Zobrazených 1–32 z 62 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

ceramic 500ML vosk na mokrý lak hybrid solution

16.45  s DPH
Pre dokonalý lesk a odolnosť v jednom kroku za mokra. Tento výrobok používajte pravidelne, aby sa auto rýchlo lesklo a zároveň bola poskytnutá keramická ochrana a podpora hydrofóbnych polymérov na povrchu vášho vozidla.

Color magic Plus biely autovosk 500 ml leštidlo na vybraný druh farieb

12.30  s DPH
Turtle wax autovosk color magic plus biely je autovosk vytvorený na farebnej báze. Vosk dokonale kryje menšie poškodenia laku, odstraňuje nečistoty a zanecháva karosériu lesklú.

Color Magic Plus tmavomodrý autovosk 500 ml

12.30  s DPH
Turtle wax autovosk color magic plus tmavomodrý je autovosk vytvorený na farebnej báze. Vosk dokonale kryje menšie poškodenia laku, odstraňuje nečistoty a zanecháva karosériu lesklú.

Turtle Wax Black box

36.99  s DPH
Turtle wax Black box- kolekcia doplnkov na udržiavanie hĺbkového čierneho leskuTurtle Wax vyvinul Black box - jedinečnú kolekciu doplnkových produktov vytvorenú špecificky na udržiavanie bohatého hĺbkového čierneho lesku vášho vozidla. Black pre-wax cleaner - Čierny čistiaci voskŠpeciálne vytvorený čierny čistič a povrchový kondicionér, ktorý hĺbkovo čistí lak a odstraňuje jemné šmuhy a škrabance.

Turtle WAX Black In a Flash Gel 300ml – plastové povrchy a pneumatiky

5.49  s DPH
- dlhotrvajúci lesk na všetky plastové povrchy a pneumatiky- obsahuje zmes silikónov a voskov, ktoré obnovujú farbu vyblednutého plastu- dlhodobá ochrana, odpudzuje vodu- bezfarebná ochrana umelohmotných, vinylových a gumených povrchov- koncentrovaný gél dovoľuje cielenú aplikáciu – nárazníky, lišty, detaily- vhodný na matný aj lesklý interiér a exteriér všetkých farieb- vytvára antistatický silikónový film- odpudzuje prach a špinu- chráni pred účinkami počasia a UV žiarenia .

Turtle wax black tyre lesk na pneumatiky 500ml

7.89  s DPH
pena dodáva pneumatikám lesk a hlboký čierny mokrý vzhľadRýchlo schne, takže vozidlo je ihneď pripravené na jazdu. Aplikácia je jednoduchá a cielená.

Turtle WAX Bug & Tar Remover 500ml – odstraňovač exteriérových nečistôt

6.96  s DPH
Odstraňovač hmyzu, asfaltu a cestných nečistôt. Turtle Wax Bug & Tar Remover, je silný čistič a odstraňovač, ktorý vyrieši všetky exteriérové problémové nečistoty.

Turtle WAX Carnauba Car Wax 500ml – prírodný vosk

9.38  s DPH
Turtle Wax Carnauba Wax ponúka dlhodobú povrchovú úpravu a dlhotrvajúci výsledok, ktorý je kombináciou toho najlepšieho prírodného vosku s najnovšími technológiami. Brazílska carnauba, najtvrdší prírodný vosk, zabezpečí výnimočnú dĺžku trvania intenzity lesku.

Turtle Wax Carnauba Paste Cleaner Wax, čistiaci pastový vosk 397g

12.99  s DPH
Zmes brazílskeho karnaubského vosku a ochranných zložiek vytvára dokonalý vosk na hĺbkové čistenie, na odstránenie nedostatkov a na udržiavanie žiarivého lesku. Carnauba ponúka vysoký lesk a odpudzuje vodu.

TURTLE WAX Čistič diskov All Wheel Cleaner, 500ml

9.49  s DPH
Vhodný pre všetky druhy kolies vrátane lakovaných alebo z ľahkých zliatin. Vďaka neutrálnemu pH dochádza pri čistení brzdného prachu ku sfarbenie do červena.

Turtle WAX čistič kože s kondicionérom 500ml

9.99  s DPH
Čistič kože s kondicionérom čistí, odstraňuje špinu a škvrny z kožených povrchov, regeneruje a navracia koži prirodzený vzhľad. Čistič kože Turte Wax dodáva ošetrenej koži mäkkosť a pružnosť a chráni ju pred UV žiarením.

Turtle WAX Clearvue Rain Repellent – tekuté stierače/odpudzovač dažďových kvapiek

7.92  s DPH
Turtle Wax Clearvue Rain Repellent je odpudzovač dažďových kvapiek fungujúci ako tekuté stierače s jednoduchou aplikáciou. Nanesením jemnou handričkou špeciálna technológia vytvorí na povrchu skla ochrannú hydrofóbnu vrstvu, vďaka ktorej odpudzuje kvapky dažďa, v zime zabraňuje námraze a jednoducho odstraňuje rôzne nečistoty.

Turtle wax Color Magic leštič vozidla určený len na červené vozidlá 500 ml

12.30  s DPH
Turtle wax autovosk color magic plus červený je autovosk vytvorený na farebnej báze. Vosk dokonale kryje menšie poškodenia laku, odstraňuje nečistoty a zanecháva karosériu lesklú.

Turtle Wax Color Magic Plus čierny autovosk 500 ml leštidlo na vybraný druh farieb

13.49  s DPH
Turtle wax autovosk color magic plus čierny je autovosk vytvorený na farebnej báze s korekčnou tyčinkou. Vosk dokonale kryje menšie poškodenia laku, odstraňuje nečistoty a zanecháva karosériu lesklú.

Turtle wax Color magic plus strieborný autovosk 500 ml na vybraný druh farieb

13.49  s DPH
Turtle wax autovosk color magic plus strieborný je autovosk vytvorený na farebnej báze. Vosk dokonale kryje menšie poškodenia laku, odstraňuje nečistoty a zanecháva karosériu lesklú.

Turtle Wax Deluxe univerzalna Mikroutierka

2.89  s DPH
UNIVERZÁLNA MIKROVLÁKNOVÁ UTIERKA. Obojstranná utierka z mikrovlákna.

Turtle WAX Fresh Shine 500ml – sprej na ošetrenie palubnej dosky s horskou vôňou

6.49  s DPH
Prípravok na ošetrenie palubnej dosky s osviežovačom vzduchu. Ošetruje všetky povrchy z plastu, gumy, vinylu v interiéry automobilu a udržiava ich v dobrej kondícií.

Turtle Wax Fresh Shine Citrón 500ml

5.58  s DPH
Všetko v jednom čístí, chráni, osviežuje vzduch až 8 dní a vytvára dlhodobý antistatický efekt. určený na ošetrenie všetkých plastov v interiéri vozidla.

Turtle Wax Fresh Shine Citrón matný 500ml

5.66  s DPH
Turtle Wax Fresh Shine - Cockpit spray s citrónovou vôňou. Špičkový aerosolový prípravok na čistenie plastov a palubovej dosky.

Turtle Wax Fresh Shine Jahoda 500ml

6.49  s DPH
Vlastnosti TW FRESH SHINE:- aerosólový prípravok na ošetrenie palubnej dosky - vhodný na plasty, vinyl, gumu a drevo akejkoľvek farby- chráni proti zvetraniu, vysušeniu a vyblednutiu- dodáva lesk- uvoľňuje vôňu až 8 dní po aplikácii- ošetrený povrch nezostane na dotyk mastný - vône: Horská vôňa, Citrón, Vanilka, Jahoda, New car .

Turtle wax Fresh shine New car 500ml

6.49  s DPH
Turtle Wax Fresh Shine New car 500ml - Cockpit spray je špičkový aerosolový prípravok na čistenie plastov a palubovej dosky. Ošetrenému povrchu dodáva vysoký lesk ktorý nezostáva na dotyk mastný.

Turtle Wax Fresh shine Vanilka 500ml

6.49  s DPH
Turtle wax sprej na palubovku s vôňou vanilky je aerosolový prípravok určený na čistenie palubovej dosky a ostatných plastov. Palubovka zostáva lesklá, sprej v aute zanechá príjemnú vôňu vanilky.

Turtle WAX GL Clearvue Glass Clean 500ml – čistič skiel

7.59  s DPH
- čistič skiel na všetky sklenené a zrkadlové povrchy pre bezpečný a čistý výhľad- rýchle a účinné riešenie bez šmúh, s pridaním octu a čistiacich zložiek zaručuje jasný výhľadNa vnútorné a vonkajšie použitie, jasná viditeľnosť bez šmúh. Odstraňuje nečistoty zo svetlometov, zrkadiel, cestný prach a zvyšuje viditeľnosť.

Turtle WAX GL Dash & Glass 500ml – žiarivé sklá a plasty

7.58  s DPH
 2 v 1 kompletné riešenie pre žiarivé sklá a plastyNezanecháva šmuhy a chráni pred UV-žiarením. Čistič  na báze polymérovej technológie odstráni špinu už po prvom pretretí, bez zanechania zvyškov.

Turtle Wax Glass towel Mikroutierka

4.79  s DPH
MIKROVLÁKNOVÁ UTIERKA NA SKLO 2 V 1 37X39. Obojstranná tkanina z mikrovlákna je vhodná na čistenie okien a zrkadiel.

Turtle Wax Gorilla rukavica na disky šedá

6.49  s DPH
Mikrovláknová rukavica rýchlo odstráni všetky nečistoty, brzdný prach a mastnotu z diskov. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov používajte spolu s autošampónom.

TURTLE WAX HEADLIGHT CLEANER&SEALANT čistič svetlometov 2v1 300ml

7.99  s DPH
Tekuté riešenie prináša neprekonateľné výsledky bez potreby brúsenia alebo ďalších utierok Turtle Wax Headlight Cleaner a sealant odstarňuje oxidáciu v jednom jednoduchom kroku. .

Turtle Wax hubka 3v1 umývacia

5.49  s DPH
Mikrovláknová špongia poskytuje vynikajúce penenie a účinne odstraňuje nečistoty a špinu. .

Turtle Wax Hybrid Ceramic 3v1 Detailer 500ml

16.45  s DPH
Výsledkom pravidelného používania tohto výrobku je bezpečné čistenie a žiarivý povrch, ktorý súčasne poskytuje keramickú ochranu vášho vozidla. Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic 3 v 1 Detailer obsahuje umývacie polyméry na čistenie a ochranu bez škrabancov na všetkých povrchoch.

Turtle Wax Hybrid Ceramic Wash & Wax Prémiový autošampón ktorý obsahuje vosk 1420ml

11.37  s DPH
Prémiový autošampón s vyváženým PH, ktorý je bezpečný pre všetky vonkajšie povrchy a povrchy ošetrené technológiou keramického nanášania. Toto umývanie poskytuje maximálnu hydrofóbnosť (odpudivosť vody) už po prvom použití.

Turtle Wax Hybrid Jet Black Spray 500ml

10.49  s DPH
Super hydrofóbna chémia udrží lak chráneny po dlhú dobuJediná politúra v spreji, ktorá leští, ochraňuje a obnovuje čiernu farbuOBNOVA & LESK ČIERNEJ FARBY s exkluzívnym hybridným syntetickým voskom Turtle Wax obohateným o čierny pigmentovaný lesk .