Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Naturella Classic Normal hygienické vložky 10ks

1.29  s DPH
Naturella Classic sú jediné klasické vložky, ktoré obsahujú krém na pokožku, unikátny prostriedok na ochranu pokožky. Je to suchá emulzia, ktorá na základe klinického testovania pomáha chrániť pred podráždením pokožky.

Naturella Cotton Protection Ultra Maxi Dámske hygienické vložky 10ks/bal.

3.21  s DPH
Používanie menštruačných vložiek Naturella bude odteraz ešte príjemnejšie. Teraz majú 100 % hypoalergénnu bavlnenú povrchovú vrstvu, vďaka ktorej vaša koža už nikdy nebude podráždená.

Naturella Cotton Protection Ultra Night Dámske hygienické vložky 9ks/bal.

3.21  s DPH
Používanie menštruačných vložiek Naturella bude odteraz ešte príjemnejšie. Teraz majú 100 % hypoalergénnu bavlnenú povrchovú vrstvu, vďaka ktorej vaša koža už nikdy nebude podráždená.

Naturella Cotton Protection Ultra Normal Dámske hygienické vložky 12ks/bal.

3.21  s DPH
hygienické vložky s krídelkami Naturella Cotton Protection Ultra Normalso systémom zosilnených absorpčných vlákien100 % hypoalergénna bavlnená vrchná vrstvakomfortný tvar, priedušnébez parfumu a farbívS Naturella hygienickými vložkami Cotton Protection Ultra Normal sa aj počas svojich dní budete cítiť ako v bavlne. Vďaka systému zosilnených absorpčných vlákien vám poskytujú dlhotrvajúcu ochranu a pocit komfortu.

Naturella Green Tea Dámske hygienické vložky 52ks/bal.

2.79  s DPH
Naturella Vam prináša intímky, ktoré sú určené pre každodenné potreby žien, pre pocit sviežosti po celý deň. Intímky Naturella - jemné pri dotyku s Vašu pokožkou.

Naturella Hygienické vložky Camomile Classic Maxi, 16ks

2.15  s DPH
S Naturella hygienickými vložkami Camomile Classic Maxi sa budete aj počas svojich dní cítiť ako v bavlnke. Poskytujú dlhotrvajúcu ochranu a zvláčňujúci krém chráni pokožku pred podráždením.

Naturella intimky Cam (44ks/kra) Normal

2.79  s DPH
Každý deň predstavuje novú šancu začať sviežo. Intímky Naturella Normal Camomile sú tenké a flexibilné.

Naturella normal intim 20

1.39  s DPH
Naturella Normal 20ks dámske intímne vložkyNeodolateľne jemné ako okvetné lístok harmančeka. Naturella vám prináša intímky, ktoré sú určené pre každodenné potreby žien a pre pocit sviežosti po celý deň.

Naturella slipové vložky Calendula Normal 52ks

2.79  s DPH
Hebký dotyk a výnimočnú každodennú ochranu v podobe Naturella slipových vložiek Calendula Normal zaručuje priedušná povrchová vrstva. Ľahká nechtíková vôňa zaistí dokonalý pocit sviežosti.

Naturella Thick 18ks Normal

2.09  s DPH
S Naturella hygienickými vložkami Classic Normal sa budete aj počas svojich dní cítiť ako v bavlnke. Poskytujú dlhotrvajúcu ochranu a chránia pokožku pred podráždením.

NATURELLA ULTRA MAXI 8KS

1.70  s DPH
S balzamom s krémovým zložením pre výnimočnú starostlivosť o pokožku:- tenké vložky (Ultra)To, čo robí vložky Naturella jedinečnými, je ich povrchová vrstva hebká ako bavlna, obohatená o harmančekový balzam s krémovým zložením, ktorý pomáha pokožku upokojiť. .

Naturella Ultra Maxi Camomile hygienické vložky 16 ks

3.49  s DPH
NATURELLA Camomile Ultra Maxi, hygienické vložky. Starostlivosť o pokožku, schválené dermatológmi.

Naturella Ultra Night Camomile Vložky 14ks

3.24  s DPH
Vložky Naturella Ultra Night Camomile s krídelkami, ktoré pomáhajú udržiavať vložku na mieste, ponúkajú jemnosť a ochranu pokožky v intímnej oblasti v noci počas nocí silnej menštruácie. Sú to jediné výrobky dámskej hygieny vybavené krémom Dermacrem, úžasným suchým ochranným mliekom, ktoré na základe klinického skúšania pomáha chrániť pred podráždením pokožky.

Naturella Ultra Normal Calendula Tenderness Vložky 20ks

3.29  s DPH
S Naturella hygienickými vložkami Calendula Ultra Normal sa budete aj počas svojich dní cítiť ako v bavlnke. Poskytujú dlhotrvajúcu ochranu a zvláčňujúci krém chráni pokožku pred podráždením.

Naturella Ultra normal Camomile 10ks

2.09  s DPH
NATURELLA Camomile Ultra Normal, hygienické vložky 10ks. NATURELLA Camomile jednorázové hygienické vložky pre vašu ochanu počas strednej až stredne silnej menštuácie.