Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Raid elektrický odparovač Family 21ml

10.99  s DPH
elektrický odparovač s tekutou náplňou Raid Familyvhodné pre deti od 6 mesiacov +bez pridanej parfumácie2 v 1 - okamžitá a dlhotrvajúca ochrana proti komáromvýdrž až 30 nocí/8 hodín/noc Elektrický odparovač s tekutou náplňou od značky Raid Family poskytuje efektívnu ochranu pred komármi až po dobu 30 nocí. Insekticíd bez parfumácie 2 v 1 pre okamžitú a nepretržitú ochranu pred komármi až 30 nocí pri použití 8 hodín denne.

RAID elektrický odparovač suchý vankúšik 1ks + 10ks

6.78  s DPH
Určite poznáte, keď vás v noci otravujú komáre a nedajú vám spať. Preto by ste si mali zaobstarať tento elektrický odparovač Raid, ktorý vás zbaví týchto starostí raz a navždy.

Raid MAX proti švábom a mravcom 3v1 400ml

5.98  s DPH
Raid Max 3in1, proti lezúcemu hmyzu, proti švábom a mravcom je insekticídny aerosólový prípravok. Vďaka vylepšenej receptúre:1.

Raid náhradná náplň – suchý vankúšik 30ks

7.45  s DPH
Náhradná náplň pre elektrický odparovač. Až 12 hodín!  Rýchly a trvalý účinok! 30 kusov vankúšikov v balení.

Raid Odpudzovač v spreji proti lezúcemu hmyzu s eukalyptom 400ml

6.00  s DPH
Insekticíd zabíja lezúci hmyz niekoľko sekúnd po nástreku. Zaisťuje ochranu až 4 týždne.

Raid proti moliam aktívny záves čerstvé kvety 4ks/bal.

1.80  s DPH
Aktívny záves proti moliam do šatníkovej skrine od značky RAID spoľahlivo ochráni vaše oblečenie a zanechá príjemnú kvetinovú vôňu.  Balenie obsahuje 4 kusy závesov s motívom kvetov, ktoré účinne pôsobia ako proti moliam, tak ich larvám.

Raid tekutá náplň do elektrických odparovačov Family 21ml

8.49  s DPH
náhradná náplň do elektrického odparovača Raid Familyefektívna ochrana proti komárom vrátane tigríchbez parfumácievýdrž až 30 nocí/8 hodín/nocvhodné pre deti od 6 mesiacov + Elektrický odparovač s tekutou náplňou od značky Raid Family poskytuje efektívnu ochranu pred komármi až po dobu 30 nocí. Insekticíd bez parfumácie 2 v 1 pre okamžitú a nepretržitú ochranu pred komármi až 30 nocí pri použití 8 hodín denne.