Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

STP Diesel Injector Cleaner 250ml

6.99  s DPH
Super koncentrovaný čistič pre Dieselové motory špeciálne vyvinutý na odstránenie usadenín zo všetkých systémov vstrekovania paliva. Čistí upchaté vstrekovacie trysky, rýchlo rozpustí nečistoty, karbón a usadeniny vzniknuté pri spaľovaní.

STP Diesel Particalate čistič filtra pevných častíc 200ml

7.49  s DPH
STP Diesel Particulate Filter (DPF) Clener - čistič filtra pevných častíc pre dieselové motory. Zanesený filter pevných častíc (DPF) sa stáva čoraz väčším problémom pre vodičov, obzvlášť pri krátkych jazdách, kde výfukové teploty nie sú dostatočne vysoké, aby čistili filter dieselových motorov.

STP Diesel Winter Treatment + antigel 200ml – zimný čistič palivového systému diesel

6.96  s DPH
 Zimný čistič palivového systému s antigélom pre Dieselové motory- zabraňuje tvorbe kryštálov a zamŕzaniu palivového  systému pomocou anti-gélu- zlepšuje výkon pri studenom štarte  pomocou”Zlepšovača cetánového čísla”- znižuje emisie, koróziu, dym, hluk a spotrebu paliva .

STP Diesel Winter Treatment 200ml

6.31  s DPH
STP Diesel Winter Treatment je aditívum, ktoré svojim špeciálnym zložením zabraňuje tvorbe kryštáľov a zamŕzaniu paliva v zime. Zlepšuje studené štarty a zároveň pomáha k zníženiu emisii, korózie, dymu a hluku.

STP Emissions Reducer – reduktor emisii pre benzínove motory 400ml

9.49  s DPH
Výrobcovia automobilov už dávno pracujú na tom, aby znížili emisie všetkých typov vozidiel, a to aj napriek nedávnym škandálom. Od roku 1992 sa na nové autá zaviedli predpisy Európskej únie s cieľom zlepšiť kvalitu ovzdušia.

STP Emissions Reducer – reduktor emisii pre dieselové motory 400ml

9.49  s DPH
Výrobcovia automobilov už dávno pracujú na tom, aby znížili emisie všetkých typov vozidiel, a to aj napriek nedávnym škandálom. Od roku 1992 sa na nové autá zaviedli predpisy Európskej únie s cieľom zlepšiť kvalitu ovzdušia.

STP Engine Flush 450ml

6.93  s DPH
STP Engine Flush je prípravok na prečistenie motora, zneutralizuje kyseliny a ostraňuje usadeniny. Odporúčané používať pred výmenou oleja.

STP Petrol Injector Cleaner čistič vsetrekovania 200ml

7.49  s DPH
STP Petrol injector cleaner je čistič vstrekovania - pre benzínové motory. Vyčistí palivový systém a obnoví jeho výkon.

STP Petrol treatment 200ml

5.34  s DPH
Petrol Treatment 250ml - Čistič palivového systému STP 40008 , zimný čistič palivového systémučistí karburátory a vstrekovacie dýzyredukuje usadeniny na sacích ventilochodstraňuje hrdzu v palivovom systémeredukuje škodlivé emisie vo výfukových plynochupraví 50 – 60 l benzínuvhodný použiť každých 15 000 km .

STP Petrol Winter Treatment – zimná prísada do benzínu, chráni proti zamŕzaniu paliva, korózii a tvorbe hrdze 200ml

6.63  s DPH
STP Water Remover - prísada do benzínu 250ml:aditívum od firmy STP odstraňujúce vodu s palivav zimných mesiacoch zabraňuje "zamŕzaniu" palivaaditívum prísada do paliva určená na celoročné použitieprísada do benzínu ochraňuje palivový systém pred koróziouchráni pred nánosmi nečistôt v palivovom systémezabraňuje kondenzácií v palivovej nádržizlepšuje štart studeného motora .

STP Radiator Flush 300ml

7.92  s DPH
STP radiator flush slúži na prečistenie chladiaceho systému. .