Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Pantene Aqua Light 400ml

4.39  s DPH
Šampón na suché a namáhavé vlasy. Nová receptúra, ktorá sa rýchlejšie strebáva vo Vašich vlasoch.

Pantene Love your Curls Ľahké a nelepivé tužidlo pre kučeravé vlasy 200ml

5.09  s DPH
Milujete formu, ktorú získate vďaka penovému tužidlu, ale nenávidíte zlepené vlasy? Upravte svoje kučeravé vlasy vďaka ľahkému suflé pre poslušné kučery od Pantene Pro-V. Vaše kučery budú pružné a vy budete ohromená ľahkou formou vašich vlasov.

PANTENE PRO-V Extra volume dámsky šampón 3v1 – šampón, maska a kondicionér v jednom 360ml

4.57  s DPH
Vyživuje Vaše jemné vlasy. Pomáha obohatiť jemné vlasy, aby dosiahli plný potenciál objemu.

Pantene Pro-V Grow Strong šampón s bambusom a biotínom 300ml

4.39  s DPH
 pomáha zmierňovať vypadávanie vlasov spôsobené lámanímobohatený bambusom a biotínomposilňuje štruktúru vlasov0 % minerálnych olejov, 0 % farbívZázrak pre slabé a vypadávajúce vlasy. Pantene PRO-V predstavuje novinku v podobe línie Miracles.

Pantene Pro-V Intensive Repair Šampón 3v1 360ml

4.72  s DPH
Šampón + balzam na vlasy + ošetrenie Pantene Pro-V Intensive Repair 3 v 1 vlasy čistí, ošetruje a zanecháva ľahko rozčesateľné v 1 kroku. Dodáva vlasom aktívne výživné látky Pro-V.

Pantene Pro-V ľahké a nelepivé suflé pre zvlnené vlasy, 200ml

4.49  s DPH
Milujete formu, ktorú získate vďaka penovému tužidlu, ale nenávidíte zlepené vlasy? Upravte svoje vlnité vlasy s ľahkým suflé pre vlny v pohybe od Pantene Pro-V. Vaše vlny budú mať tvar a vy budete ohromená ľahkou formou vašich vlasov.

PANTENE PRO-V Lively color dámsky šampón 3v1 – šampón, kondicióner a maska v jednom 360ml

4.39  s DPH
Pantene Pro-V šampón na vlasy 3in1 Lively Color ponúka funkciu šampónu, balzamu a masky v jednom produkte. Ošetrujúce zloženie odstraňuje z vlasov a pokožky hlavy nečistoty, uľahčuje rozčesávanie vlasov, dodáva im vyživujúce látky Pro-V a pomáha chrániť lesk farieb.

PANTENE PRO-V Superfood dámsky šampón na oslabené a jemné vlasy 400ml

4.39  s DPH
Šampón Pantene Pro-V Superfood vlasy jemne čistí a dodáva im aktívne výživné látky Pro-V. Zmes Pro-V, antioxidanty a lipidy premenia oslabené a jemné vlasy na vlasy silnejšie a objemnejšie od korienkov.

Pantene Pro-V Vlasový krém bez oplachovania pre hladké a hebké vlasy, 270ml

4.69  s DPH
Zamilujte sa do svojich hladkých vlasov vďaka vlasovému krému bez oplachovania pre neodolateľnú hebkosť od Pantene Pro-V. Toto inovatívne zloženie poskytuje vašim vlasom hĺbkovú výživu a dodáva im oslňujúci lesk.

Pantene samp.400ml Color energy

4.39  s DPH
Šampón Pantene Color energy je určený pre farbené vlasy bez objemu. Vlasom dodá sviežu vôňu, zdravý vzhľad a lesk.

Pantene samp.400ml Sheer Volume

4.39  s DPH
PANTENE Pro V Sheer Volume šampón 400mlŠampón Pantene Extra volume je určený pre jemné, spľasnuté vlasy bez lesku. Vlasom poskytuje sviežu vôňu, zdravý vzhľad a lesk.

Pantene Volume Creation 250ml

5.59  s DPH
Získajte dokonalý účes za každých okolností a za každého počasia! Lak na vlasy Pantene PRO-V Volume creation dodá vlasom maximálny objem. Vaše vlasy budú krásne nadýchané už od korienkov.