Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Perwoll Care & Repair 45 praní 2,7l

7.49  s DPH
Špeciálny prací prostriedok na oblečenie každodenného používania, ktorý obmedzuje žmolkanie a strapkanie vlákien. .

Perwoll Color & Fiber prací gél pre intenzívne farby, pevnosť a pružnosť vlákien 2,7l / 45 praní

7.49  s DPH
Vráťte svojej bielizni svieže farby a dajte staršiemu oblečeniu novú šancu. Prečo sa zbavovať blúzky, ktorú ste mala tak rada, keď jej ľahko môžete vrátiť život s pracím gélom Perwoll Color Renew Advanced Effect, ktorý sa účinne stará o farebnú zložku všetkých textílií.

Perwoll Prací gél Care & Refresh, 45PD

7.49  s DPH
Špeciálny prací prostriedok Perwoll Care & Refresh prináša koniec obavám z nepríjemného pachu. Vďaka technológii Deo-fresh, ktorá zachytáva a neutralizuje nežiaduce pachy priamo v látke a zároveň uvoľňuje parfumované častice s príjemnou vôňou.

Perwoll Sport Activecare advanced prací gél na športové a outdoor oblečenie 2,7l / 45 praní

7.49  s DPH
Funkčná bielizeň musí pri každom tréningu zniesť veľkú porciu námahy. Zachovajte jej skvelé funkčné vlastnosti a zároveň pocíťte maximálnu sviežosť počas každého cvičenia.

Perwoll White & Fiber prací gél na bielu bielizeň 2,7l / 45 praní

7.49  s DPH
Vráťte svojej bielizni jej žiarivú bielu farbu a dajte staršiemu oblečeniu novú šancu. Prečo sa zbavovať blúzky, ktorú ste mala tak rada, keď jej ľahko môžete vrátiť život s pracím gélom Perwoll White Renew Advanced Effect, ktorý sa účinne stará o farebnú zložku všetkých textílií.

Woolite Color prací gél 4,5L/75PD

9.95  s DPH
Prací tekutý prostriedok Woolite Extra Color s objemom 4,5 litra je špeciálny prací prostriedok na farebnú bielizeň. Prostriedok účinne perie a chráni farebné oblečenie.