Zobrazených 1–32 z 34 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Old Sp CI gel 70 Lagoon

4.59  s DPH
Gélový antiperspirant a deodorant v jednom OLD SPICE Lagoon účinne pomáha zabraňovať nepríjemnému poteniu, ošetruje, upokojuje a vyživuje citlivú pokožku Vášho podpazušia a zanecháva ju voňavú a príjemne sviežu na dlhú dobu.   .

Old Spice gel 70 Whitewater

4.49  s DPH
Pánsky gélový antiperspirant a dezodorant Old Spice Whitewater je inšpirovaný najsilnejším živlom Zeme, vodou. Pôsobí ako antiperspirant znižujúci mieru potenia v oblasti podpazušia a zároveň ako dezodorant, ktorý chráni pokožku pred nepríjemným zápachom počas celého dňa.

Old Spice Bearglove Pánsky sprchový gél a šampón 2v1 400ml

4.89  s DPH
Pánsky sprchový gél a šampón OLD SPICE Bearglove dôkladne odstraňuje nečistoty z povrchu pokožky aj vlasov a zároveň blokuje telesný zápach. Dodáva dlhotrvajúci pocit sviežosti a energie.

OLD SPICE Captain 50ml

4.69  s DPH
Spoznajte, ako sa cíti kapitán s dezodorantom Old Spice Captain. Ten má typicky sviežu mužskú vôňu, takže vám dodá sebavedomie a vôňu a nezanechá po sebe škvrny na čiernom ani bielom oblečení.

Old Spice Captain Sprchový gél a šampón pre mužov, 400ml

4.89  s DPH
Pánsky sprchový gél Old Spice čistí pokožku a prenechá zápach jeho úbohému osudu. Naneste malé množstvo do dlane, väčšinou, keď ste v sprche, vytvorte penu a použite na očistenie svojho tela.

Old Spice Captain Telový sprejový dezodorant pre mužov, 150ml

4.72  s DPH
Nasprejujte do podpazušia a na celé telo pre dlhotrvajúcu ochranu. Na splnenie vašich ambícií bez väčšej námahy vám Old Spice Captain prináša nôž na vylúpnutie celého sveta ako ustrice spolu s kultivovanou a spoločenskou vôňou, ktorá nepozná, čo je to „faux pas“.

Old Spice Deep Sea sprchový gél 400ml

4.89  s DPH
Tie najlepšie vône na Zemi sú tie, ktoré ste ešte nezažili. Či to je pravda alebo nie, je nemožné presvedčiť nás o opaku.

Old Spice Deo 125ml Lagoon

4.67  s DPH
Dezodorant v spreji Old Spice Lagoon je inšpirovaný udržiavanými mužmi, v ktorých drieme túžba po dynamickom živote. Chráni pokožku pred nepríjemným zápachom.

Old Spice deo 125ml whitewater

4.00  s DPH
Pánsky dezodorant v spreji Old Spice Whitewater. účinne chráni proti nežiadúcemu zápachu a pôsobí osviežujúcotechnológiou, ktorá zabraňuje vyprchaniu vôneideálne po športe či inej fyzickej aktivitedlhotrvajúca pôsobivá vôňa Pánsky dezodorant v spreji Whitewater od Old Spice zaujme každého aktívneho muža, ktorý sa o seba pravidelne stará.

Old Spice Deo 150ml Restart

4.69  s DPH
DEZODORANT Lahodná vôňa Old Spice vás urobí nezabudnuteľným, budete v podstate stredobodom vesmíru. Old Spice Deodorant je ako anti-biele stopy a žlté škvrny silové pole.

Old Spice Deo Stick 50ml Bearglove

4.69  s DPH
Účinný tuhý dezodorant OLD SPICE Bearglove prináša podmanivú vôňu jablka, citrusu a korenia pre skutočných mužov! Nesklame vás v boji s telesným zápachom a vlhkosťou v podpazuší vďaka technológii postupného uvoľňovania. Praktickú veľkosť a jednoduché použitie dezodorantu OLD SPICE Bearglove oceníte aj pri cestovaní.

Old Spice deo stick 50ml lagoon

4.69  s DPH
Účinný tuhý dezodorant OLD SPICE Lagoon prináša podmanivú sviežu vôňu lagúny pre skutočných mužov! Nesklame vás v boji s telesným zápachom a vlhkosťou v podpazuší až na 48 hodín vďaka technológii postupného uvoľňovania. Praktickú veľkosť a jednoduché použitie dezodorantu OLD SPICE Lagoon oceníte aj pri cestovaní.

Old Spice Deo stick 50ml Original

4.69  s DPH
Dezodorant Old Spice Original vám zaistí príjemnú sviežu vôňu, či už pracujete doma, cvičíte vo fitness centre alebo neodoláte výzvam a zapojíte sa do nich.  Nádherná vôňa posilní sebadôveru muža a pritiahne očakávanú pozornosť žien.

Old Spice Deo stick 50ml Restart

3.89  s DPH
Old Spice Restart tuhý dezodorant. pre dlhotrvajúcu sviežosť po celý deňnezanecháva žlté a biele škvrny na oblečení a pokožkepre spoločenských a kultivovaných mužovpovzbudzujúca vôňa, ktorá upúta svojou intenzitou Vône tak svieže, že vám dodajú energiu na celý deň! Pánsky tuhý dezodorant Restart značky Old Spice je účinný celý deň.

Old Spice Deo stick 50ml Timber

4.69  s DPH
Krémový antiperspirant a dezodorant Old Spice Timber je inšpirovaný prírodným materiálom, drevom. Pôsobí ako antiperspirant znižujúci mieru potenia v oblasti podpazušia a zároveň ako dezodorant, ktorý chráni pokožku pred nepríjemným zápachom počas 48 hodín.

Old Spice deo stick 50ml whitewater

4.69  s DPH
  Deostick Old Spice White Water vám zabezpečí príjemnú zmyselnú vôňu, či už pracujete doma, cvičíte vo fitness centre alebo neodoláte dobrodružstvu a zapojíte sa do nich.  Osobitá vôňa povzbudzuje a osviežuje.

Old Spice Deo stick 50ml WolfThorn

4.69  s DPH
Tuhý pánsky dezodorant z „divokej kolekcie" veľmi úspešných vôní Old Spice. Ako názov rady napovedá, tento dezodorant vás nielen spoľahlivo ochráni, ale nepochybne vám pridá na príťažlivosti.

Old Spice Deo stick antiperspirant 50ml Booster

4.59  s DPH
Osvedčená značka OLD SPICE. Osobitá mužská vôňa, ktorá povzbudzuje a osviežujeOLD SPICE Booster sa ľahko nanáša, rýchlo zasycháDo extrémnych teplôt či pri vysokej fyzickej záťažiNezanecháva stopy na bielizniNevysušuje pokožku .

Old Spice deo tuhý 50ml Kraken

3.89  s DPH
Old Spice Krakengard tuhý dezodorant. dlhotrvajúca sviežosť po celý deň, bez obsahu hliníkových solínezanecháva biele a žlté škvrny na tele a oblečenípre energických a nekonvenčných mužovpovzbudzujúca vôňa, ktorá strhne davy Vône tak svieže, že vám dodajú energiu na celý deň! Pánsky tuhý dezodorant Krakengard značky Old Spice je účinný celý deň.

Old Spice Pánsky gélový antiperspirant a dezodorant Captain 70ml

4.75  s DPH
s technológiou zabraňujúcou vyprchaniu vônedlhotrvajúca spoľahlivá ochranapríjemná vôňa Old Spice48 hodín účinný antiperspirant a dezodorantpriezračná gélová textúraPánsky gélový antiperspirant a dezodorant Old Spice Captain je symbolom nezabudnuteľného muža, ktorý si silou svojej osobnosti v kombinácii s vôňou dokáže podmaniť davy. Chráni pokožku pred potom a nepríjemným zápachom až po dobu 48 hodín.

Old Spice Rock sprchový gél a šampón 2v1 400ml

4.89  s DPH
Pre túto kolekciu sme sa inšpirovali tými najsviežejšími miestami na Zemi. Navštívili sme miesta, kde sa rodia najmladšie skaly: sopky.

Old Spice Rock tuhý antiperspirant a deodorant 50ml

4.69  s DPH
Príjemná vôňa Old Spice z vás urobí nezabudnuteľného muža a celý svet sa bude točiť len okolo vás, Antiperspirant a dezodorant Old Spice na ochranu pred pachom a potom až na 48 hodín. Tuhý antiperspirant a dezodorant Old Spice blokuje pachy tak, že ich na 48 hodín chirurgicky odstraňuje zo zemského povrchu.

Old Spice SG 400ml 2v1 cooling

4.89  s DPH
Old Spice sprchovací gél pre mužov Cooling vo vás prebudí šelmu. Hydratačné zloženie sa postará o výživu pokožky a zanechá ju hladkú a dobre vyzerajúcu.

Old spice SG 400ml Original

4.89  s DPH
Old Spice sprchovací gél pre mužov Original jemne čistí pokožku tela. Zanecháva pocit sviežosti a prepožičia mužom klasickú vôňu symbolizujúcu skúseného muža.

Old Spice SG 400ml WhiteWater

4.89  s DPH
Sprchovací gél Old Spice Whitewater je inšpirovaný najsilnejším živlom Zeme, vodou. Jeho jedinečné zloženie pokožku dôkladne čistí, hydratuje a zanecháva vláčnu bez pocitu pnutia.

Old Spice sprchový gél Booster 400ml

4.59  s DPH
Priali by ste si kúpiť sprchovací gél, na ktorý nedáte dopustiť pre jeho vôňu? Potom by vás mohol potešiť práve tento pánsky sprchovací gél OLD SPICE Booster 400 ml. Zaručí vám jedinečný pocit čistoty aj osvieženia.

Old Spice sprchový gél Restart 400ml

3.89  s DPH
Old Spice pre mužov premôže aj ten najväčší zápach ohromujúcou vôňou. Vďaka technológii, ktorá zabraňuje vyprchaniu vône, si môžete užívať sviežu vôňu celý deň tak, ako ju po celý deň vnímajú aj ostatní.

Old Spice Timber With Mint Sprchový gél pre mužov, 400ml

4.89  s DPH
Mužná sila a neodolateľnosť sa skrývajú v pánskom sprchovom géle Old Spice Timber with Mint, ktorý na vašom tele zanechá vôňu mäty a dreva po niekoľko hodín od umytia. Sprchový gél sa jemne stará o vašu pokožku, dodáva jej potrebnú hydratáciu a osvieženie.

Old Spice VPH 100ml Original

10.59  s DPH
Popis: Mužná svieža Old Spice Original je ideálny spoločník do teplých dní. Príjemne vás osvieži a mužné tóny prilákajú pohľady opačného pohlavia.

Old Spice VPH 100ml Whitewater

11.50  s DPH
Old Spice voda po holení Whitewater upokojuje pokožku po holení, uvoľňuje ju a pomáha zabrániť a zmierniť podráždenie. Voda po holení pokožku intenzívne hydratuje a dodáva jej dlhotrvajúci pocit sviežosti.