Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

LISTERINE Advanced White Mild Taste ústna voda bez alkoholu s bieliacim účinkom 1l

9.78  s DPH
ústna voda s bieliacim účinkom od značky Listerine Advanced White Mild Tastejedinečné zloženie s viacnásobným účinkombelšie zuby už za 1 týždeň* - pri pravidelnom používaní 2-krát denneodstraňuje zafarbenie zubov a bráni jeho vznikuodstraňuje škvrny a predchádza vzniku nových škvŕnDokonale biely úsmev už za 1 týždeň! Ústna voda s bieliacim účinkom Listerine Advanced White Mild Taste zaistí pri pravidelnom používaní dvakrát denne preukázateľne belšie zuby. Vďaka novej a vylepšenej formule s jedinečným zložením ničí baktérie v zubnom povlaku a čistí povrch zubov.

Listerine Advanced White ústna voda 1l

10.01  s DPH
Bolo dokázané, že Listerine Advanced White ústna voda má eliminovať sfarbenie zubov a zabrániť tvorbe nových zubov, čo má za následok biele zuby do 2 týždňov. Unikátny, všestranný vzorec ústnej vody Listerine® Advanced White: éterické oleje poskytujú ochranu proti baktériám vytvárajúcim plaky pre čistejšie zuby.

Listerine Advanced white ústna voda 500ml

6.37  s DPH
Antibakteriálna ústna voda s bieliacim účinkom. Klinicky dokázané, že používanie ústnej vody Listerine Advanced White 2krát denne odstraňuje zafarbenie zubov a bráni ďalšiemu vzniku zafarbenia.

Listerine Green Tea ústna voda 500ml

7.33  s DPH
Ústna voda pre každodennú ústnu hygienu . Fluorid posilňuje zubnú sklovinu aj na ťažko prístupných miestach.

Listerine Nightly Reset ústna voda 400ml

5.77  s DPH
DávkovaniePoužívajte dvakrát denne. Ústna voda je obzvlášť účinná pri používání ráno a večer po vyčistení zubov.

LISTERINE Total Care Fresh Forest ústna voda 500 ml

7.40  s DPH
Ústna voda antiseptická, obmedzuje zubný povlak, udržuje zdravé ďasná, posilňuje zubnú sklovinu, chráni pred tvorbou zubného kameňa a osviežuje dych, s prírodnými extraktmi zo stromu Arak a Eukalyptu, s fluoridom. .

Listerine Total Care ústna voda 500ml

5.99  s DPH
Žiadna iná ústna voda LISTERINE  neposkytuje komplexnejšiu ochranu. Najpokročilejší a kompletný LISTERINE  .

Listerine Total Care Zero ústna voda 500ml

7.33  s DPH
Špeciálna ústna voda. Vytvára ochranu proti ostrej a náhlej bolesti spôsobenej citlivosťou zubov.

Listerine ústna voda cool 500ml

5.84  s DPH
Listerine Cool ústna voda zanecháva pocit sviežeho dychu a ochraňuje zuby pred zubným povlakom. Svojim zložením ničí baktérie nachádzajúce sa v medzizubnom priestore.

Listerine Zero Ústna voda 1000ml

8.91  s DPH
Ústna voda Listerine Zero bez obsahu alkoholu zabraňuje hromadeniu zubného povlaku a udrží Váš dych svieži po celý deň. Výhody ústnej vody Listerine Zero: Ničí baktérie aj v medzizubnom priestoreZnižujú zubný povlak až o 56% lepšie než samotné čistenie zubov zubnou kefkouPoskytujú 24hodinovú ochranu pred zubným povlakomUdržujú svieži dych .