Zobrazených 1–32 z 44 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Savo 1.2L Prim kvetinová vôňa

2.69  s DPH
Klasický preverený čistiaci a dezinfekčný prostriedok Savo sa tentoraz predstavuje vo vyhotovení s kvetinovou vôňou vo veľkom XL balení.  Parfumované SAVO Prim Kvetinová vôňa je určené na dezinfekciu všetkých umývateľných povrchov v domácnosti, hračiek aj pomôcok pre domácich miláčikov.

Savo antibakteriálny sprej dezinfekcia bez chlóru 700ml

3.99  s DPH
Antibakteriálny sprej bez chlóru od tradičnej značky SAVO je užitočným pomocníkom v starostlivosti o vašu domácnosť. Tento čistiaci prostriedok je určený na dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti.

Savo bez chloru 1l podlahy Eukalypt

3.90  s DPH
Savo Na Podlahy EukalyptusSavo Na podlahy tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok bez chlóru nielen účinne likviduje baktérie, ale aj pomáha odstraňovať alergény. Vaša podlaha bude po použití žiarivá a voňavá.

Savo bez chloru 1l podlahy Levandula

3.89  s DPH
Savo bez obsahu chlóru. Nielen účinne likviduje baktérie,ale taktiež pomáha odstraňovať alergény.

Savo Bez chlóru gél na pranie na farebné aj biele oblečenie 20 praní, 1l

5.49  s DPH
Prací gél je určený pre univerzálne oblečenie. Odstráni aj odolné škvrny a pomáha odstraňovať baktérie.

Savo bez chloru MR 700ml Odmastovac

3.78  s DPH
Dezinfekčný Savo sprej likviduje 99,9% baktérií. Odstraňuje alergény (spôsobené prachom, peľom, prítomnosťou domácich zvierat).

Savo bez chlóru na laminátové podlahy

3.80  s DPH
Savo bez chlóru na laminát, plávajúce podlahy.  Savo na podlahy Laminátové povrchySavo na podlahy tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok bez chlóru nielen účinne likviduje baktérie, ale tiež pomáha odstraňovať alergény *.

SAVO čistiaci prostriedok do kuchyne na mastnú špinu 500ml

2.89  s DPH
Účinne a šetrne odstraňuje mastnotu aj usadené nečistoty zo všetkých umývateľných plôch v kuchyni. Čistené povrchy zanecháva lesklé a príjemne vonia.

Savo čistič práčky 250ml

3.27  s DPH
Tekutý prípravok na čistenie práčkySAVO čistič práčky odstraňuje zvyšky pracieho prášku, nečistoty, vodný kameň a ďalšie usadeninyZbavuje práčku zápachuZanecháva práčku čistú a príjemne prevoňanúPravidelné používanie čističe SAVO predlžuje životnosť práčky a prispieva k jej optimálnemu fungovaniuVyrobený v Českej republikepoužitie:Zmiešajte v nádobe 35-40 ml prípravku s 3 litrami teplej vody. Do tejto kúpele ponorte zásobník na pracie prípravky a nechajte pôsobiť minimálne 30 minút.

Savo Color Trio Caps 3v1, gélové kapsuly 45PD

11.09  s DPH
Savo bez chlóru prichádza s novými revolučnými trojkomorovými kapsulami, kde každá farba vie niečo iné - biela sa postará o hygienickú čistotu, modrá odstráni aj odolné škvrny a fialová prepožičia vašej bielizni dlhotrvajúcu sviežosť. * Odstráni aj odolné škvrny* Pomáha odstraňovať baktérie* Príjemná, svieža vôňa* Zanechá bielizeň hygienicky čistú .

Savo Color Trio kapsule na farebnú bielizeň bez chlóru, 17PD

5.28  s DPH
Pracie prostriedky SAVO Bez chlóru v podobe moderných kapsúl, ktoré sú kompaktné, ale tiež sa pohodlne používajú. SAVO Bez chlóru prichádza s novými univerzálnymi trojkomorovým pracími kapsulami.

SAVO dezinfekcia bez chlóru na podlahy antibakteriálne 1l

3.89  s DPH
vhodný na detské hračkybez chemického zápachuodstraňuje alergény až 99,9 % baktériíSavo dezinfekčný prípravok na podlahy je ideálny pre každodennú dezinfekciu a tým pomáha chrániť váš domov a rodinu pred baktériami a alergénmi. Zloženie bez chlóru nielen účinne likviduje baktérie, ale tiež pomáha odstraňovať alergény.

Savo Dezinfekcia na podlahy bez chlóru jarná sviežosť 1l

3.78  s DPH
Savo na podlahy Jarná sviežosťSavo Na podlahy tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok bez chlóru nielen účinne likviduje baktérie, ale aj pomáha odstraňovať alergény. Vaša podlaha bude po použití žiarivá a voňavá.

SAVO drevo & lamináty čistiaci prostriedok na podlahy 750ml

2.76  s DPH
Jemný prostriedok na ošetrenie drevených a laminátových povrchov a podláh Savo Mydlový čistič je teraz vďaka novému zloženiu ešte účinnejšie. Čistí a ošetruje drevené a laminátové povrchy.

SAVO Kúpelňa čistiaci prostriedok na vodný kameň 500ml

2.89  s DPH
Čistič SAVO kúpelňa je dezinfekčný prípravok s rozprašovačom, ktorý účinne odstraňuje všetky druhy vírusov a baktérií v domácnosti. Je skvelým pomocníkom pre dokonalú hygienu.

Savo Na vodný kameň bez chlóru, 700ml

3.79  s DPH
Savo Na vodný kameň. Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok v spreji bez chlóru je ideálny na odstránenie vodného kameňa a každodenného znečistenia vo vašej kúpeľni.

SAVO Oceán Univerzal čistiaci prostriedok na podlahy 750ml

2.76  s DPH
Savo Univerzal je čistiaci prostriedok pre tých, ktorí uprednostňujú jednoduché a pritom účinné riešenia pri upratovaní. Hlavné vlastnosti produktu:Účinný na mastnotu, bežné i zaschnuté nečistoty.

Savo odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň 900ml

6.99  s DPH
tekutý odstraňovač škvŕn na biele oblečenie od značky SAVOvyužíva kombináciu pracích účinných látok, optických zosvetľovačov a aktívneho kyslíkaúčinne odstraňuje škvrny od rôznych potravín, oleja, make-upu a inéaplikácia priamo na škvrnu alebo pridať do praniaTekutý odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň od značky SAVO využíva kombináciu pracích účinných látok s aktívnym kyslíkom a ďalšou bieliacou zložkou, ktorý pri praní účinne odstraňuje škvrny od rôznych potravín, olejov, make-upu a iných odolných škvŕn. Odstraňovač škvŕn pre bielu bielizeň je určený ako prídavok k bežnému praciemu prostriedku alebo na predpieranie silne znečisteného detského oblečenia, pracovných odevov, posteľnej bielizne, obrusov apod.

Savo odstraňovač škvŕn prášok Uni 450g

6.99  s DPH
Univerzálny odstraňovač škvŕn na bielizeň značky SAVO je určený ako prídavok k bežnému praciemu prostriedku alebo na predpranie silne znečisteného oblečenia. Tento prípravok obsahuje aktívny kyslík, ktorý je schopný odstrániť škvrny od rôznych potravín.

Savo odstraňovač škvŕn Uni 900ml

6.99  s DPH
Odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň značky SAVO je určený ako prídavok k bežnému praciemu prostriedku alebo na predpranie silne znečisteného oblečenia. Tento prípravok obsahuje aktívny kyslík, ktorý je schopný odstrániť škvrny od rôznych potravín.

Savo Original 4kg

8.59  s DPH
Dezinfekcia povrchov: na podlahy, kuchyne, sanitárne predmety a sanitárnu keramiku použite roztok 2 l prípravku Savo Original a 9 l vody, nechajte pôsobiť 30 minút. Silné znečistenie najprv mechanicky odstráňte.

Savo Original XL na dezinfekciu 1,2l

2.39  s DPH
Osvedčený a vysoko účinný dezinfekčný prípravok, ktorý zlikviduje 99,9% nebezpečných baktérií a vírusov rovnako ako choroboplodné zárodky, riasy a nižšie huby. Vlastnosti:Dezinfekcia vody a povrchovUniverzálne použitieLikviduje 99,9% baktériíMá bieliace účinkyOsvedčená kvalitaOsvedčený a vysoko účinný dezinfekčný prípravok, ktorý zlikviduje 99,9% nebezpečných baktérií a vírusov rovnako ako choroboplodné zárodky, riasy a nižšie huby.

Savo Perex Kvetinová vôňa 1,2l

3.49  s DPH
Savo Perex Kvetinová vôňa je parfumovaný prípravok na predpieranie a bielenie bielej a stálofarebnej bielizne v automatických práčkach, ale aj na ručné bielenie. Účinne odstráni škvrny už vo fáze predpierania.

Savo prací gél na biele prádlo 1L

5.49  s DPH
Prací gél je určený pre biele oblečenie. Odstráni aj odolné škvrny a pomáha odstraňovať baktérie.

SAVO prací gél na bielu bielizeň bez chlóru 2,5l / 50 praní

11.49  s DPH
Zbavte sa odolných škvŕn a nechajte svoju bielu bielizeň zažiariť čistotou. S pracím gélom Savo na bielu bielizeň oživíte všetko svoje biele oblečenie a vtlačíte mu späť punc novoty.

SAVO prací prášok na bielu bielizeň bez chlóru 3,5kg / 50 praní

11.09  s DPH
Zbavte sa odolných škvŕn a nechajte svoju bielu bielizeň zažiariť čistotou. S pracím práškom Savo na bielu bielizeň oživíte všetko svoje biele oblečenie a vtlačíte mu späť punc novoty.

SAVO prací prášok na farebnú aj bielu bielizeň 3,5kg / 50 praní

11.09  s DPH
Zbavte sa odolných škvŕn a nechajte svoju bielizeň zažiariť čistotou. S univerzálnym pracím práškom Savo na bielu aj farebnú bielizeň oživíte všetko svoje oblečenie a vtlačíte mu späť punc novoty.

SAVO prací prášok na farebnú bielizeň bez chlóru 3,5kg / 50 praní

11.09  s DPH
Zbavte sa odolných škvŕn a nechajte všetky farby svojej bielizne zažiariť. S pracím práškom Savo na farebnú bielizeň oživíte všetko svoje farebné oblečenie a vtlačte mu späť punc novoty.

Savo Práškový odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň 450g

6.99  s DPH
práškový odstraňovač škvŕn na biele oblečenie SAVOodstraňuje škvrny od rôznych potravín, oleja, make-upu a inés aktívnym kyslíkom a ďalšou bieliacou zložkouodstraňuje aj nežiaduce pachyhygiena + čistotaPráškový odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň od značky SAVO využíva kombináciu pracích účinných látok s aktívnym kyslíkom a ďalšou bieliacou zložkou, ktorý pri praní účinne odstraňuje škvrny od rôznych potravín, olejov, make-upu a iných odolných škvŕn. Odstraňovač škvŕn pre bielu bielizeň je určený ako prídavok k bežnému praciemu prášku alebo na predpieranie silne znečisteného detského oblečenia, pracovných odevov, posteľnej bielizne, obrusov apod.

Savo prášok na pranie bez chlóru na farebnú bielizeň 5kg, 70 praní

13.79  s DPH
Zbavte sa odolných škvŕn a nechajte všetky farby svojej bielizne zažiariť. S pracím práškom Savo na farebnú bielizeň oživíte všetko svoje farebné oblečenie a vtlačíte mu späť punc novoty.

Savo Prim Fresh univerzálny čistiaci prostriedok 1,2l

2.69  s DPH
Novinka SAVO Prim vás prekvapí svojim univerzálnym a dokonalým účinkom. Vaša domácnosť bude nielen čistá, ale aj bezpečná.

Savo proti plesniam 500ml

4.89  s DPH
Savo proti plesniam 500 ml je tekutý dezinfekčný prípravok v spreji účinne odstraňuje všetky druhy plesní a húb. Povrch vydezinfikuje a krásne vybieli.