Zobrazuje sa všetkych 24 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Signal Anti-tartar zubná pasta 75ml

1.39  s DPH
Signal laboratória vyvinuli nové zloženie proti zubnému kameňu s minerálmi a aktívnym fluórom. Jeho účinnosť je vedecky dokázaná.

Signal Bio Junior zubná pasta s prírodnou mentolovou príchuťou 7+ 50ml

4.34  s DPH
detská zubná pasta Signal Bio Junior s mentolovou príchuťoujemne čistí mliečne zuby, pôsobí proti vzniku zubného kazu a upokojuje ďasnáobsahuje extrakt z Aloe vera, vodu z mäty priepornej a extrakt zo stévie99% prírodných ingrediencií, ECOCERT certifikátpre deti vo veku 7+Detská zubná pasta Signal Bio Junior s prírodnou mentolovou príchuťou sa jemne stará o mliečne zuby detí od 7+ rokov. Pasta obsahuje fluór, ktorý zúbky účinne chráni pred tvorbou zubného kazu poskytuje mliečnemu chrupu účinnú ochranu.

Signal Bio Kids zubná pasta s prírodnou jahodovou príchuťou 3-6 rokov 50ml

4.34  s DPH
detská zubná pasta Signal Bio Kidsjemne čistí mliečne zuby, pôsobí proti vzniku zubného kazu a upokojuje ďasnás prírodnou jahodovou príchuťouobsahuje extrakt z Aloe vera, vodu z mäty priepornej a extrakt zo stévie99% prírodných ingrediencií, ECOCERT certifikátDetská zubná pasta Signal Bio Kids s prírodnou jahodovou príchuťou sa jemne stará o mliečne zuby detí od 3-6 rokov. Pasta obsahuje fluór, ktorý zúbky účinne chráni pred tvorbou zubného kazu poskytuje mliečnemu chrupu účinnú ochranu.

Signal Bio Natural Freshness zubná pasta 75ml

4.34  s DPH
100 % prírodné zloženiedlhotrvajúca starostlivosť a sviežosťchráni pred zubným kazomSignal BIO zubná pasta Natural Freshness s prírodnými rastlinnými extraktmi je certifikovaná v BIO kvalite. Receptúra s výťažkom z BIO mäty a esenciálnym olejom z BIO Eukalyptu vám vašej ústnej dutine dlhotrvajúcu prirodzenú sviežosť.

Signal Bio Natural Protection zubná pasta 75ml

4.34  s DPH
100 % prírodné zloženiepre silné a chránené zuby a ďasnás dlhotrvajúcou sviežosťouSignal BIO zubná pasta Natural Protection s prírodnými rastlinnými extraktmi je certifikovaná BIO kvalitou. Receptúra s výťažkom z Aloe vera spolu so zinkom prináša kompletnú prirodzenú ochranu.

Signal Bio Natural Whitening zubná pasta 75ml

4.34  s DPH
v BIO kvaliteochrana pred zubným kazomobohatená o fluorid pre silné zubySignal BIO zubná pasta Natural Whitening s prírodnými rastlinnými extraktmi je certifikovaná BIO kvalitou. Zaisťuje účinnú ochranu ďasien a zubov pred zubným povlakom.

Signal cavity protection family care zubná pasta 75ml

1.39  s DPH
Účinné zloženie zubnej pasty Signal Family Cavity Protection pomáha predchádzať vzniku zubného kazu. Jednak zuby posilní, jednak im dodá potrebné minerály ako je fluór a vápnik.

SIGNAL family daily white zubná pasta 125ml

1.64  s DPH
Účinné zloženie pasty Signal Daily White s obsahom bikarbonátu sodného citlivo pomáha znovu objaviť prirodzenú belosť zubov vašej rodiny.   .

Signal fruity flavour zubná pasta detská 50 ml

2.03  s DPH
Signal zubná pasta pre deti je efektívnym prostriedkom komplexnej ústnej hygieny s ohľadom na detské zúbky a ďasná, chránené pred zubným kazom , . Zubná pasta Signal mix ovocia chráni a posilňuje detské zuby a ďasná.

Signal Herbal Fresh Zubná pasta s výťažkami bylín 75ml

1.26  s DPH
Zubná pasta Signal Family Care Herbal Fresh obsahuje bohatú zmes prírodných výťažkov z bylín, medzi ktorými sú mäta, šalvia, myrha a eukalyptus, ktoré sú známe pre svoje osviežujúce účinky. Aktívne bojuje proti nepríjemnému dychu a zanecháva v ústach dlhotrvajúci pocit sviežosti.

Signal Long Active Elements Herbal Gum Care zubná pasta šalvia a tymián 75ml

2.44  s DPH
Zubná pasta poskytuje kompletnú ochrana inšpirovaná prírodou. Šetrné zloženie kombinuje prírodné oleje s minerálnym zinkom.

Signal Long Active Nature Elements Coco White, zubná pasta 75ml

2.07  s DPH
Zubná pasta Signal Long Active Nature Elements obsahuje prírodný kokosový extrakt, pomáha navrátiť prirodzenú belosť zubov a ochraňuje zuby celý deň medzi ranným a večerným čistením. .

Signal White Now Care Correction zubná pasta 75ml

6.04  s DPH
Korekcia farebného odtieňa, starostlivosť a ochrana pre belšie a krajšie zuby. .

Signal White Now Glossy Chic zubná pasta 50ml

3.88  s DPH
Oslňte a pripútajte na seba pozornosť hneď pri prvom kontakte a to vďaka jedinečnej paste Signal White Now obohatenej o bieliaci účinok.  Vďaka technológii Blue Light a Ultra-Shine Crystals budú vaše zuby opticky belšie a to už po jednom vyčistení.

Signal White Now GOLD zubná pasta 50ml

3.88  s DPH
Signal WHITE NOW GOLD zubná pasta 1x50 mlZubná pasta s bieliacim efektom. Vhodná na každodenné použitie.

SIGNAL White Now Ice Cool zubná pasta 75ml

2.96  s DPH
Nie každý má od prírody také krásne biele zuby ako dievčatá z obálok módnych časopisov. Bielenie zubov u odborníkov na zubnú hygienu je zdĺhavá a drahá záležitosť.

Signal White Now Men Superpure zubná pasta 75 ml

3.88  s DPH
Signal zubná pasta White Now Men Superpure spoľahlivo a s okamžitým nástupom účinku bieli zuby. Výsledok môže byť ovplyvnený prirodzeným odtieňov vášho chrupu.

SIGNAL White System Revitalize zubná pasta 75ml

2.49  s DPH
maximálne šetrná zubná pasta, ktorá rozžiari váš úsmev a dodá vám dlhotrvajúci pocit sviežosti. Pasta obsahuje fluór a kalcium na aktívne posilnenie a remineralizáciu zubnej skloviny, a tým pomáha predchádzať vzniku zubného kazu.

Signal White System Zubná Pasta 75 ml

2.96  s DPH
Zubná pasta, belšie zuby za 2 týždne. Signal White System nielen rozžiari váš úsmev, ale tiež aktívne pomáha posilňovať zubnú sklovinu a udržiavať vaše zuby v skvelej forme deň po dni.

SIGNAL zubná pasta FAMILY CAVITY PROTECTION 125ML

1.64  s DPH
Zubná pasta bieliaca Signal White System je maximálne šetrná zubná pasta, ktorá rozžiari váš úsmev a dodá vám dlhotrvajúci pocit sviežosti. Pasta obsahuje fluór a kalcium pre aktívne posilnenie a remineralizáciu zubnej skloviny.

Signal zubná pasta nature elements klinček a jalovec, 75ml

2.07  s DPH
Nová zubná pasta Signal Long Active Nature Elements s príchuťou klinčeka a jalovca a obsahom prírodných zložiek zmení bežné umývanie zubov na vzrušujúci exotický zážitok a zároveň zaistí ich kompletnú a celodennú ochranu. Zloženie pasty s výťažkom z klinčeka so sebou neprináša iba príjemnú chuť, ale aj bieliaci efekt, ktorý pomáha navrátiť prirodzenú belosť zubov.

Signal zubná pasta white now 75ml

3.46  s DPH
Signal White now zubná pasta vám zaručí okamžite belší úsmev už po jednom vyčistení zubov. Zložky obsiahnuté v zubnej paste Signal White Now bielia zuby postupne a dlhodobo.