Zobrazených 1–32 z 89 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Sheron Antifreeze G13 1l

5.43  s DPH
SHERON ANTIFREEZE G13 je koncentrovaná chladiaca kvapalina určená pre použitie v najmodernejších typoch spaľovacích motorov na báze hliníkových zliatin.  SHERON ANTIFREEZE G13 je koncentrovaná chladiaca kvapalina určená pre použitie v najmodernejších typoch spaľovacích motorov na báze hliníkových zliatin.

SHERON Antifreeze Stabil 1l

4.39  s DPH
Chladiaca kvapalina je určená pre staršie autá. Napríklad pre nákladné vozy, hospodárské stroje.

Sheron Aquafobin 500ml

3.29  s DPH
Sheron Aquafobin 500ml zamedzuje usadzovaniu vody v benzíne a tvorbe mikrokryštálov ľadu. Je použiteľný aj pre motory s katalizátorom.

Sheron autolekárnička

11.57  s DPH
Sheron plastová autolekárnička je určená pre osobnú a nákladnú prepravu. .

Sheron Autoleštenka 250ml

4.19  s DPH
Prvotriedna leštenka s voskom vhodná pre všetky typy lakov (metalické i farebné) a všetky typy lakov. Ľahko a jednoducho odstraňuje zašednutie laku spôsobená dažďom a poveternostnými vplyvmi, tak škrabance z umývacích kief.

Sheron autošampón 500ml

1.77  s DPH
Výborná kvalita za veľmi dobrú cenu. Univerzálny čistiaci prostriedok na všetky typy automobilov, určený najmä k ručnému umývaniu.

Sheron Autošampón s voskom 500ml

2.23  s DPH
Autošampón s voskom Sheron určený na jednoduché umytie automobilov a motocyklov. Prostriedok ostraňujúci hrubú nečistotu, olejové škvrny a podobné.

Sheron čistiaci prípravok na ošetrenie kože 250ml

4.19  s DPH
Prípravok na ošetrenie kože je vysoko účinná emulzia pre všetky typy hladkej kože a imitácie kože. Špeciálny ochranný faktor účinne pracuje proti krehnutiu a oderu.

Sheron Čistič čalúnenia pena 300ml

3.69  s DPH
Na čistenie textilných sedadiel a čalúnenia od špiny, škvŕn a zvyškov potravín. Aplikácia vo forme peny.

Sheron čistič motorov 500ml

3.31  s DPH
Na čistenie a odmasťovanie motorov automobilov, najmä od ropných nečistôt (oleja, paliva, asfalt, cestné nečistoty a pod. ).

Sheron Čistič palivového systému 250ml

4.02  s DPH
Aditívum – čistič karburátora a škrtiacej klapky a čistič palivovej sústavy, určenie: benzín, motor: benzín, rozpúšťanie usadenín, objem 250 ml .

Sheron čistič palivovej sústavy diesel 250ml

4.02  s DPH
Aditívum – čistič palivovej sústavy, určenie: nafta, motor: diesel, rozpúšťanie usadenín, objem 250 ml .

SHERON Čistič plastov 300ml

3.48  s DPH
Sheron čistič plastov je vysoko účinný prostriedok určený na čistenie a renováciu plastov. Vhodný je nie len na palubovú dosku, ale aj na nárazníky, lišty a iné vonkajšie plasty vášho auta.

Sheron Čistič poťahov a čalúnenia 500ml

3.09  s DPH
Čistič na čalúnenie je určený na odstraňovanie nečistôt z textilných poťahov, čalúnenia, kobercov a ďalších tkanín. Osviežuje farby a dočasne chráni pred opätovným znečistením.

Sheron Cockpit spray jablko 400ml

3.55  s DPH
Sheron Cockpit sprej s vôňou jablka. Ošetruje a regeneruje interiérové časti automobilov, najmä prístrojovú dosku a ostatné plastové povrchy.

Sheron cockpit spray PET rozprašovač 500ml

3.97  s DPH
Sheron Cockpit spray 500 mlOšetruje a regeneruje interierové časti automobilu, najmä prístrojovú dosku a ostatné plastové povrchy. Dodáva lesk a ochranu, eliminuje zachytávaniu prachových častíc na povrchu.

Sheron Cockpit sprej vanilka 400ml

3.55  s DPH
Sheron Cockpit sprej s vôňou vanilky. Ošetruje a regeneruje interiérové časti automobilov, najmä prístrojovú dosku a ostatné plastové povrchy.

Sheron Cocpit spay pomaranč 400ml

3.55  s DPH
Aromatizovaný čistič kokpitu s objemom 400 ml s pomarančovou príchuťou od jedného z najznámejších výrobcov automobilovej kozmetiky, firmy SHERON. Prípravok je určený na čistenie vnútorných častí automobilu, najmä je potom vhodný na palubnú dosku.

Sheron Cocpit sprej citrón 400ml

3.55  s DPH
Aromatizovaný, zanechá vo vozidle príjemnú vôňu. Vytvára na ošetrenom povrchu antistatickú vrstvu, bráni usadzovaniu prachu a nečistôt.

Sheron Diesel aditiv 250ml

3.31  s DPH
Aditívum – do dieselových motorov, vhodné na zimné obdobie, prísada je určená na zlepšenie mechanických vlastností paliva (filtrovateľnosti) pri nízkych teplotách, zapracováva vyseparovaný parafín späť do nafty .

Sheron Diesel Aditiv 500ml

5.92  s DPH
Sheron Diesel Aditiv zlepšuje tekutosť a filtrovateľnosť nafty v zimnom období, znižuje body thnutia nafty, zlepšuje chod motora a spotrebu paliva. Diesel Aditiv je multifunknčá prísada do motorovej nafty.

SHERON G11 Antifreeze G48 koncentrát 1L

5.24  s DPH
Sheron Antifreeze G 48 / G11 chladiaca kvapalina koncentrát, je vhodný pre moderné autá s motormi z hliníkových zliatin. Balenie je koncentrát, po zriedení vytvoria min.

SHERON G12+ Antifreeze Maxi D koncentrát 1L

5.39  s DPH
SHERON ANTIFREEZE Maxi D je koncentrát chladiaca kvapalina určená pre najnovšie autá s modernými motormi. Chladiaca kvapalina má ružovú farbu.

Sheron gumičky do stieračov 650mm 2ks

2.37  s DPH
Sada 2 ks náhradných gumičiek do stieracov. S plastovou lištou.

Sheron Jelenica pravá – trvanlivá utierka z prírodnej kože na vysúšanie karosérie, skiel

4.49  s DPH
Sheron pravá jelenica je vysoko trvanlivá utierka z prírodnej kože. Slúži na vysúšanie karosérie, skiel.

SHERON Konkor 101 mazací a konzervačný olej 300ml

2.49  s DPH
Sheron Konkor 101 Stop efekt je mazací a konzervačný olej. Jedná sa o kvalitný produkt širokospektrálneho použitie s tzv.

SHERON Medená pasta v spreji 400ml

5.04  s DPH
Špeciálne exta účinný mazací prostriedok s vysokou tepelnou odolnosťou v rozmezí - 30°C až + 1100°C. Vyvinutý pre všetky druhy tepelne namáhaných segmentov v strojárskom, automobilovom a motocyklovom priemysle.

Sheron multifunkčný sprej 400ml

5.04  s DPH
Vysoko kvalitný univerzálny olej. S priamou tryskou pre presné a efektívne dávkovanie.

Sheron obrúsky na čalúnenie 24ks/bal.

2.05  s DPH
Balenie obsahuje 24 kusov vlhčených obrúskov na čistenie a odstráňovanie nečistôt z textilných častí automobilu, koberčekov a čalunenia. Obrúsky zostávajú vlhké a vždy pripravené k použitiu, trvanlivosť po otvorení obalu 6 mesiacov.

Sheron obrúsky na okná 24ks/bal.

2.16  s DPH
Balenie obsahuje 24 kusov vlhčených obrúskov na čistenie, vnútorných a vonkajších skiel, zrkadiel, odstraňujú nečistoty a mastnotu. Obrúsky zostávajú vlhké a vždy pripravené k použitiu, trvanlivosť po otvorení obalu 6 mesiacov .

Sheron Obrúsky na ruky 24ks

2.16  s DPH
Vlhčené obrúsky Sheron špeciálne vyvinuté pre umývanie rúk. Vlhčené obrúsky umývajú ruky a pokožku bez použitia vody a mydla.