Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ambi Pur 3Volution Flowers & Spring NN 20ml

6.49  s DPH
Vonné náplne osviežovača vzduchu Ambi Pur 3Volution s technológiou Odourclear nepretržite odstraňujú ťažké nepríjemné zápachy a zanechávajú jemnú sviežu vôňu až 90 dní (ak sa používa 12 hodín denne pri nastavení najnižšej úrovne odparovania). Vôňa Flowers & Spring naplní váš domov jasnou a osviežujúcou vôňou, ktorá vám pripomenie prvé lúče jarného slnka a pučanie nových kvetov.

AMBI PUR 3Volution Spring Awakening + NN 20ml

6.99  s DPH
Vytvorte si doma príjemnú atmosféru s osviežovačom vzduchu Ambi Pur. Automatický osviežovač s neodolateľnou vôňou jari vám v byte vydrží až 90 dní.

Ambi Pur 3Volution vonná náplň do odparovača Gold Orchid 20ml

5.99  s DPH
Vytvorte si doma príjemnú atmosféru s osviežovačom vzduchu Ambi Pur. Osviežovač obmieňa tri vône, ktoré sa dokonale dopĺňajú.

Ambi Pur Bathroom Cotton Flower Kúpeľňový osviežovač vzduchu

4.71  s DPH
Kúpeľňový osviežovač vzduchu eliminuje pachy a zanecháva sviežu vôňu. Ambi-Pur Bathroom Osviežovač Vzduchu Cotton Flower predchádza usadzovaniu pachov a vydrží až 45 dní.

AMBI PUR Bathroom Japan Tatami osviežovač vzduchu 75ml

4.99  s DPH
AMBI PUR Bathroom Japan Tatami prinesie do vašej kúpeľne príjemnú sviežu vôňu. Osviežovač odstraňuje zo vzduchu pachy a súčasne zabraňuje ich usadzovaniu na mäkkých povrchoch, ako sú uteráky, vane či sprchové závesy.

Ambi Pur Bathroom Lenor Lavender gélový osviežovač 75ml

4.99  s DPH
AMBI PUR Bathroom Lenor Lavender prinesie do vašej kúpeľne príjemnú sviežu vôňu. Osviežovač odstraňuje zo vzduchu pachy a súčasne zabraňuje ich usadzovaniu na mäkkých povrchoch, ako sú uteráky, vane či sprchové závesy.

Ambi Pur Febreze Gold Orchid Sprejový Osviežovač Vzduchu 300 ml

4.99  s DPH
Vytvorte si doma príjemnú atmosféru s osviežovačom vzduchu Ambi Pur. Osviežovač v spreji môžete použiť v akejkoľvek miestnosti vášho bytu a pohodlne ho rozstrieknuť páčkou s dostatočne veľkým rozptylom.

Ambi Pur Osviežovač vzduchu freshelle ocean 300ml

4.99  s DPH
Ambi pur osviežovač oceán účinne odstraňuje pachy, a vďaka svojej receptúre zaručuje krásnu a kvalitnú vôňu na dlhý as. Neutralizuje a odstraňuje pachy vo vzduchu.