Zobrazených 1–32 z 56 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Palette Deluxe 6-0 svetlohnedý

4.89  s DPH
Palette Deluxe Oil-Care Color, odtieň: svetlohnedázabezpečí dlhotrvajúcu a maximálne hlbokú farbutrvácna, žiarivosť až na 10 týždňov! perfektné krytie šedíns ošetrujúcim maruľovým olejomzanechá vlasy žiarivo lesklé, hodvábne jemné a ľahkéNovinka z edície Deluxe! Pre farebný sýty efekt je tu farba na vlasy Schwarzkopf Palette DELUXE Oil-Care Color. Farba na vlasy Palette Oil-Care Color s obsahom mikroolejov pôsobí do hĺbky vlasových vlákien a uzamyká v nich farebné pigmenty.

Palette Deluxe Platinová Blond XL9

4.89  s DPH
Zosvetľovač pre chladný blond s efektom proti nežiadúcim žltým tónom. Objavte nový, úžasne chladný look.

Palette Deluxe U71 ladovo strieborný

4.89  s DPH
odtieň: ľadový striebornýzabezpečí dlhotrvajúcu a maximálne hlbokú farbutrvácna, žiarivosť až na 10 týždňov! perfektné krytie šedíns ošetrujúcim maruľovým olejomzanechá vlasy žiarivo lesklé, hodvábne jemné a ľahkéNovinka z edície Glam Selection! Pre farebný trblietavý efekt je tu farba na vlasy Schwarzkopf Palette DELUXE Oil-Care Color. Farba na vlasy Palette Oil-Care Color Glam Selection s obsahom mikroolejov pôsobí do hĺbky vlasových vlákien a uzamyká v nich farebné pigmenty.

Palette Farba na vlasy color creme W2 tmavá čokoláda

3.59  s DPH
Palette Farba na vlasy color creme W2 tmavá čokoláda je extra dlhotrvajúca permanentná farba. Perfektne kryje šediny.

Palette Farba na vlasy deluxe 562 intenzívne žiarivo medený

4.89  s DPH
Palette Farba na vlasy deluxe 562 intenzívne žiarivo medený má vysoko účinné farebné pigmenty prenikajúce do každého prameňa vlasov od korienkov až po končeky. Predstavuje sýtu, dlhotrvajúcu farbu.

Palette Farba na vlasy deluxe 667 medená

4.89  s DPH
Palette Farba na vlasy deluxe 667 medená má vysoko účinné farebné pigmenty prenikajúce do každého prameňa vlasov od korienkov až po končeky. Predstavuje sýtu, dlhotrvajúcu farbu.