne rýchlejšie a ľahšie sa žehlíUrčená pre použitie pri záverečnom pláchaní bielizneBalenie obsahuje 72 pracích dávok aviváže CoccolinoZloženie:Katiónové povrchovo aktívne látky (5 až 15 %), < 5 %: parfúm, butylphenyl methylpropional, coumarin, hexyl cinnamal, benzisothiazolinoneBezpečnostné varovanie:Prípravok obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Coccolino Sensitive Cashmere & Almond aviváž 1450ml

3.79  s DPH
intenzívna vôňa kašmíru a mandlís obsahom špeciálnych parfumovaných mikrokapsúl pre dlhotrvajúcu sviežosťvoňavý zážitok Coccolinovytvorená v spolupráci s expertmi na parfumypre zmäkčenie bielizne a rýchlejšie schnutie Coccolino Sensitive Cashmere & Almond aviváž vytvorená v spolupráci s expertmi na parfumy obsahuje špeciálne parfumované mikrokapsuly, ktoré zaručia dlhotrvajúcu sviežosť bielizne. Bielizeň prevonia intenzívnou vôňou kašmíru a mandlí, zanechá ju mäkkú a nadýchanú.

Coccolino Silk Lily 1800ml

3.79  s DPH
Nové zloženie aviváže Coccolino obsahuje parfumované mikrokapsule, ktoré postupne uvoľňujú intenzívnu a sviežu vôňu pri každom pohybe počas nosenia. Coccolino Silk lily so sviežou postupne uvoľňujúcou sa vôňou, zaručuje dlhotrvajúcu sviežosť oblečenia.

COCCOLINO Simplicity Lavender 1,45 l, 58 praní

3.79  s DPH
 Medvedík Coccolino vám prináša aviváž s vyváženou, bohatou a intenzívnou vôňou, a to v znamení kvetinových tónov. Vaša bielizeň bude nielen mäkká, hebká a nadýchaná, ale vďaka špeciálnym parfumovaným mikrokapsulám vás bude tiež dlho tešiť sviežou vôňou levandule, ktorá medzi spotrebiteľmi patrí k tým najobľúbenejším.

Coccolino voňavé vankúšiky do šatníkov 3ks/bal.

3.99  s DPH
Coccolino vonné vrecúška  s vôňou kvetov a červených plodov - 3ksVonné vrecúška sú vhodné do šatníka, botníka na prevoňanie Vašich vecí. Budete veľmi príjemne prekvapení ako tieto obrúsky prevoňajú Vašu bielizeň.

Cocolino Aviváž Purple Orchid & Blueberries aviváž 1450ml

3.79  s DPH
Extra koncentrovaný avivážny prípravok Coccolino Creations Purple Orchid & Blueberry patrí do kolekcie Coccolino Creations, ktorá bola vytvorená v spolupráci s expertmi na parfumy. Medvedík Coccolino vám tentoraz prináša aviváž s vyváženou, bohatou a intenzívnou vôňou, ktorá skvele kombinuje ovocné a kvetinové tóny.