Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Odol Classic ústna voda bez alkoholu 500ml

4.27  s DPH
Odol Classic ústna voda proti zubnému kazu účinne bojuje až s 99 % baktérií spôsobujúcimi nepríjemný zápach z úst. Zloženie bez obsahu alkoholu umožňuje používať ústnu vodu Odol celej rodine.

Odol Whitening, zubná pasta, 75ml

1.49  s DPH
Zubná pasta Odol Whitening obsahuje bieliace mikročastice pre efektívne bielenie. Pri pravidelnom používaní pomáha chrániť zuby pred zubným kazom a udržiavať zdravé ďasná.

Odol zubná pasta classic 75ml

1.19  s DPH
Odol zubná pasta classic pomáha odstraňovať zubný povlak a je šetrný k zubnej sklovine. Obsahuje fluor ktorý chráni pred zubným kazom.

Odol zubná pasta Grep 75ml

1.79  s DPH
s príchuťou grepu, citrónu a mätypre svieži dych24 hodinová ochrana pred cukramiúčinne čistí a chránis fluórom (1450 ppm F)Svieži energizujúci dych? So zubnou pastou Odol Senses s príchuťou citrusov a mäty prebudíte vaše ústa a zmysly okamžitou sviežosťou. Navyše vaše zuby budú žiariť čistotou.

Odol zubná pasta Melón 75ml

3.09  s DPH
s 24 hodinovou ochranou proti cukrompre zdravá zuby a ďasnápre svieži dychs fluóromúčinne čistí a chrániSvieži dych? So zubnou pastou Odol Senses s príchuťou melónu, uhorky a mäty prebudíte vaše ústa a zmysly okamžitou sviežosťou. Navyše vaše zuby budú žiariť čistotou.