Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

STR8 antiperspirant 150ml Heat

2.49  s DPH
Heat Resist je dlhotrvajúci výrazná drevitá vôňa pre mužov. Dezodorant v spreji Heat Resist účinkuje hlavne pri vysokých teplách a zaistí vám extrémnu ochranu proti poteniu až na 72 hodín.

STR8 antiperspirant 150ml Invisible

2.49  s DPH
Invisible Force je dlhotrvajúci a výrazná drevito-aromatická vôňa pre mužov. Dezodorant v spreji Invisible Force vám zaistí ochranu proti poteniu až na 48 hodín a zároveň nezanecháva žiadne škvrny na pokožke ani oblečenie.

STR8 deo 150ml FR34K

2.49  s DPH
STR8 FR34K ponúka zmyselnú, orientálno - korenistú vôňu s drevitými tónmi, ktorá bola vytvorená pre mužov, ktorí v sebe skrývajú rebela a nebojí sa prekračovať hranice. Hlava vône vás nadchne vôňou Bergamotov, korenia a zázvoru, srdce vôňou šalvie a estragónu a základ vône je tvorený amber drevom a kakaom.

STR8 Live True dezodorant 150ml

2.79  s DPH
Ži naplno každú sekundu so sviežou pánskou vôňou STR8 Live True! Live True zaujme tvoje zmysly explózií sviežeho citrónu a nespútanosti oceánu. Srdce vône pulzuje ohnivým korením a povzbudzujúcim eukalyptom a tvoju mužnosť upevní základ vône z cédrového dreva a ambry.

STR8 SG 400ml Hero

2.99  s DPH
Pánsky sprchový gél STR8 Hero poskytne mužskej pokožke skvelú starostlivosť, hydratáciu, pocit sviežosti a čistoty.  Rovnako ako ostatné produkty značky STR8 aj sprchový gél Hero vás zaujme už len svojím jednoduchým, čistým a štýlovým dizajnom.