Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Lactacyd emulzia na intímnu hygienu femina 200ml

6.80  s DPH
Emulzia Lactacyd Femina sensitive poskytuje pošve ochranu, ktorú potrebuje každý deň. Je obohatená o biologickú L-kyselinu mliečnu a zmes obnovujúcich zložiek.

Lactacyd Femina intímna umývacia emulzia na každodenné použitie 400ml

7.69  s DPH
Umývacia emulzia Lactacyd Femina je vyvinutá tak, aby pôsobila v súlade s vaším telom a pomáhala chrániť prirodzenú rovnováhu intímnych partií. Vďaka obsahu kyseliny mliečnej a zmesi doplňujúcich zložiek dodáva vyživujúci a svieži pocit, a tak vám pomáha vyhnúť sa každý deň a po celý deň nepríjemným pocitom.

Lactacyd Femina jemná umývacia emulzia 200ml

6.87  s DPH
Jemná mycia emulzia Lactacyd Femina vďaka svojmu zloženiu pôsobí v súlade s vaším telom a pomáha chrániť prirodzenú rovnováhu intímnych partií. Je obohatená o biologickú L-kyselinu mliečnu a zmes doplňujúcich zložiek, ktoré prinášajú vyživujúci a svieži pocit.

Lactacyd Femina obrúsky na intímnu hygienu 15ks

3.89  s DPH
Obrúsky zachovávajú prirodzenú rovnováhu intímnych partií. Šetrné zloženie je obohatené o prírodnú L-kyselinu mliečnu a alantoín, ktorý má upokojujúce vlastnosti.

Lactacyd Sensitive pbrúsky na intímnu hygienu 15ks

3.89  s DPH
Obrúsky na intímnu hygienu zachovávajú prirodzenú rovnováhu intímnych partií. Šetrné zloženie je obohatené o prírodnú L-kyselinu mliečnu, neobsahuje parfum a poskytuje maximálny pocit čistoty a sviežosti.