Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Protex Cream mydlo 90g

0.89  s DPH
Tuhé antibakteriálne mydlo určené na bežnú hygienickú starostlivosť. - Poskytuje každodennú maximálnu ochranu aktívnym osobám.

Protex Deep Clean tuhé mydlo 90g

1.59  s DPH
čistí do hĺbkyodstraňuje nečistotychráni pred baktériamipomáha odstraňovať nečistoty a kožný maz, ktoré spôsobujú vyrážkyna tvár a teloTuhé mydlo Deep Clean od Protex sa stará o pokožku vašej tváre aj tela. Obsahuje extrakt z morských rias a peelingové čiastočky pre jemné odstránenie nečistôt a kožného mazu.

Protex Fresh mydlo 90g

0.94  s DPH
Protex mydlo fresh jemne čistí pokožku, pôsobí antibakteriálne. Ničí 99% baktérií a má využitie v kuchyni, kúpelni, WC, či v zdravotných alebo školských zariadeniach a podobne.

Protex Herbal mydlo 90g

1.14  s DPH
Antibakteriálne mydlo na bežnú hygienickú starostlivosť poskytuje maximálnu ochranu aktívnym osobám určené na umývanie rúk, ničí 99% baktérií vytvára ochrannú vrstvu. Použitie: Mydlo sa navlhčí vodou, po vytvorení peny sa nechá chvíľu pôsobiť na pokožke a potom sa opláchne vodou.

Protex mydlo deo 12 90g

1.59  s DPH
Poskytuje každodennú maximálnu ochranu aktívnym osobám. Určené na umývanie rúk, ničí 99% bakterií.

Protex mydlo s vitaminom E 90g

0.89  s DPH
Tuhé antibakteriálne mydlo určené na bežnú hygienickú starostlivosť. Poskytuje každodennú maximálnu ochranu aktívnym osobám.

Protex Propolis mydlo 90g

1.14  s DPH
Tuhé antibakteriálne mydlo určené na bežnú hygienickú starostlivosť. Poskytuje každodennú maximálnu ochranu aktívnym osobám.

Protex tek.m.herbal 300ml

4.19  s DPH
Tekuté antibakteriálne mydlo Protex Herbal 300 ml. Používaním tohoto tekutého mydla docielite antibakteriálnych účinkov a pocitu sviežosti vďaka pridaným bylinám.

Protex tekuté mydlo fresh 300ml

3.74  s DPH
Tekuté antibakteriálne mydlo Protex Fresh je určené na bežnú hygienickú starostlivosť. Poskytuje každodennú maximálnu ochranu aktívnym osobám.

Protex Ultra mydlo 90g

1.14  s DPH
Tuhé antibakteriálne mydlo Protex Ultra starostlivo a šetrne čistí ruky. Zároveň pôsobí antibakteriálne, odstraňuje nečistoty a ničí baktérie.

Protex Ultra tekuté mydlo 300ml

3.72  s DPH
Protex Ultra Antibakteriálne tekuté mydlo. Tekuté extra silné antibakteriálne mydlo Protex Ultra.