Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Gold Edition 41rán 30mm

59.99  s DPH
Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.Efekt zábavnej pyrotechniky Gold editionKompaktný ohňostroj Gold edition  je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 41 rán ráže 30 mm a celá show trvá 20 sekúnd.

Magic Stick 10rán 12ks/bal

2.99  s DPH
Rímske sviece 10 rán 12 ksRímske sviece, alebo svetlice, patria medzi malé ohňostroje, ktoré je niejemožné odpaľovať z ruky. Najvyhľadávanejšie sú v období Vianoc a osláv nového roka. Sú tiež ideálnym spestrením špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby aleb firemné večierky. Vychutnajte si neopakovateľné momenty vašej party ešte intenzívnejšie.Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:Jedno balenie obsahuje 12 kusov rímskych sviec. Každá rímska svieca je dlhá 28 cm a vystrelí dokopy až 10 rán.Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.Rozmer produktu: Dĺžka: 28 cmKategória nebezpečnosti: 2

Pyroshow 129rán

84.99  s DPH
Rôznofarebné efekty.Bezpečný,  jednoduchý návod na obsluhu na jedno zapálenie, s popisom na výrobku schválené EU certifikátom CE.Viacranové, viacfarebné ohňostroje - kompakty sú ideálnou voľbou pre jednoduchú, bezpečnú a pestrú oslavu svadby, Silvestra, Nového Roka, Vianoc, výročiach, narodenín, menín, firemných akcií a rôzne párty - svadobný ohňostroj.Pre väčší ohňostroj môžete použiť viac kompaktov, na začiatok menší priemer a na záver väčšie priemery.

Raketa padáčiková mini 6ks

4.29  s DPH
Scream rocket mini raketa je pripevnená na špajľu, a musí byť vložená do nejakej pevnej rúrky. Počas troch až šiestich sekúnd po zapálení vyletí nahor. Vo výške 15 až 30 metrov začne vytvárať svetelné efekty. Parametry raket - Scream rocket mini:  Efekt: pískajúce stopa + strieborné blikajúce hviezdy Počet kusov: 6 ks Trieda nebezpečenstva: F2 ADR zaradenie: 1,4G Bezpečnostné pokyny: špajle rakety musí byť voľne postavená vnútri akejkoľvek pevnej rúrky (alebo fľašu od šampusu), aby sa raketa nemohla prevrátiť. Nikdy špajli nelámte ani akokoľvek neskracujte! Po jej zapálení odstúpte aspoň o 10 metrov.

Veľké búchacie guľôčky

0.49  s DPH
Veľké farebné búchajúce guľôčky, priemer 14mm.

Viking 72rán

41.99  s DPH
NEC = 489,6 g Multiefektný ohňostroj Viking Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv, iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby, alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú párty. Efekt zábavnej pyrotechniky Viking Kompaktný ohňostroj Viking je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 72 rán ráže 20mm. Rozmer produktu: Dĺžka: 30 cm Šírka: 18 cm Výška: 12 cm Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky: Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie. Kategória nebezpečnosti: cat 2 Hľadáte iný ohňostroj? Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.